Esimden sogudum yatmak istemiyorum?

Baska birini istiyor tenim asik oldugum kizi.. Esimle yasamak onunla yatmak istemiyorum. O beni cok seviyor ve bayagi istekli ama ben onunla sevisirken bile asik oldugum kiz var sanki karsimda. Konusurken biseyler yaparken hep aklimda o kiz.. Ne yapacagim ben bosanamam da 5 cocugumuz var ama tenim kalbim aklim baskasinda NOT: soruyu soran ben degilim soruyu arkadasim sormak istdi kendisi erkek..

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek arkadaşına selam soyle olur oyle vakalar
    erkek adam aldıgı hanımına olene kadar bakmak zordunda
    bır namussuzlugu yoksa
    ya sevdıgını alacaksın ya da aldıgını seveceksın
    bu olay buyuklerımızn basının altından çıkıyor benımde arkadasım evın kucuk kızını sevıyordu bulusup sevısıyordu ama kızın ablası bekardı ıstemeye gıttıler kucuk kızı
    babası benım buyuk kızım oooo mu deıs ya alırsanız buyugunu alın ya da kız yok adamda buyuge yuzuk takıp gelmış
    arkadaşım evlendı ama oraları terkettı
    erkek sevmıyorsa ıstemıyorsa penısı bıle kalkmaz kırklıy seks yapmasada ama olmaz bırakamaz
    bu kız sensen ılerde sendende sovur unutma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 5 çocuk mu var arkadaşının.. Senden bir 15 20 yaş büyük herhalde bu arkadaş..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Aşık olduğu o kız sen misin?

0|1
    0|0
    • Hayir kankasiyim ben

• 5 çocuğu yaparken acımamış mı çocuklarına ve eşine? Böyle bir kankam olmasını istemezdim...

• Haal kuran beyninin, kılcal damarlarında dolaşan al ve ak yuvarları tutup birbirine vurasım geldi. :):

0|0
    0|0
  • o arkadaşına söyle ŞEREFSİZLİK YAPMASIN. kadın kolay değil 5 çocuk doğurmuş sonra vücudu ister istemez deforme oluyor ne yapsın kadın. o arkadaşın olacan dürzü çükünü tutsaymış biraz ozaman. ama şimdi kolay gitti buldu bir kefaşe tenim onu istiyor. ADAM OLSUN O ARKADAŞIN ADAM. bence ona ARKADAŞ DEMEN HATA.

0|0
    0|0
  • 5 çocuğun var bir kıza aşıksın ve yaş aralığın küçük o nasıl oluyors artık

0|0
    0|0
  • Bu tarz trolleri beslemeyin lütfen.. Bir de ciddi yorumlar yazmışsınız.

1|1
    0|0
  • 5 çocuk derken bu senin kedin mi?
    Eniklerine kız babası mı arıyor :)
    Kahkahayla yarılıyorum. :)))

0|0
    0|0
  • 5 çocuktan sonra yapma, çocuklarına ve eşine günah

0|1
    0|0
  • Ulan notu okumasam varya...

1|0
    0|0
  • Allah allah bu nasıl ilişki yalan rüzgarı gibi :) soruyu arkadaşın sordu ve arkadaşın evli 5 çocuğu var.. seninle nasıl bir arkadaş bakim bu adam

0|0
    0|0
  • erkek olana rkadasın sana bu soruyumu sor dedi :D nasıl bir kankalık laaa bu

0|1
    0|0
  • bes cocugu yapana kadar aklin neredeydi

0|0
    0|0
  • İyi halt yiyor

0|0
    0|0
  • ayrıl ozaman

0|0
    0|0
  • lezmisin ki

0|0
    0|0
  • Soruyu soran erkek ve senin hesabından bunu soruyo ve siz uslu uslu oturuyosunuz öyle mi

0|0
    0|0
  • Bosansın

0|0
    0|0
  • 5 çocuğu yapmasaymış damızlık arkadaşın

0|0
    0|0
  • Yapicak birseyi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkekler.. gerçekten insan bile değilsiniz farklı bir varlık turusunuz (o arkadaş gibi olanlar)

0|1
    0|0
Yükleniyor...