İlk defa temiz bir erkeğe aşık oldum.

Arkadaşlar benim şu ana kadar olan sevgililerimin 86lı 87liydi ben 92liyim o yaştaki erkek grubu ile olan aşklar biliyorsunuz ki cinsellikle birlikte oluyor benim şu an bi sevgilim var aynı yaştayız ve o çok masum o kadar iyi bi insan ki bana bakarken bile içi eriyor bilmiyor tabi anlatamadım benim de masum bi kız olduğumu sanıyor ben yaptığım şeyler için çok pişmanım allah bu çocuğu bana bu yüzden gönderdi çok tövbe ettim bir daha yapmıycam dedim çok ağladım ilk defa benimle cinsellik düşünmeyen ve evlenmek isteyen bi sevgilim var. ona anlatmayı düşünmüyorum. anlatırsam benden soğur beni istemez diye düşünüyorum. eğer evlenecek olursak da ileride bunun bir takım ameliyatları var ameliyat olup olmudığımı anlayacak bi çocuk da değil zaten. lütfen bana yardımcı olun durumu anlatmalı mıyım onu kaybetmek istemiyorum ?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bu pişmanlıklar ve kendine verdiğin söz ile yaptığın tövbenin ışığında zamanla ona nasıl davranacağını ve anlatacağını kavrayacaksın , ve o zaman münasip bir şekilde anlatabilirsin bunu yapamazsan telafi edici işlemleri yaptırabilirsin. Ama , bir kere yanlış olan ve yapılan hata şu hata da demeyelim bu yaşlarda cinsellik ön plana geliyor yani beynin normal düşüncenin önüne geçiyor. Yani bu birazda senin elinde değildir , geleceği tam net olarak görememektir. Cinsellik ön plana gelmeden duygu ile , sevgi ile ,düşünce ve hayal ile başbaşa el ele , dizdize ,göz göze ve gerekirse sadece sevişerek aşk yaşanmalı diye düşünüyorum... Sevgiler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bence anlatmalısın en başından, ilerde iş ciddiye binerse ve sen anlatmamış olursan onun gözlerine baktıkça(tabi bakabilirsen) vicdan azabı çekersin zaten seni gerçekten seviyosa gençlikte yaptığın hatalarınla seni yargılayıp terketmez.

0|0
    0|0
  • Eğer onun temiz olduğunu düşünüyor ve onu kandırmak gibi bir niyete bürünüyorsan senin hiç bir şeyden ders almadığın bir gerçek ayrıca bugün o söylediğin ameliyatı yapan doktorlar 5000 tl gibi ücretlerden ağızlarını açıyorlar ve sen 5bin tlyi sırf birini kandırmak için vereceksen bence yapma cevremd e çok senin durumunda pişmanlık duyan insanlar oldu ve zamanla doğru yaşamayı öğrendiler ve şu andada mutlular .

0|0
    0|0
  • önce onun yapıp yapmadığı öğren eğer yapmışsa vicdanıyla yargıla ve aynı durumda olduğunuzu söyle o zaman bu bekaret işini kabul eder ama bakir erkekse kabul etmez şahsen ben bakirim ve kabul etmem..

1|0
    0|0
  • Yaptıklarından çok pişmansın demek peki bu soruya verdiğin cevaba ne demeli : link Biraz daha çalışmalısın

0|0
    0|0
  • o çocuğa neler yaptığını anlat! seni öylece kabul ederse sorun yok! ama anlat! çocuğun yerine kendimi çok rahat koyabiliyorum.

0|0
    0|0
  • o çocukta biriyle beraber olduysa tamam ama bakir bir erkekse bunu ona yapmaya hakkın yok

kendin gibi birini bul

0|1
    0|0
  • bu yaptığının onu kandırmak olduğunun farkında olmalısın bence buna hakkın yok onu seviyorsan hiç hakkın yok bence herşeyi anlatmalısın

0|0
    0|0
  • madem açık konuşuyoruz bende sana ne olacağını söylim baştan söylemediysen seni kabullenmeyebilir eninde sonunda onunlada yaşayacaksın yani birlikte olacaksın.çok sevmişse evlenir ama evlendikten bir zaman sonra yüzüne vurma ihtimalide var.

0|0
    0|0
  • bence şimdilik bişey söyleme eğer o sormadıysa tabi ameliyata falan gerek yok biraz zaman geçsin o zaman söylersin böylece bir birinizi daha iyi tanımış olursunuz

0|0
    0|0
  • yine suçlu erkek :D

neymiş diğerleri büyükmüş,cinsellik yaşamış falan filan.herşeyi yapıp yapıp erkeklere bok atmayın yeter la...

eğer delikanlı bir kızsan gerçekleri çocuga anlat.

