Nasıl bir bayanla evlenmek istersiniz?

beyler mesela eş adayınız bakire değil ama yıllar önce çok sevdiği bir erkekler ilişki yaşamış ve o adam onu terk etmiş başkada ilişkisi olmamış bu bayanı mı? yoksa bekaret zarı duran fakat anal ve oral sex yaşamış diğer bayanla mı evlenmek istersiniz?

Güncellemeler:
bayanlar peki siz ilk durumda ki kız olsanız zaten bekaretim yok diyip hayatınızı mı yasarsınız yoksa büyük hata yaptım diyip kendinizi kocanıza mı saklarsınız?
beyler ben sunu anlamıyorum üstte anlattıgım olayları yasamıs kızlarla evlenmek istemeyen erkekler bakir mi ?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• her kız bekaretini kaybettikten sonra ilişki bitene kadar asla pişman olmaz. zaten o raddeye geldiyse demekki çok sevdi - güvendi demektir.

sonra gün gelir ilişki biter... işte o zaman bin pişman olursun... nefret edersin. hatırlmak istemezsin. biter gider...

sonra karşına yeni biri çıkar ve iş eğer evlilikse kahrolur içi yanar keşke bu sen olsaydın diye...

şöyle bir durum var ;

BAKİRE DEĞİLDİR. DÜRÜSTÇE SÖYLER BİLİRSİN ( YADA SAKLAR KAYBETMEKTEN KÖTÜ LAF DUYMAKTAN KORKAR)

BAKİRE DEĞİLDİR ; AMA HER HALTI YEMİŞTİR BİR TEK ORASINI KORMUŞTUR ...( NERESİ BUNUN BAKİRE ? )

BAKİRE DEĞİLDİR : GİDER DİKTİRİR... RUHUN BİLE DUYMAZ ( NEREDE BU BAKİRE ? )

dinimizde de yeri vardır... bu kişilerle evlenmek fakat. eş olarak alıp namusun yapmak fakat

keyif için yapmayacak , pişman olacak tövbe etmesi gerekecek.

NETİCEDE DÜRÜSTLÜK HEPSİNDEN ÖNEMLİ.

3|0
    0|0
    • aynen katılıyorum yorumunuzu , önce dürüstlük sonra kararı beklemek..

• yaa bu işler böyle işte. hakkında hayırlısı. neticede kimse günahsız değil. onlarıda yapan erkekler

almayanda erkekler .. gün olur işler değişir. karşısına zamanında almayanın öyle biri çıkar ki...

• aynen nasip işi ve asla buyuk konusmamak gerek

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkes kendine benzer birini bulur yapipta bakir e bulmak yanlış hele kandırmak yap yanlis

0|0
    0|0
  • Evlendim ayrıldım.

4 yıldır da bakire değilim.

4 yıldır çevremde erkekler hep oldu kimisiyle görüştüm ama, baktım ki niyetler bel altı hemen uzaklaştım.

Kimseyle ayrıldıktan sonra cinsellik yaşamadım, yaşamayı da düşünmüyorum..

2|0
    0|0
    • haklısın. maalesef evlenip ayrılmış kadınlara yaklaşım hep bel altı düşüncelerle oluyo.

• Bir erkek olarak siz bilirsiniz diyorum o sizi bağlar artık :)

selametle hayırlı günler.

• hayırlı günler :)

• ben sadece bi erkekle cinsel iliski yasadim, ayrilali tam 2 sene oldu ayrildigimdan beri hic bi erkekle bile bulusmadim..

1|0
    0|0
    • hayat bu kime ne gösterir belli olmaz önemli olan o hayatta dik durmak yani sizin gb hayata kapılıp kayıp olmamak sizin gb bayanlara saygım sonsuz bence insan bir kez hata yapabilir ama onu tekrarlamamalı

• Ben erkeğin bakir olanını severim o durumlarİ bilmem veren alan dudunsun

3|0
    0|0
    • zaten bakire kızla bakir erkek evlenmeli ki adalet olsun

• eksik bırakmışsın yapılan yanlışlar affedilebilirde. İnsanın nasıl yaşadığı değilde hangi yolda öldüğü daha önemlidir.

• tabiki en son ölüm anı cok önemli ve tövbe kapısı herkeze daima acıktır

Erkekler Ne Diyor 6

• ben hiç şüphesiz bakire biriyle evlenmek isterim ki bakire kız olmayana göre hayli fazla bulmak zor değil.. ama güncellemende demişsin ki bakire isteyenler bakir mi.. evet bakire istiyorum ve bakirim çünkü evleneceğim kıza saygım var.. ben ne istiyorsam oda istemekte haklı.. hem bakir olmayan bi erkekten zaten hayır gelmez çünkü o işi yaptıysa o kızı yarı yolda bırakmamalı.. evlenmeden yaptıysan bi cahillik sonunu getirip evleneceksin... olay bu kadar basit ama uygulayan çok nadir..

1|0
    0|0
  • Her insan hata yapar o kadinda cok sevmistir, yatmistir ama karsisindaki deger bilmemistir, ben nasil olsa bi kere vermisim salla gisin diyip her görüstügü ile yatakta tek kale maca giderse zaten kalbi temiz degildir ama hatasini anlayip kendini yine gelecekte sevdigi adama saklarsa benim gözümde o kadin hala bakiredir, digeride zaten sey ruhlu onu en basta sallardim.

1|0
    0|0
  • valla bu işler kısmet işi bunları yapan kızlar zaten oturup karşına ben bunları şunları yaptım demez allah ne verirse hayırlısını versin seçme hakkımız yok

1|0
    0|0
  • biz öyle birileri ile işimiz olmaz

her şeyini eşine saklamış bayanları tercih ederiz

heralde sende öyle istersin

0|0
    1|0
  • Mümkünse ben almiyim .:D:

0|0
    1|0
  • ikisiylede olmaz ilkler hiçbizaman unutmaz diğerininde ruhu o.pu hiç evlenmem daha iyi

0|0
    1|1
Yükleniyor...