Evlilikte İlk Gece Sendromu? Detaayy?

Yaş kemale eriyor artık evlen diyenler günden güne artıyor arkaşlar :D ama ben bir erkek olarak ilk geceden çok korkuyorum ve ilk gece ilişkiye girmeyi falan düşünmüyorum karşıdaki kişi bu konu hakkında ne düşünür? Bayanlar ne düşünürsünüz ilk gece ilişkiye girmek istemeyen kişi hakkında?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• İlla ki ilk gece olcak diye bir şey yok. Saygı duymak lazım. Heyecan stres yorgunluk... Olabilir böyle şeyler rahat ol :) :)

0|0
    0|0
    • hiç yapmasak olmuyo mu? :/

• aynen :)

• Anlaşmalı evlilikte olabilecek bir şey bu sanırım...

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle söyliyeyim eğerki uzunca bir zaman sonra evlendiysen ilk geceden sıkıntj olmaz. ama gezip tozmadıysan atıyorum 3 ay kadar bir zamanda tanışıp evlenmişsen ayrı. çünkü hala yabancı gibi hissetçeksiniz falan sonuçta ilk defa bir kadınla aynı evde kalıyosn falan bir şoku vardır elbet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence ilk gece değil ikinci gece olmalı zaten ilk gece o yorgunlukla ne anlıycan

0|0
    0|0
    • hiç yapmama gibi şansımız var mı?

• kız olsam bana bişey girmesini istemezdim de ondan empati kuruyorum bende karşı cinse yapmamam gerek :D anlatamadım ama neyse

• Nazik davranırsan bir şey olmaz korkma bu kadar

• evlenebiliriz sanırım bende evlenmeyi istiyorum ama cinsel yasam istemiyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu nasıl sendromdur arkadaş yaş kaç bilmiyorum ama insanın yaşı bunun için kemale eriyor. Akşama kadar 50 ton yük taşıtsalar gene gerdeğe girmeden geçmem

0|0
    0|0
  • abi sen niye korkuyon ne alakası var kadına saygı duyupta ilk geceden yormıyım diyosan başka ama senin korkmana anlam veremedim bir sıkıntınmı var

0|0
    0|0
  • Genelde bu düşünce bayanlarda hakim olur. Malum acırsa diye Sen ilk gecenin neyinden çekiniyorsun?

0|0
    0|0
    • bende bayanı incitmekten korkuyorum moruk

• Bundan korkmana gerek yok. Bayanı incitmek derken buradan şunu mu anlamalıyım. Yılların vermiş olduğu istek ve arzu ile birden cinsellik yaşar ve hırsla yaparken canını yakarım mı demek istedin?

Yükleniyor...