Cinsel organdan gelen kanın sebebi ne olabilir?

Regl dönemimin son günü gribe yakalandım ertesi gün reglim bittiginde bünyemi bozdum (sık lavaboya çıkma) cinsel organımdan ara ara kan gelmeye başladı kızlık zarıma birşey sokmadım ancak temizlenirken istemeden bozulmuş olabilir mi?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• grip regl düzenini bozmuşsa bir iki gün uzamış ve çok çok az parça atıyor olabilir. veya tuvalete sürekli çıkarken çok fazla ıkındıysan belki bir kılcal damar zarar görmüş olabilir. ancak ağrı falan yoksa veya çok şiddetli bir kanama söz konusu değilse ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• işaret parmağından uzun birşeyin girmesi gerek bozulması için (orta parmak olabilir) sanmam temizlenirken böyle birşeyin başına geldiğini...

0|0
    0|0
  • hiç zannetmiyorummm

0|0
    0|0
  • Zar o kadar kolay bozulmaz. Grip için ilaç aldıysan Adedin son kalıntıları gelmiştir. Grip Adet döneminde başlamış, ancak sen sonuna denk geldiğini sanıyorsun.

0|0
    0|0
  • Bence bunu Haydar Dümen abiye sorabilirsin :) .

www.posta.com.tr bakınız Haydar DÜMEN :)

0|0
    0|0
  • grip ilacı ve kızlık zarı :) abi bu nasıl bir bağlantıdır ya..

0|0
    0|0
  • harbiyle felanmı temizledin ?

0|0
    0|0
  • tam bitmemiştir regl in

0|0
    0|0
  • tahminime bişey olmamıştır... o kadar dışarda olduğunu ve hassas olduğunu düşünmüyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Parçaları atmaya devam ediyordur..

Çok fazla uzarsa dikkat et ama doktora git o zaman

0|0
    0|0
  • zarı bozman okadar kolay değil baya kalın bişeyin sertçe girmesi lazım.kendin temizlemeyle v.s. bozulmaz.ayrıca rengi çook açık uçuk pembe olur aklında bulunsun.

0|0
    0|0
  • Bozulmamıştır bekaret öyle kolay bozulabilcek bir şey değil , genital bölgede bir yeri yırtmışsındır yada zedelemişsindir panik yapma

0|0
    0|0
  • temmizlenirken cinsel organına ne gibi uygulama yaptın parmak falan soktun mu ?

0|0
    0|0
  • Diğer durumun hakkında yorum yapamam fakat bozulduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Sık lavaboya çıktıysan sistit olmuş ta olabilirsin. Bu durumda kan gelebilir. Basit bir idrar yolları iltihabı da yaşıyor olabilirsin. Jinekoloğa görün eğer devam ediyorsa bu sorun.

0|0
    0|0
  • adet kanaman uzun sürmüştür mevsimsel olabilir... Bekaretine bişey olmamıştır merak etme

0|0
    0|0
  • Nasıl temizledin ki temizlenirken bozulsun?

0|0
    0|0
    • Afedersiniz sadece selpakla sildim başka birşey yapmadım

• Öyle bi ihtimal bile yok o zaman.

Yükleniyor...