Erkekler, nişanlımla ilşkiye girdim (saçma sapan yprum yapıcaklar boşuna zahmet etmesinler)?

nişanlımla bugün ilşkiye girdik evlenmemize 10 gün var ben aşırı bir acı hissettimm aşırıda kan geldiii... yani bu acıyı hep hissedicekmiyim ciddi anlamda çığlık bastımm artık düğünden sonra birlikte olmayı düşünüorumm o zamanda bu acı olucak diye çok korkuyorummm...

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• yok o bir kereye mahsuz. bir daha olmaz. önemli olan kendini kasma sevişmeye odaklan. ammın ıslansın. kuru kuru olmaz acı duyarsın. bu yüzden sevişmeye odaklan zevk akışına bırak kendii. bol bol sevişerek ilişki yaşayın sorun çıkmaz

0|0
    0|0
  • Kaba davranmış köftehor. ;) 3-4 güne kadar geçer diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • O aci ilk bir iki birlesmede olur sonrasinda olmaz bunun nedeni tecrubesizlikten kaynallaniyor basbasayken hemen olaya girismeyin biraz sevismeye vakit ayirin vucudunuzu taniyin hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Gecer o aci. Kendini kasma ama sonraki iliskinde aciyacak diye.

0|0
    0|0
    • aslında bundada kasmadım ama ilk girdiğindeeeki acı varya yok öyle bişeyyy

• O normal ilk iliski oldugundan. Merak etme acilirsin:D

• Korkma okadar olmicak hele 10 gün varsa yaran ozaman a geçer çok rahat yaparsınız bir nevi iyi yapmış siniz aslında düğün gecesi sabaha kadar yaparsınız birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Korkmana gerek yok bir defaya mahsus bir aci artik gerdekte fantezi bile yaparsın :) hatta ilerde daha yok mu dersin :)

0|0
    0|0
  • üç beş seferden sonra acı macı kalmaz

0|1
    0|0
  • fazla abanmıştır bidahakine dikkatli olun

0|1
    0|0
  • Vajinan cok dar ya da nisanlinin ki kalin zamanla alisirsin

0|0
    0|0
  • Zamanla alisirsin kaslarin ve vajina yolun genisler

0|0
    0|0
  • yok yok korkma

0|0
    0|0
  • Yok olmaz

0|0
    0|0
  • alısrsın

0|0
    0|0
  • Ilkse olabilirde islanmadan mi yapti

0|0
    0|0
  • Korkma acımaz ilki böyle oluyor zar yırtılırken acı veriyor. Yara iyileşince zevk alırsın

0|0
    0|0
  • ilk zamanlarda fazla yüklenilmez alıştıra alıştıra yapılır bunu eşine söylemezsen acı çekende cinsel organı zarar görende sen olursun yeni arabaya bile tam gaz gidilmez parçalar birbirine alışana kadar açılma süresi vardır

0|0
    0|0
  • ılk bı ıkı sefer daha acı olur ama bu acıı gıbı degıl unda kızlık zarın yırtıldıgı ıcın yanma ve vajınanın genısleme agrısı bır arda dye baya fazla

0|0
    0|0
  • Umarım on günlük sure içinde bir sorun çıkmaz ve evlenirsiniz. mutluluklar dilerim. Yaşadığımız ilişkinin ilk olması kendinizi sikmaniz pisikolojikti olarak açılacağını düşünmemiz ve eş adayinizin sabırsız olması gibi durumlardan ötürü acı duymuşsunuzdur. Yeterli islakliga ulaştıktan sonra soft bir birleşmede canınız yanmayacaktir. Bunyeniz ve beynimiz çalışana kadar tedirgin olmanız normal.

0|0
    0|0
    • aslında kendimi kastığımı düşünmüorummm acı hissediceğimide düşünmüyordummm ayıptır sölemesii nişanlımın şeyi büyükk ve ondan acı duyduğumu düşünüorumm

• Penis halkası kullanabilirsiniz. İse yarayacaktır. Erkekler bu konuda bireyleri ispat etmeye çalışırlar.

Yükleniyor...