0|0
    0|0
    • arkadaşım sen hasta mısın ? yoksa başka bi tarafınla mı okudun? ben orda beni kandırdılar şerefsizler zorla yaptılar falan mı yazmışım embesil :)

• temiz kızlar,temiz erkekleri,kaşarlar ekmek arasını hak ediyor. :D

• güle güle o zaman sana iyi ekmek arası yapmalar

• o saflıkta biri anlatsan bile bertaraf edebilir.ama sen yinede anlatma.ama onu asla kandırma.

0|0
    0|0
  • seen yaptıklarından pişmansan Allah seni affeder tabiki.

Devlet memuru musun?

0|0
    0|0
  • Pardon bekaretini mi kaybettin?

0|0
    0|0
    • uzun zaman önce.

• Şuan için anlatmak erken olur ilk önce onun ve kendinin duygularından emin ol ileriye dönük birşeyler olursa ona bunu söylemelisin. Yani söylemenin zamanı var. İnşallah yaşadığın olay ders olmuştur. Bir daha yapmazsın.

• Bence şimdiden söyle ilerde sorun çıkmasın

0|0
    0|0
  • Çok yazık çooookkk

0|0
    0|0
  • benim senden anladığım tam piyasasın gezdin gördün dolaştın bir keriz buldun çok iyi çok saf çok temiz baktın birazda saf salak hayatında yeni bir sayfa açmaya karar verdin bu yeni sayfayı açmak için hep bir keriz gerekir ya siz adam eş koca aramıyorsunuz enayi arıyorsunuz ah adam olsada yeni sayfanı git benden sonrakiyle aç dese ne olur ki kadın milleti değilmisiniz pisliğin önde gidenisiniz ama çeneye geldim mi erkekler şerefsiz ulan çoğunuz iyice o*sunuz be fiyatada gerek yok bir yemek bir otel odası ah elini orana bir atmazki gerçi salakmış atsada anlamaz ne olduğunu erkeğin tecrübelisi bu yüzden iyi işte umarım gözü açıktırda seni kandırıyordur

0|0
    0|0
    • arkadaşım sen de ne yaralıymışsın beee sana biri fena kuyruk acısı vermiş adam olsaydında keriz yerine konmasaydın yazık sana derdini bana değil seni kullananlara sor hadi yallah

• maşallah sendeki tecrübenin de benimkinden aşağı kalır yanı yok

• yok ben bir noktada bırakırım sınırsız olan siz kadınlarsınız bunu öğrenmeye yetecek kadar kadın tanıdım

• Temiz bir erkek mi? kıyafeti temiz yani?

Masumlardan kork demişler belki de.

ÖYle kısa dönemde tanımayıp karşıma böyle bir kişi cıktı da yok aşık oldum da boşuna ugraşma zamanla tanırsın ve tiksinme ihtimalin bile var

0|0
    0|0
    • neden tiksinicem anlamadım masumiyetinden mi ?

• çok doğru söylemiş canım bende masum bilirdim üstelik namaz falan kılardı püüü neler çıktı ortaya sonra şok oldum kaldım sap gibi öyle dikkatli ol yinede kendini çok kaptırmamaya bak

• Kimseyi üzmek istemiyorum :(

Kızlar Ne Diyor 5

• Açıkca karşındaki saf iyi niyetliyse seninde ona o kadar saf bir şekilde gelmen gerek dengi dengi herşey çünkü ..Utanma geçmişinden gelecek vaat et yeter sevdiğine Allah mesut etsin

0|0
    0|0
  • kendisiyle konuşman en doğrusu olacaktır.yol yakınken konuş.

0|0
    0|0
  • Anlatma kaybetmek istemiyorsan

0|0
    0|0
    • Keşke insan kaybetmek istemediği hiçbişeyi kaybetmese. Senin söylediğin geçici bir kendini kandırma yöntemi, baştan öğrenildiğinde belki küçük bir tepki olacaktır, ama kandırılmanın tepkisi tahmin edemeyeceğin kadar sert olur. İlişkilerinde başarılar dilerim.

• senı eklıcem kabul et aynı durum bendede var bende kız değilim ama benım karsıma tertemız bı ınsan cıktı ne yapıcam bılmıyorum

0|0
    1|0
  • bence şimdi ona anlat bakire olmadıgını söle seviyosa yanında olur sevmiyosa kabulnmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...