Erken boşalma sorununu doğal yollarla nasıl çözebilirim?

erken boşalma :S ılkı 5 dakka ıkıncısıde 5 dakka pfff yaaa :( bunun nasıl onune gecebılırım cok hızlı davranıyorum o yuzden mı acaba :Sşöle 20 dakka sürse olmaz mi ...aslinda masturbasyon teknikleride yapiyorum erken boşalmamak için ama gene aynisi :S:S:S ne yapabilirim doğal yollardan çözmek için bilen varmi

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• erken boşalmadaki en önemli etkenler;

düzensiz ilişkiler,

Aşırı heyecan,

Aşırı İstek,arzu

Olay kafada bitiyor Beyin Bedava.

Ama sana tavsiyem şu ki;

Ama Sana En Kolay çözümü Söylüyorum Çok kadın değil Tek kadın ile birlikte ol bu kesin Yoldur..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• İşin bazı teknikleri var. Sonuçta iş kafada bitiyor.

Kimse erken boşalan adam istemez. Kadın tam zevk almaya başlıyacak, hopp bitti.

Olmaz. İşin sırrı boşalmaya yaklaştığın anda başka şeyler düşünmeye başla. Örneğin çalışıyorsan işini düşün, arabanı düşün, bir film aklına gelsin.

Ben bu teknikle 2-3 saate kadar idare edebiliyorum . Önemli olan çok boşalmak değil, uzun süre ilişki sürdürmek.

0|0
    0|0
    • aynen ya cok zevk alarak yaptıgımız ıcın mı oluyor anlamıyorum başka şeyler düşünsem işe yarar mi acaba

• penis halkasımı oda ne

• Cinsel ilişkiden önce masturbasyon yap.

0|0
    0|0
  • 5-10 dk arası normal zaten daha uzun sürmesi için bol bol pratik yapman lazım mast. yaparak değil canlı kanlı kadın ile :)

0|0
    0|0
  • İlk ilişkiler düzensiz olur kardeşim hiç bir şey yapma zamanla oturcak o rayına

0|0
    0|0
  • evlenince düzelir

0|0
    0|0
  • 5 dakka için pantolon indirmeye değmez lan

0|0
    0|0
  • bu adrese bakıp okuyabilirsin

link

0|0
    0|0
  • en iyi cevabı seçmişsin ama anestolü denemeden karar verdin. bence bu yorumu okuyan her kes denemeli. 3 tl ye bu kadar mutluluk zor denk gelir : )

0|1
    0|0
    • işte budur sağol brother :)

• kasma kendini,

anestol pomad ( güya yanık kremi ) var. 3 tl. sür ve yoluna devam et. 5dk ise en az 20 dk sürer. 15 dk ise 40 dk sürer , teşekküre gerek yok.

ilişkiden önce (30 dk önce ) yani koca oğlan uyurken bi güzel kremle, 30 dk sonra işine bak. ama tek dikkat etmen gereken şey kondom kullanıcan, o krem hatuna değmesin. öldürmez ama his kaybı olur. sen de olmaz merak etme. hadi kolay gelsin...

bir anı: 2006 izmirde 3 arkadaş 3 hatun ayarladık yabancı uyruklu : ) anlaşma tek posta ( ne kadar sürerse ) ... 1 saat önce ve 30 dk önce olmak üzere ilişkiden önce 2 sefer kremledik, hatun neredeyse sopa ile saldıracaktı 45 dk sonra : ) aynı tepki kankalarda da oldu : ) 3 erkek 3 kadından sopa yiyorduk ve yaşımız 20ydi...

0|0
    0|1
Yükleniyor...