Hamile miyim sizce?

3 aylık Evliyim çok yeni olduğumuz için bebek düşünmüyorum. Ve bir sürü sorunumuz var şu an bebek için çok korkuyorum eşim ilişki sırasında bilerek içime boşaldı bende gittim 12 saat sonra ella içtim gizlice ama günüm geçti hala adet olmadım ondan sonrada ilişki yaşadık ama içime boşalma olmadı şu an hamilelik riskim var mı ilaç mı geçiktirdi? Bide yüzümde yeni sivilceler çıkmaya başladı adet öncesi hep çıkar sizce durum ne ya

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• İlacı almışsın sorun yok muhtemelen psikolojik veya emlanın etkisidir gecikme

Şunu da ekliyim kaçıncı yıldayız bir sürü korunma yöntemi var hala geri çekme metodu yazık valla
    Hem tam orgazm sırasında ne diye çekmeye yönelsin onu düşünsün ya da sen acaba çekebilecek mı kaygısı neden yaşayasın evlisiniz bunun tadını çıkarın eziyetini değil

0|0
    0|0
    • Nasıl korunabilirim

• doğum kontrol hapı
      üç aylık iğnler
      deriye yapıştorılan bantlar
      kondom
      rahim içi araç
      diafram.. aklıma bunlkar geldi

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım o ilaca rağmen hamile kalmıştı ama sana en doğru yanıtı regl geciktikten 10 gün sonra gebelik testi verecektir. Eğer o ilaca rağmen hamile kalırsan kıyma o yavruya

1|0
    0|0
    • Bugün tam 10 gün oldu yine test yaptım negatif

• O zaman içini rahat tut canım bişey olduğunu zannetmiyorum. Hormonel ilaçlar regl düzenini baştan şekillendirir. Sebep bu olabilir.

Erkekler Ne Diyor 14

• ilaç adet düzenini bozar. adet olduktan sonra da ara kanamaların olur. bunlara hazır ol. sivilcelenme ilacın hormonal dengeyi bozmasından

0|0
    0|0
  • Psikolojik olarak sartlandigindada adet gecikir. Ilac ictiysen hamile kalacagini sanmiyorun

1|0
    0|0
  • Ovulasyon döneminde içine boşalmışsa hamile olma ihtimalin cok yüksek fakat ilaç hakkında bir bilgim yok.

0|0
    0|0
  • Evlendinde bakiremiydin beden yani hormonlarin duzene firmeye calisiyordur gecikmis reglin

Regl oldun mu

0|0
    0|0
  • Oncelikle iyi geceler arkadaşım kendini sıkıntıya sokma lütfen hersey olacağına varır bir sağlik mensubu olarak sana yardimci olmak isterim tabi ufak tefek de ip uçları ile bunun üstesinden gelirsin hiç üzülme lütfen?

0|0
    0|0
    • Ne yapmam gerekli ki

• Son durum ney merak ettim doğrusu? Iyisin demi hersey istediğin gibi mi?

• ? Son durum ney arkadaşım

• yeni evlenmişsin adamı tanımadan çocuk yapma ayrılıp çocuğuna bakarsın sonra köle olursun sonra akıllı ol.

0|0
    0|0
    • bir adet olsam zaten rahatlıycam :(

• büyük ihtimalle hamilesin canım

0|0
    0|0
  • Eczaneden bir test al dene.. yeni evli isen 1 veya 2 yıl çocuk yapma derim aceleci olmayın gerekirse bu konuyu esinle paylaş

0|0
    0|0
    • Eşim çocuk istiyo malesef test yaptım negatif çıktı

• Konuşarak çözebilirsiniz esiNizle bu durumu aslında

• Adetin gecikmiş olabilir
    seks yapan kadınlarda olur bu
    bir kaç gün daha bekle
    sonra gebelik testi al eczaneden

0|0
    0|0
  • olabilir ilacın etkisi

0|0
    0|0
  • risk var adet de olmamışın test yap

0|0
    0|0
  • sivilceler sinirseldir. sana tavsiyem doğum kontrol hapına başlaman. Ella gibi ertesi gün haplarını ayda birden fazla kullanma hormonlarını mahveder. bir ay içinde birden fazla kullanım kalıcı hasarlara sebep olabilir. uzun süreli yani her ay bitane gibi kullanırsan kısırlığa kadar yolu var.

ama doğum kontrol hapları öyle değildir. hatta kadınlar için birçok faydasıda var. adetini düzenler adet ağrıların azalır. içinde demir vs bulunduğundan demir eksikliğini karşılar vsvs.

0|0
    0|0
  • yarı yarıya olabilir. vajinadan sonra anal yapın eğer güvenli olmasını istiyorsanız. hemde eşin istediği gibi boşalabilir.

0|0
    0|0
    • Onu benim midem kaldırmıyo malesef

• böylede zor ya o an çünkü boşalmak istiyoruz.

• Test yapacan o kadarını biz bilemeyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hamile değilsin bence evet çıkabilir

0|0
    0|0
  • Test yap sen her ihtimale karşı. Ama adet olabilme ihtimalin daha yüksek

0|0
    0|0
  • Stres yaparsan da olmaz sakin ol belki ilac geciktirmistir

0|0