Keşke erkeklik zarı olsaydı diyorum...ya sizce?

kadınların kızlığını bozmak sözü kadının cinsel ilişkiye girdiğini belirtmek için kullanılır ve bunu da kızlık zarı göstererek somutlamaya çalışmışızdır.

peki kadınlarla erkeklerin eşit olduğundan bahsettiğimiz bu dünyada erkeğin de neden ilk ilişkisinden sonra ' erkekliğini bozmak' diye bir tabir kullanılmaz? eger öyle bısı olmus olsa

bu kadar kadın mağdur olmazdı, hem de erkekler de kendilerini karşısındaki insana karşı daha sorumlu hissederlerdi...

belki de o zaman dengeler sağlanabilirdi...

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım. aslında yanlış bir bilgi içinde toplumumuz. allah erkeği ve kadını yaratırken organları farklı yaratmış.

bu farklılıkta EL DEĞMEMİŞLİK" düşünülmemiştir. bu insanların kendi kendine oluşturduğu bir inanış.

kızlık zarının amacı kızın vajinasını mikroplardan korumaktır. bebeklikten ergenliğe kadar kız temizliğini yapamaz. iç dudakların hemen 1-2 santim sonrasına yani vajina dışında olmasının nedeni budur. ya değilse el değmemişliğin simgesi yada ispatı olamaz. allah her iki cinsede bakir olmayı evlenince cinsel ilişkiye girmelerini emretti.

5|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• zar kadar beyniniz yok diyorum.

1|2
    1|0
  • Kızlık zarının amacı evlenmeden önce yaptımı yapmadımı öğrenmek değil. Bu insanların oluşturduğu ıspattır. içeriye girecek olası mikropları bakterileri önlemektir o zarın görevi. Erkeğin organı zaten dışardadır ve olası bi kirlenmede banyo yaparak çok rahat temizlenir kızlarda böyle değildir. Her an sıvılarla bakteriyi mikrobu emebilir. Ama gel görki cahiliik diz boyu olduğu için "kızlık zarı" adındaki bu zarı siz evlilik öncesi yediği nanelerin göstergesi oalrak kullanıyorsunuz. Eğitim hakkaten şart!

2|0
    0|1
  • kızlık zarı olsada olmasada sahte kızlık zarı olmasada flep yöntemi ile dikilen bir zar doktorlar tarafından bile anlaşılması güç oluyor. isteyen istediğini yapar ruhun fah... olup bedenin bakir veya bakire olsa ne olacak ?

2|0
    0|0
  • inan bununda bir hilesini bulurdu çinliler

bakınız:sahte gerdek gecesi kanı!

0|0
    0|0
  • kıs aö ve net konuşuyorum : Evlenmeden ilişki kıza kadına haramdır , günahtır , tövbe etmezse cehennemliktir. Ondan kız erkek olsun kendini korur , eşine saklar kendini olay bundan ibaret , ayrıca kandırmalar , sevdim de oldu , pişmanım vs. bahane kabul değildir... hele birini kandırmak kul hakkıdır , herkes kednini korursa bu sorunlar olmaz...

1|0
    0|0
  • onun bug'unu bulurudk kesin :)

0|0
    0|0
  • Olsa nolurdu sanki, kadinlarin yaptigini yapardik, evlenince diktirirdik.

1|2
    0|0
  • Eşitlik talebi yaradılışa işlemez.

0|0
    0|0
  • Gördüğüne değil , konuştuğuna güveneceğin ve senin her dediğine koşulsuz inanabilecek insanlar var.Mesele şu ki , O insanları görebilecek kadar etrafınıza dikkat ediyor musunuz ?

2|0
    0|0
  • yaradılış işte. Bak eşit değilmişiz demek ki.

0|1
    0|0
  • erkeklere de cinsel açlık verilmeseydi olurdu...

0|2
    0|0
  • erkeklerin çoğu kendi seçtikleri partnerleri ile mutlu bi hayat surebilirler ama kızlar farklı yollarda gitmeyi çok severler bugün çok seviom yarın yabancı derler. olay bu erkekler kndi seçtikleri kızı birakmak mutluysa tabi ama kzlar tek düze likten sklp değişiklik yapmak ister

0|0
    2|0
  • olsaydi ben hemen verirdim birine :))

0|1
    0|1
  • nerde olacağını da söyleseydin bari vardır mutlaka bi fikrin :)

0|0
    0|0
  • bakir bakire kavramı var işte kavram olarak var fizik olarak mümkün olmadığı için öyle. ayrıca erkek saklamaz ki hatta yaptım diye övünür çoğu öyle. yani zar olmasa da anlarsın.

