Ne yaptım ki şimdi ben?

Sevgililer Günü yaklaşıyor malum.Sevgilim bir öneride bulundu sana alıcağım hediyeyi sen seç dedi.Bende alma gerek yok falan dedim haliyle.Ama almak istedi.Bende ona alıcam tabi.Herneyse öyle buluştuk geziniyoruz sana bi hediye beğendim gösteriiyim mi dedi götürdü beni boynere orda bi kazak beğenmiş bende çok beğendim ayırttırdık falan sonra başka bi yere girdik ben çok güzel bi mont beğendim yaa bu çok güzel falan dedim bunu alsak olur mu dedim hiç fiyatına bakmadan çıktık. ben eve gelince internetten fiyatına baktım. yüksek değil 90 lira. fiyatını söyledim ya çok pahalı aşkım falan dedi öğrenciyim biliyosun ablamda evleniyo biriktirirsem alıcam söz falan dedi bende bu durumdayken alınmaz boşver aşkım alma falan dedim o da biriktirip alıcam alabilirsem söz falan dedi. sonra benim aklım montta çok takılı kaldı tabi benim böyle huylarım var bişeyi beğenirsem kafama takılır kalır. durup duruken bana kimse o montu almıyo :( dedim şakaydı ama. çok alındı durup dururken dediki ya sen benimle dalga geçiyosun alamıyorum diye falan dedi baya bi küstü. kötü bişey demedim ki neden kızıyor bi hediye benim içn hiç önemli değil benim için en güzel hediye onun sevgisinin sonsuzluğu.. neden böyle yapıyorki?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• asla ve asla paranın alınabileceği bir şeyi tartışmayın.. ayıp etmişsin.. hatta para konusu açılınca ve alamadğı bir şey se... olabilr parası olmayablr.. ona da bunu al demem...çok ayıp olmuş...

1|0
    0|0
    • haklısın ama barıştık..

• çok şükür. bi dha ucu paraya dayanan konu açılmasın... aranız bozulmasına izin verme

• yok açmam artık çok teşekkürler cevap için..

Erkekler Ne Diyor 6

• Para hassas konudur. Örneğin ben para bahsinden nefret ederim. Şakasını da pek sevmem. Kendimi onun yerine koyuyorum, söyleyiş tarzın ve muhabbetin genel havası damarıma basarsa bir ihtimal benzer bir tepki verebilirim. Ama bu onu haklı çıkardığım anlamına gelmiyor, yanlış anlama. Geçmiş olsun.

0|1
    0|0
    • haklısın ..

• Şunu da aklının bir tarafında tut derim. Nasıl ki siz anne olma hayaliyle büyüyorsanız biz de kendimizce "evine yetmenin" hayaliyle büyütülüyoruz.

Bir hafızanı karıştır bakalım. Kısır olduğu için intihar eden erkek hatırlıyor musun? Peki, ailesini geçindiremediği için? Neredeyse her gün!

• Hassasiyet . Bence o zaten o montu alacaktı rol yaptı alabilrsem alırım falan diye. Ama sende öyle şeyler konuşma yinede

0|0
    0|0
    • bi daha lafını yapmam zaten. haklısın

• Erkek arkadaşının istemeden de olsa gururunu incitmişsin özür dile barışın bence.

0|0
    0|0
    • özür diledim zatenn ama çok kırıldı

• Gerçekten kötü bir durum ama tekrar arayıp o an saçmaladığını ve pişman olduğunu dile getir. Bu olaydan dolayı ayrılmayın bir daha da maddiyattan bahsetme bence.

• barıştık sağol cevabın için..bahsetmem zaten..

• gururuna dokunmuşun çocugun

0|0
    0|0
  • Bel altı vurmuşsun biraz şaka da her yerde yapılmaz be :)

0|0
    0|0
  • Erkeğin gururunu inciten en hassas konulardan bir tanesidir maddiyat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• acik acik soylemis ustune gitmissin yani erkeklerin bu konuda hassas oldgunu blmen grekir ustelemeseydin keske

0|0
    0|0
  • para söz konusu olduğu zaman erkekler çok gururlu oluyor. suyuna git bence. '' hediye benim içn hiç önemli değil benim için en güzel hediye onun sevgisinin sonsuzluğu.'' bu cümlenle aranız düzelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...