Tombul bir genitalim var?

genital bölgem şişik duruyor kabarık yani. dudaklarıda şişik duruyor. dıştan görünüşüde tombul duruyor? bu normal mı sizce beyaz tenliym birde p*rno baktıgımda asyalılarınkıne cok benzettım kendımınkını. şişman da değilim 1.60 42 kiloyum neden şişik oldugunu anlayamadım bir türlü kendimi bildim bileli böyle

Güncellemeler:
bakireyim ama

0|0
4|37

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ve etli mi

0|0
    0|0
    • küçük dar ve baya tombul etli evet

• eski erkek arkadasım hep derdi cok dar gıyme diye nıye dediğini şimdi anladım

• sen şimdi bikini de giyemiyorsundur kötüymüş...

En İyi Kız Görüşü

• ohaa aynı boy-aynı kilodayız senin nasıl öyle duruyo?

0|1
    0|0
    • senin ki nasıl duruyor kı? bilmem yeni dğmuş bebek seyı gıbı duruyor helekı tüysüz hali aynı böyle

• kaldırıldı ama dimi?

• kaldırıldı ama kaldırılana kadar herkes ezberledi şeyini kızın :/ ... bu sitede normal sorular 1 sn ye de kaldırılırken o 10 dk kaldı , pes ! :/
      biri de bir ara göğüslerini çekip atmış onu arkadaşım gördü ben yakalayamadım :D

Erkekler Ne Diyor 36

• Yapısı öyle seninkinin.

0|0
    0|0
  • Guzelim bircok kadininki bu sekilde. Bunun kiloyla hicbir alakasi yok. Tamamen genetik. Muhtemelen annenin kiz kardesinin de oyledir. Bu sekilde olmasi senin icin avantaj. Erkeklerin en cok tahrik oldugu vajina goruntusudur.

0|0
    0|0
  • Dar giyme sorun olmaz.

0|0
    0|1
  • Bu seni fazlasıyla özel kılıyor değerini bil ve böyle durumlar size kalsın mahreminizi paylaşmayın kardeşim

0|0
    0|0
    • zaten paylaşmam da sebebini merak ettım. herkes mi böyle acaba

• sevındım :) tesekkürler

• Rica ederim kardeşim :)

• Çok normal yani ideal olanı :) sebebi bende kalsın :)

0|0
    0|0
    • bakireyim ama

• ne peki

• burada daha açık nasıl yazayım :(:( azıcık bahsetmeye çalıştım.

• Guzel guzel takma kafana

0|0
    0|0
  • tombul olması daha iyi halk dilinde ona etli vajina denir ve elişkide erkeğin daha cok zeck alamsını sağlar sadece tayt giyemezsin o da olsun

0|0
    0|0
  • Tombul vajina candir dert etme sana oral yapan cok zevk alicak. Ve icine girip cikarken izlemek bambaska bir duygu katar. Penisi sarmalayip icine almasi girip cikarken dudaklarinin penisle harket etmesi harika. Iyisin yani merak etme

0|0
    0|0
  • ayrı ayrı sebeplerı var :D

0|0
    0|0
  • Ne yapabiliriz?

0|0
    0|0
  • Olsun önemli değil görünüş olarak. Bence güzel durur.

0|0
    0|0
  • Çok güzel işte bide dert ediyorsun hiç anlamadım yani oysa sevinmen lazım :)

0|0
    0|0
  • Yapısı tam hayalimdeki gibi

0|0
    0|0
  • Tombul vajina iyidir boşver. Benim gibi seven erkeği bulursan ileride hiç takıntı da yapmaz

0|0
    0|0
    • çoğu erkek sevıyor galıba

• Genellikle severiz evet. Malum biz Türk erkeklerinin etli butlu olsun hastalığı var :)
      Vajina da öyle tombul olsun daha iyi

• Etli ve dolgun olmasi partnerinin hoşuna bile gidebilir. Bu bir sorun değil rahat ol

0|0
    0|0
  • Daha guzel

0|0
    0|0
  • Süper işte, etli etli 👅👅 dudaklarından kavrayıp hissede hissede emilmelik 👅👅👅👅

0|0
    0|0
  • Herkeste farkldir sendeki de bkyle takma. kafana

0|0
    0|0
  • Kıymetini bil herkes de yok

0|0
    0|0
  • Daha guzeldir etli ve sisik olmasi :) :)

0|0
    0|0
  • ya kusura bakma ama ölüyorum ben öyle genital bölgeye.. seni alacak ne kadar şanslı :(

0|0
    0|0
    • herkesin böyle değil mi?

• anladım peki benimde garip yani şişman olmadıgım halde tombul olması orası

• bana bir yazabilirmisin

• evetr normal

0|0
    0|0
  • Nasıl yanı yaa

0|0
    0|0
  • etlı vajına cok guzel gorunuyor takma sakın bunu kafana oyle kalır ıns hep :)

0|0
    0|0
    • inşallah :)

• herkesde vardır fantezi lakin buldugu deliğe kaymaya calısan bır ınsanı kım ıster kı.( eski yorumlarından bılıyrm takıp edıyrm senı)

• ahanda gızlı takıpcım cıktı :) hatunu kesss

• zayıf olmandan dolayı öyle gözüküyor kilo al biraz dengelenir hem tombul daha zevk verici olur

0|0
    0|0
  • asyalı değil senin ki arapların gibi o zaman arapların kalın ve dolgun olur

0|0
    0|0
    • yani ama onların kı gıbı abartı değil onlarınkı geniş ve buyuk benım kucuk

• görebilir miyim :) :D

• görmeden birşey diyemeyiz

0|0
    0|0
  • bence sıkıntı olmaz. her türlü yerim onu vucudun güzel mi?

0|0
    0|0
  • Onu yalayacak erkek ne kadar şanslı

0|0
    0|0
    • saçma saçma konusmayın

• yoo erkek arkadasım umrumda değil herkesin mi böyle oluyor merak ettım normal bır durum mu dıye

• Benim için çok etkileyici bir durum ilişkiyi dahada zirveye taşır

• Sana hiç oral yapan oldumu?

0|0
    0|0
    • hayır neden ki?

• küçük ama daaha iyi

• Büyük bence iyidir. Elinle okşaması daha kolaydır.. sinir uçları daha boldur... uyarılman kolaylaşır.

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen çok zayifsin biraz kilo al en az 50 kilo olmalısın. Benim boy 156 kilo 52.
    Azıcık kilo onu kaybeder bence o kadar büyük yani tombul görünme

0|0
    0|0
  • Yapısı öyle demek ki.
    Kafana takıyorsan da çok, bir kadın doğumcuya görün muayene edip bir sorun varsa sana söyleyebilir. Utanırım falan deme sakın. Aşın artık bunları sağlık bu.

0|0
    0|0
  • Cesit cesit vajina var herkesin ki ayni olmaz ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...