Eşcinselliğe ya da biseksüelliğe eğiliminiz var mı?

Bilimsel olarak kanıtlanan araştırmaya göre; insanların,özeliikle de erkeklerin %80'inde eşcinsellik ya da biseksüelliğe az da olsa eğilim olduğu yönünde...Kimileri farkında,kimileri değil.. Eşcinselliğe ya da biseksüelliğe eğiliminiz var mı? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
18|26

En İyi Kız Görüşü

• Biseksüelliğe eğilimim var ve bunun farkındayım. Ama sadece eğilimim var bir aktiflik yok. Olanlarıda gayet normal buluyorum.

6|3
    6|5
    • Cevabıma atlama kendi cevabını ver geç gece gece imtihan mısınız ? Anlamadım gitti :D

• Ruhospu'nun altında yaptığım, üzerinde iyi durabilecek bi' tanım bence. Hoş çok lazım olmaz ama genel kültür olarak kelime öğrenirsin. =)

Artını da kenara bıraktım, çıkarken almayı unutma.

• gayet doğal allahta seni böyle yaratmış böyle olmanı istemiş saygı duyarım

Kızlar Ne Diyor 17

• bu ara mantar gibi çoğaldınız hep bu saygı duyuyorum diyenlerin yüzünden kafasını karıştırmayın milletin 3 günlük dünya zaten yaşıyorsanız da içinizde yaşayın çok normal miş gibi hergün bu konu hakkında soru sormayın ! eksileyen de eksilesin umrumda degil!

2|1
    1|3
    • Eyvallah kardeş :)

• haklısın insanın içinden ne istekler geçiyor hepsini yapmaya kalkıp saygı duyulmasını beklesek ortalığı kan götürür. doğru olan ne ise onu yapmak lazım yapmak istemiyorsan ahlaksız olan şeyleri yapmaktan kaçınacaksın bu kadar basit...

• çok şükür öyle bir isteğim yada düşüncem olmdı allah ta göstermesin

2|1
    0|1
  • racona ters :)

2|4
    0|1
  • hiç öyle bir eğilimim yok şükür

1|2
    0|2
  • öyle bir eğilimim yok olsun istemezdim ama olanlarada saygım var hayat onların nasıl isterlerse öyle yaşarlar kimseninde bir sey demeye hakkı yok bence

0|1
    0|0
  • Biseksüelliğe eğilimim var.

2|1
    0|0
  • Tam bi heteroyum.Hiç de eğilimim olmadı.Daha rüyamda bile eşcinsel olduğumu görmedim.hahahaha

Adam çok çirkin.

1|1
    1|4
  • Hetero ölecem.

1|2
    2|2
  • öyle bir eğilimim olmadı.ama olanlara saygım var.Ne yapsın Allah ona o duyguyu vermişse

0|1
    0|0
  • Lezbiyen -etiketinden- hoşlanmıyorum. Ben tek bir kadına aşığım ve tek bir kadınla mutluyum, onun dışında ne bir erkek ne de bir kadın!

0|0
    0|0
  • her insanda hormonlar gereği heralde vrdır anladıgım kadarıyla senin ilgin var sakın bulaşma bi eşcinsel olrk ölmek istemezdm

0|0
    0|0
  • Hetero doğdum.

1|2
    1|1
  • Tam olarak eşcinsellik değilde,ben biseksüelim.Kızlardan da erkeklerden de hoşlanabiliyorum.Bu öyle sorun yapılacak bir tercih değil bence.Biseksüel olarak gayette mutluyum.

0|0
    0|0
  • Biseksüel olmadığımı biliyorum ama bir kadınla sevişmek istiyorum açıkçası. Yine de herhangi bir çekim duymuyorum hoşlanma falan. Bilemedim karışık bir mesele.

0|0
    0|0
  • resim seninmi ya.cok degişik insan

0|0
    0|0
  • biseksüelliğe eğilimim var.

daha önce kız arkadaşımda oldu erkek arkadaşımda. ikisinden de aynı hazzı alabiliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Eğilimim yok,erkeklerden hoşlanıyorum,ama bir bayanda hoşuma gidebilir.Kendimi asla kısıtlamam bu konuda,herşeye açığım.Yarın ne olur bilemem

0|2
    1|2
    • bu duygu meselesi allahta herkesi farklı yaratmış bence saygı duymamz lazım sana katılıyorum bayan arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 26

• Yok Allah'ıma çok şükür. O araştırmayı kim yapmış ateistler mi? assdfsdfasd

5|5
    4|2
  • Hetero ölecem.

1|2
    0|2
  • kadın sever bir insanım. eşcinsel arkadaşlarım var cinsel tercihleri umrumda değil, önemli olan karakterleri ..

0|1
    0|0
    • bu arada %80 olayı aslında o şekilde değilmiş link homofobiklerin %80'i kastedilen .. tüm erkekler kastedilmiyor .. tüm toplumun %20'si eşcinsel eğilimlere sahiptir demek belki bir derece mantıklı ama %80 saçma : link

• lezbiyenlerle sevişebilirim ona karşı değilim.ama bir erkekle sıçmaya bile gitmem.

