Kadın sünnetini (vahşeti) bilen var mı?

Bazı islam ülkeleri ve afrika kabilelerinde ve bazı diğer ülkelerde uygulanan
Kadın sünnetini (vahşeti) bilen var mı?

2. Sorum ; ksde çeşitli ülkelerden insanlarda var.. Kadınlardan sünnet olmuş var mı peki aranızda?

• İlk defa duydum
    22% (5)40% (12)32% (17)Oy Ver
  • Zaten biliyorum , cidden iğrenç bir gelenek.. Hatta daha doğrusu gelenek adı altında yapılan bir vahşet.
    78% (18)60% (18)68% (36)Oy Ver
  • Yorum.. Fikrim var -.- ⤵
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Zaten biliyorum , cidden iğrenç bir gelenek.. Hatta daha doğrusu gelenek adı altında yapılan bir vahşet.

0|0
    0|0
  • İslam ne? Bir idam türü mü?

1|0
    0|0
    • Sadece islamı bırak , hangi din insana zarar vermiyorki ateist dostum :)?

Yaşanılan olaylar idamdan da beter olduğunu gösteriyor. Kadını yaşarken öldürüyorlar. 1 gün de değil , hergün ölüyor buna maruz kalan :(

• Haklısın, dinin olduğu yerde: bilim, sanat, adalet yoktur ve varolamaz.

• Sünnetsiz vajina ve sünnetsiz Penis en güzeli bence 😊

1|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıorum :) hatırlarsan senle konuşmuştuk bir ara bu sünnet olayını.
      Ben olaya genital sakatlama olarak bakıorum.. Gözümüzünde göz kapağı ve saç derimiz var ama kirli pis vb diyerek yok etmioruz :) sünnet her iki cins içinde saçma..

• Kesinlikle öyle .. Hatta nette araştır aldatan erkeklerin çoğunluğu sünnetli erkeklerden oluşuyor. Küçük yaşta cinsel organa yapılan bir saldırı oluyor ve sünnet olan erkeklerşn bilinçaltına işleniyor. Adeta eksikliğini kapatmak istercesine aldatmaya meylediyor bu durum.. Araştırdığında böle bişeyinde olduğunu farkedeceksin :)

• Sünnetsiz erkek çok zevk alıyor çünkü sünnet derisi Penis başında sürtünme hâlinde. Bakım da çok kolay sünnet derisini geri çekerseniz nazikce

• Belgeselde izledim, yazık çok üzülmüştüm :-(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazen aklıma geliyor diyelim afrika ya gittik yerleştik bizidemi ederler acaba sünnet... d

1|0
    0|0
    • İnternette bir araştırma yap , şok olursun :)
      Sünnetsiz kadınla kimse evlenmiyor en basitinden :/
      Orda doğsaydık başımıza gelecek akıbet bu olurdu.

• Evlenmemeyi tercih ederdim ben..
      Zaten ateistim. Gerisi sen düşün.
      Zaten yeterince dışlanıyorum toplumda :))

• tamam tamam öyle olsun hadi.. d kadinlarinki kesilecegine erkeklerin ki kesilsin.. d

Yükleniyor...