Erkeklerin kadınların yaşı hakkındaki düşünceleri?

Sorum erkeklere...Kadınların yaşı önemli midir sizin için? Yoksa arada sevgi olduktan sonra önemsiz midir? Mesela tanıştığınız bayan 35 yaşında ve bakireyse onun hakkında ne düşünürsünüz? Evliliği mi yoksa bu yaştan sonra bakire olsan ne yazar diyip kızın bekaretini bozup kaçmayı mı?

0|0
017

En İyi Erkek Görüşü

• Mrb tabikide evliligi dusunurum cunku arada sevgi var.o kiz kutsalini 35 yasina kadar korumus ve sana bunu sunuyorsa bu buyuk bir sans ve sadakattir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Benden 1 yaştan daha büyük bir kadın ile evlenmem ve bu nedenle onunla birikte olmak bir yana dursun ona hiç ümit bile vermem. Çünkü sonunda üzülmesini istemem. Ama her haltı yiyip de bakire olan biri ile de evlenmek istemem.

0|0
    0|0
  • Öncelikle yaşı kaç olursa olsun bekaretini bozup kaçmak gibi bir düşüncem olamaz. Ancak 5 yaşa kadar benden büyük olmasını tolere edebilirim. Bundan büyük yaş farkları için pek sıcak bakmam. Bununda bir çok sebebi var.

1|0
    0|0
  • Benim için önemli olan sevgidir. Seven insanın anlık zevklerle ilgisi yoktur.

1|0
    0|0
  • bugüne kadar bir çok şeyi ertelemiş derim.

1|0
    0|0
  • yaş 35 ve bakireyse, hiç bişey yapmadan sadece kaçmayı düşünürüm

0|1
    0|0
  • sıkıntılı ve çileli bir yaşantın varsa 35 yaşından sonra Menepoza girme ihtimalin var. Evlen yap bir çocuk. yoksa kimse almaz seni.

0|0
    0|0
  • 35 yaşındasın evde kaldın bakiresin

0|0
    0|0
  • erkekler kendinden genç baanları tercih eder

35 yaşında bir bayanın evlenebileceği erkeklerde 35-45 yaş arası erkeklerdir

0|0
    0|0
    • Doğrudur...Zaten o yaş aralığında erkek arkadaşım

• böyle bi ilişkim olmuştu.kız 4 yaş büyüktü,dahası, aramızda 700 km de yol vardı.. bugün,evlenmiş olmasına rağmen, en mutlu ilişkisinin ben olduğumu ima yollu ortaya koyuyor. durduk yerde göndermiş olduğu maillerden anlayabiliyorum.ayrıldığımda, ilk kez birinin kucağında salya sümük ağlamıştım..

• kadınlarda ence yaşın önemi sadece hayta yıpranamış ve yorulmamş olsun bozup kaçmayı da alayamdım öylemi oluyor ki

0|0
    0|0
  • Evliliği düşünürdüm,bakireliğini bozup kaçmak son derece kötü

0|0
    0|0
  • eğer bu kadın zenginse evlenirler mutlaka bir çıkar olur yani

0|0
    0|0
  • Bakire olması güzel

ama kadın 25 e kadar evlenmesi şart

0|0
    0|0
  • benim yaşım 30 olsa, kızın yaşı 35 olsa ve bakire olsa güvenirsem ona evlenirim

0|0
    0|0
    • Helal sana :) Sevgi olduktan sonra herşey boş :)

• ölene kadar bitmesin yeterki sevgi

• yorumu yanlış yere yazdım :-)) (COPY-PAST) böyle bi ilişkim olmuştu.kız 4 yaş büyüktü,dahası, aramızda 700 km de yol vardı.. bugün,evlenmiş olmasına rağmen, en mutlu ilişkisinin ben olduğumu ima yollu ortaya koyuyor. durduk yerde göndermiş olduğu maillerden anlayabiliyorum.ayrıldığımda, ilk kez birinin kucağında salya sümük ağlamıştım..

• sanırım burda 35 yaşındaki bayan sen oluyosun,ve senden küçük bir sevgilin var anladğım kadarıyla..

0|0
    0|0
    • Hayır hep benden büyüktüler de farklı amaçları vardı diye düşünüyorum.

• En onemlisi sevgi o olduktan sonra kimisi icin bakirelikte soz konusu degil

• sevgi herşeyi çözmüyo arkadaşlar bunu geçin artık.

benim, bu şekilde kabullendiğim ilişkiler de oldu, sırf, sadece benden önce herhangi birisi oldu diye ilişkiyi zehir ettğim örnekler de.kişiden kişiye değişen bişeydir bu objektif bi tanım ve çözümü yok..

• 35 yaş bakireye sagım var eğer seversem evlilik düşünürüm ama bu düşüncede genelleme yapma

0|0
    0|0
  • 35 yaşında birinin bakire olma ihtimali cok zayıf. Bakire olsa bile hiç mi birşey yaşamamış bu kişi.

Öyle ise saygı duyarım. ama her haltı yapıp bakireyim diyorsa bilemem

0|0
    0|0
    • 15 yaşında başlarsınız cinselliğe kimbilir belki de daha erken! Sonra da 35 yaşında bi insan hiçbişey yaşamasın istersiniz...Var mı böyle bi dünya...Tabiki yaşadım bişeyler gönül isterdi ki evlenmeden yaşanmasın bu tür şeyler ama erkekler rahat durmuyor maalesef...Bu arada bakireyim ve yaşım 35

• Ben sana cinsellikle ilgili birşey yaşadın mı diyorum. Yani sadece bakiresin ama her haltı yapmışsan buna bakireyim diyemezsin. Buna bakireyim dersen sen ne kafasındasın bilmek lazım.O yüzden bakireyim deme

• Pişmanım ve olmaması gerek seyler yaşadım gibi sözler kullanabilirsin. neyden kacıyorsun ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...