4|2
    1|3
  • Hastasıyım bu araştırmaların. Hatun seviyorum hatun seveceğim<3 canlarım yha

3|2
    0|1
  • Sırbistanlı bilim adamlarının 30 bayan ve erkek üzerinde yaptığı araştırmaya göre, diye başlayan haberlerden birinin bilimsel gerçeklik sayılması saçmalığından başka bişey değil. Normalim mutluyum, cinsel tercih ve eğilimlerede saygım sonsuz, yargılamak yada yadırgamak bana düşmez.

0|0
    0|1
  • Heteroyum lakin lisede bi ara top dıyolardı bunuda itiraf edıyım ama yabancıların gozunde hıc öyle bır kavramla hıtap edılmedım buda lise zamanının bir gırgırıydı sanırım

0|0
    0|1
  • puhahaha savunmaya geçenler olmuş baya :)

ben anlamama birader araştırmaya göre 10 da sekizininizin eğilimi varmış

beyler kimlerse çıksın bak ortaya

0|0
    0|1
  • Normal şeyler...

0|1
    0|0
  • Hayır öyle bir eğilimim yok. :)

1|0
    0|1
  • Aşağıda kadınların yorumlarını okuyunca, aslında bu sitenin erkeklersoruyor.com olması gerektiğine bir kez daha inandım! Bu kadar cıvımak niye ki? Soruyu yanıtlamak yerine birbirlerine laf atıp sığlaşmışlar. Herkes kendine göre yanıtını verir ve olay biter. Homoseksüellere bir sözüm yok, ama benim tercihim heteroseksüellik ve bu hep böyle kalacak kadar kuvvetli içimde.

0|0
    0|0
  • 1-bu araştırmayı kim yapmış ki erkeklerin yüzde 80 ini bu konuya dahil ediyor bana soran olmadı.

2-öyle bir düşünce aklımdan bile geçmedi kimse sormaya kalkmasın bu onun için hiç iyi olmaz

3-araştırmalar dünya çapındamı yoksa sadece ülkemizdemi yapılmış

4-araşırman yanlış alakasız yinede boyle bir şey varsa HERGÜN ÜLKEMİZDE ORTALAMA 300İLE500 ARASINDA BEBEK DÜNYAYA GELİYOR BUNLARI LEYLEKLERMİ GETİRİYOR..?

1|0
    0|0
  • yok tabi ki ne işimiz olur

1|1
    0|1
  • ya bi git birak allah askina, yemisim o bilimsel arastirmalarini. ahlakimizin kültürümüzü genclerimizi bozmayin, yoksa ne halt yerseniz yeyin

0|0
    0|1
  • "Şu bilimsel olarak kanıtlanan" ifadeli cümlelere de hastayım.

Neyse...

Eşcinsel eğilim elbette erkekte çok daha fazla olacak. Penis denen bir şey var. Teknik olarak zan altındayız güzel kardeşim. Ama gerisi MİDE meselesi.

0|0
    0|1
  • herkezin var. %20'de büyük ihtimalle en çok pis bastırılmış kesimdir. insan vücudu cinsiyet ayırt etmeden bireyin kişisel zevkine göre herhangi bir açıdan seksi gelecektir gelmezse aseksüellik konusu açılır. freud okuyun iyidir.

1|0
    0|0
  • kendimden çok eminim karşı cinsten hoşlanıyorum

1|0
    0|1
  • Töbe töbe töbe :D

0|0
    0|1
  • Insan dogdugunda cınsıyetı neyse buyudugunde de cınsıyet odur. Hormon bozukluğu olabılır ama bu bırazda kısının elındedr. ..Ustune gıtmedıkten sonra sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • fotoğrafından biseksüelliğe olan eğilimini anlıyorum. öyle bir eğilimim yok.

0|0
    0|1
  • bızı bırakta sende fena halde var bırseyler

0|0
    0|1
  • Hiç işim olmaz...!

1|0
    0|0
  • evet benimde çok ciddi derecede vardı fakat anladımkı bu erkeklerle daha kolay ılışkı kurabıldıgımden oluyormuş..yani bi kız arkadasım yada sevgilim olmamıstı 22 yasına kadar..bende kendmi erkeklere adamıs onlara kendimi ve bedenimi teslım etmeye baslamıstım..benim için berbat bi durumdu zaten beni kulanıyolardı neysekı artık bi kız arkadasım var ve gayet modern bi kız artık oyle seylerle işim olmuyor bunlar hep yanlızlık saplantıları...bence keşke bunları hiç yasamamıs olsaydım...pişmanım ve unutmaya calısıyorum. ne yazıkki..

0|0
    0|0
  • yok kııızzz, nerden çıkarıyorsun ayol böyle şeyleri <3

0|0
    0|2
  • Kucuk bir deneyim oldu bir ciftle daha fazla yazarsam banlanirim ama sanirim degilim

0|0
    0|0
  • Demek ki ben %20'nin içindeyim

2|1
    0|1
    • eşcinsel değiliz '' dediğimiz için bile eksi yiyoruz. Ulan ne günlere kaldık :)

• ben verdim arkadaşım artını merak etme :)

• ellerin dert görmesin :)

Yükleniyor...