Makat bölgesinde çıkan kızarıklık için ne yapmalıyız?

benim yegenım doktora goturdum popusunda mantar olustugunu soyledı ve bana anestol ve trosy diye bir krem verdi ama faydasını görmedik makat bölgesi halen kızarık ve kasıntı halınde.sizler ne önerirsiznız ne yapmamız gerek bildiginiz bi krem var mı? internetten baktık ozonyagının bu rahatsızlıga ıyı geldıgını gorduk ama bırde buraya sormak ıstedık yardımcı olursanız çok seviniriz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Garip garip şeyleri çocuğun hassas cildine uygularsanız , zaten sorunlu olan derinin , daha da asabileştiğini görürsünüz.

Bu eskilerin diliyle pişik ve çaresi de kuru tutulmasında, bebe pudras bunun için var, çocukta da yetişkinde de iyi sonuç verir.

Pişiğin oluşma sebebi bölgenin iyi temizlenememiş olması ve havasız , sıcakta kalmasındandır.

Üstüste çamaşır bez üstüne kat kat giydirilip bir de zıbına sokulursa ya da kundak yapılırsa, kaçınılmaz durum olarak ortaya çıkar.

Ev 26 derece ise bebek üşümez, boyle sarıp sarmalıyorsanız rahatlatın temizledikten sonra, hava alsın biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer aynı zamanda kızarıklık olan yer sıcaksa abse olabilir bi genel cerraha gidin derim ben daha önce ne doktoruna gittiniz

0|0
    0|0
    • cocuk doktoruna.tesekkur ederım goturmeyı dusunuyoruz

• başka bir doktora götür..

0|0
    0|0
  • lamisil diye bir krem merhem var. eczaneden reçetesiz alablirsin. bir de onu deneyin

0|0
    0|0
  • hemoroid başlangicidir muhtemelen

0|0
    0|0
  • tuzlu su iyi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zeytinyağı ben çok faydasını gördüm

0|0
    0|0