0|0
    0|0
  • haklısın ve biraz da sonuca odaklanacak olursak kesin çözüm bu değil insan beyninde çok gizli şeyler yatıyor zara takılıp kalmayın kalanlarlada beraber olmayın derim

0|0
    0|0
  • kızlık zarıd iye bir şey hiç olmasa daha iyi olurdu bence.

1|0
    0|1
  • erkekte zara gerek yok erkeğinde iffeti namusu vardır ona zarar getiren erkeğin de de kızdan farkı olmaz namus olarak

0|0
    2|0
  • Nasıl diktirirdik acaba bide para yetişdiremesdik...:D:D

0|1
    0|0
  • olmadığını nereden biliosun bende var daha geçen gün diktirdim anlaşılmasın diye

1|0
    1|1
  • guzel soru :D

1|0
    2|0
  • kısaca zz derdik adına

zik zarı

:)

0|0
    0|0
  • kızlık zarı var durum ortada ne degişirdi

0|0
    0|0
  • az öncede aynı soru gelmişti yok işte bizde zar yok zorlamayın daha fazla

0|0
    2|0
  • kızlar şeytandan önce yaratılmıştır bu yönden erkeklerden üstündür. çok kolay yalan söyler eğer söylemek isterse. çok kolay yapar eğer birşeyleri yapmak isterse. allah bile güvenmemiş kızlara zar takmış...

0|0
    1|0
  • Erkekte de bunu anlamak kolay heyecan bunu ele verir zaten.

0|0
    0|0
  • Bozun yeter ki bozun bizi :D

2|0
    0|1
  • Çünkü erkekler orasından bebek dünyaya getirmiyor.

0|0
    2|0
    • Özellikle eski devirlerde, doğum kontrol haplarının olmadığı çağları düşünsenize!

Kızlarda 'zar' diye bişeyin olmadığı veya önemsiz olduğu çağlar; ortalıkk gayri meşru veledi zinalardan, piçlerden geçilmezdi ... kedi gibi doğurup doğurup atarlardı

• Kızlarda zar emniyet sibopu gibi bir görev görüyor. iyiki de varmış

• sizde var da ne oluyor.ya adet kanıyla kandırıyorlar ya diktiriyorlar ya da tecavüze uğradım diyorlar

1|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Herşeyin sahtesi çıktıktan sonra kızlığa zara önem vermektense dürüstlüğe önem verenlerin sayısı hızla azalıyor ...

2|3
    0|1
  • Geçeceksin o işi bi kere kızları da artık anlayamazlar.

Herşey dürüstlüğe bağlı söylerse bilirsin, söylemezse 3 1 ni alırsın.. :)

2|4
    0|1
  • sadece zardan dolayı değil bu eğer şu an kadınların yadırgandığı gibi erkekler yadırgansaydı yani mesela kız biriyle yattığında aferin kızım kadın oldun artık denip de erkek yatınca ne aşağılıksın denilseydi durum gene değişirdi

0|0
    0|0
  • keske olsaydi cok mantikli yazi

dedigin gibi olurdu utanirdi bakir cikmayinca )))))))))

3|1
    1|0
  • Yemişim zarını ya...Püff

2|2
    0|2
  • KEsinlikle katılıyorum..

0|1
    0|1
  • erkekler için evlilik öncesi cinsel ilişki normalmiş gibi görünüyor halbuki onlarda günaha giriyor. günah sadece kadına değil erkeklerde günah. ama bunu önemsedikleri yok, anca kızı bozdum yattım bilmem ne dalga geçiyorlar. kendilerini kendırıyorlar.

3|3
    0|1
  • Allahın işine karışılmaz

2|4
    1|0
  • haklısın bu nedenle 2 gr et parçasını takmıyorum takanlarlada konuşmuyorum... erkeklerde zar olsaydı evleninceye kadar ambalajında durmazdı onlar o... pu olurlardı

3|0
    0|3
  • bu dünya imtihan dünyası ALLAH bize zar verdi , kuralalr böyle ına göre yaşıyoruz , keşkeyi bilmem ama zina her iki tarafa da günah ama erkekelr çok güzel saklıyorlar maalesef..

4|4
    0|0
  • aynen dediin gibi pipinin üstünde zar oalcak girdim irengi değişecek var ya , mükemmel olurdu :D

1|0
    1|0
Yükleniyor...