Cinsel iliski sonrasi kasikta agri normal mi?

ilk cinsel deneyimi sonrasi sol kasigimda agri var, ara ara sag tarafda da oluyor bu agri, bir kac gündür böyle.. normal mi bu durum?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• nedenı cok basıt cunku sen tam orgazm olamamış boşalamamıssın senın mast yontemı ıle boşalman lazım bak nasıl rahatlıyacan agrıların gececek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendini rahat birakmaliydin

0|0
    0|0
    • Yapmamisim demek ki.. ilk defa diye öyle oldu sanirim

Erkekler Ne Diyor 9

• normal değil anormal. çünkü sen tam boşalmaış sadece ıslanmış biraz heyecan yaşamışsın ama boşalmamışsın. ağrı tam boşalmadığından

0|0
    0|0
  • Normaldir ilkse

0|0
    0|0
  • Panpa yandan yemişsin ondandır

0|0
    0|0
  • aldığın agır geliyor olmalı

0|0
    0|0
  • Tabikide normal bosalma sirasinda kasmisin krndini kasma birak rahat bosal yoksa her defasinda aqrir

0|0
    0|0
  • ilk önce normal ama geçmesi gerekir bir iki güne
    sert mi girdi ki

0|0
    0|0
    • Hayir yavas yavas acitmamaya calisti. seks boyunca agri olmadi zaten sabah kalktigimda kasiklarimin agirdigini hissettim.. hala da agiriyor

• Vajinal iltihaplanma da olabilir
      bir doktora gitmende fayda var

• Eğer boşalma olmadı ise ağrı olması normal.. birde ilk deyenimde ağrı olabilir

0|0
    0|0
    • Bosalamadim evet. Ne yapmali peki bu durumda?

• Aslında basit yöntemi var.. ilişkide boşalamadı isen peki mast yaparken boşalıyor musun?

• anladim tesekkürler.

• normal zorladınız mı?

0|0
    0|0
    • hayir, ilk girmeye calistiginda biraz agirdi o kadar sonra gayet iyidi, hic bir sekilde agri hissetmedim seks boyunca ama sabah kalktigimda agrim vardi..

• evet

• zevk aldın mı peki ne kadar yaptınız?

• normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacaklarini kastiysan olur. ya da fazla kaldirdiysan. Esinin yan kemikleri yuzunden de olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...