Kadınların birçoğu kendi bedenleri hakkında niye bu kadar cahil?

Artık bakirelerden geçtim dullar bile aynı. Klitorsi , niye-nasıl adet gördüğünü, döllenmenin nasıl gerçekleştiği, rahimin ne işe yaradığını ve gebeliğin nasıl olabileceğini, orgazmın nasıl birşey olduğunu,... ya kendimden geçtim insan kendi bedeni merak etmez mi ya? Hele kimilerini görüyorum köyde yaşayıp internet görmemiş teyzemden daha cahil... nasıl bu kadar merak duygusundan uzak olabildiklerini anlayamıyorum

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bazıları cehalete batmış durumda evet.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek halimde bu konuların hepsinde ciddi bilgim var. öyle de olmalı. adam haklı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• herkesin hayatına kims ekarışamaz milletin derdi bizimi gerdi yahu :p

0|0
    0|0
    • insanları umursamam

• Bence de herkezin hayatını kimse umursamamalı

• Oha derim onlara 😄

0|0
    0|0
  • Kediyi merak oldurur :) şşşşşş

0|0
    0|0
    • Bilgisizlikten ölme ihtimali bence daha yüksek :)

• Halk bilgilendikçe çıplaklaştı zihniyetleri. 14 yaşında bir kız çocuğu oral yaptım diyebilecek kadar bilgi sahibi. Bn 86 lı kız gördüm de yeni nesilde yapmayan pek görmedim. Cahil kalmak iyidir bazen.. Tabi bu benim düşüncem,.

• Sen beni yanlış anladın. Sıkıntı orada zaten herkezin seksten oraldan analdan haberi var ama sorsan kaç taanesi niye adet gördüğünü acıklayabilir? Dün kaç yasında kadın sormuş rahmi alınan kadın sekten zevk alırmı diye. Kendi bedenizi tanımyorsunuz coğunuz yoksa sekste herkez doktora yapmış gibi

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu kadar tabu olan bir ulkede normal degil mi?
    Sorsa suc sormasa suç.
    Verse o* vermese kezban yapsa bir turlu yapmasa bir türlü.

0|0
    0|0
  • bizmi öğretek * hiç yardım etmiyolar sora yok efendim beceremedin yok efendim acıtıyon bilgi vermessen olur tabi *

0|0
    0|0
Yükleniyor...