Kadın doğum doktoru kızlık zarı muayenemi yapmadı?

Özel bir hastaneden randevu aldım kızlık zarı muayenesi olmak istiyorum dedim ve kadın beni muayene etmedi ben kızlık zarı muayenesi yapmıyorum dedi böyle bişey mümkün mü doktor o sonuçta başka bir özel hastaneyi aradım bu sefer kadın doğuma telfonda sordum yapmıyoruz dedi. Kadın doğum evine gidicem yarın orada yaparlar mı acaba nerede yaptırabilirim?

1|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• genelde özel muayenehaneler yapar.

kadın doktorlar bunu ailelerin zoruyla yaptırıldığını düşündüğü için yapmaktan uzak duruyorlar. ayrıca kolay değil buradao kuyorum bazen aynadan bak filan diyenler oluyor ama nasıl görüyorlar gerçekten merak ediyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de yapmıyorlar canım. Sebebi de sonrasında aile faciaları ve kadın cinayetleri yaşanıyor. Kimse o sorumluluğu almıyor. Bekaret testi yaptırabilmek için adli tıpa başvurman veya savcılıktan belge alman gerekiyor. Bu belgenin tam olarak ne belgesi olduğunu bilmiyorum çünkü Türkiye'de çok kısa süre doktorluk yaptım ve benim yaptığım zamanlarda böyle şeyler yoktu. Ben sana yardımcı olabilirim. Kızlık zarını görmen için birazcık anatomi bilmen ve doğru yönlendirilmen yeterlidir. Özelden ulaşabilirsen bir kaç görsel atabilirim. Nasıl yapacağın konusunda da anlaşabilirsek kendi gözünle görmüş olursun diye düşünüyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Özele gideceksen yapan yer bulunur.

0|0
    0|0
  • kimse yapmasin yasaklansin su olay cidden

0|0
    0|0
  • yapması lazım

0|0
    0|0
  • Niye yaptırmak istiyorsun

0|0
    0|0
  • yapmaz yasak o

0|0
    0|0
  • bende hastanede calısıyorum dıkımı bıle yapıyorlar ama tabı parası saglam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet mümkün. Çünkü bir kadının bekareti yalnızca onu ilgilendirdiği halde birçok insan bakire olduğunu birilerine kanıtlamak zorunda kalıyor, ya da aileler, nişanlılar, müstakbel kayınvalideler vs. zorla götürüyorlar. Doktor için öyle önemsiz bir muayene değil, sonunda bir kadının hayatının mahvolması bile söz konusu olabiliyor. Bu yüzden reddediyorlar

0|0
    0|0
  • anlayamıyon mu bacım bir haltlat yedıysen gitmiştir zaten :D

1|0
    0|0
    • bir halt yemiş olsam niye gideyim muayeneye? Küçükken olan bir olay kanamam olmamıştı ama şu an kafama takılıyo kanasa etse salak değilim bilirim heralde

• doktor sayfalarına yaz o zaman tatliş

• Klasik konular işte küçük ken bisikletten düştüm falan :)

• istersen yardım ederim

0|0
    0|0
  • rahim kanseri, doğum, kist gibi şeyler varken kimse kızlık zarıyla uğraşmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...