Kendimden nefret eder oldum eski sevgilim yuzunden?

İlk sevgilimdi. Birbirimizi cok seviyoduk en cokta ben. Sadece opusuyoduk. Daha sonra sıkılmıs ayrildi benden. Geri dondu sonra fakat eskisi gibi değildi full cinsellikten bahseder oldu. Bemde onu arzuluyodum biraz ileri gittik sonra yine birakti. Psikoljim bozuldu nefret ettim herseyden uc ay sonra yine mesaj atti agzima geleni saydim. Uc gun yalvardi dokunmucam sana diye bulusmayi kabul ettim bu sefer cok ileri gitmesekte yine gittik. Eskiden beni severdi her halinden belliydi. Fakat sonradan böyle iğrenç bir duruma geldik. Eksisi gibi olamaz mıyız? Bir yıldır onunda hayatina benden baska biri girmedi. benim zaten tek o vardi (Lütfen çirkin yorumlar yapmayin zaten psikolojim mahvoldu cevaplariniz değerli)

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• eskısı gıbı olmanız ımkansız gıbı bsey artık cınsellık anlamında bırbırınıze yaklasıyorsunu ve ıkıde bı senden gtmesının nedenı kendını tatmın edıp rahatlatınca soguyor senden bu kesın bı cevaptır ona gore davran sana gelmesının tek nedenı seks ve rahatlamak

0|0
    0|0
    • Seks yapmiyoruz ilk döndüğünde on sevisme gibi bisey yasadik en son yazdiginda kıyafet bile cikmadi

• Surtunme biraz oluyo ama bosalmiyo

• Kere üzen bir daha üzer uzak durup. mutlu bir hayat sur

En İyi Kız Görüşü

• Canım bu seni kullanmaya başlamış bak herkes inanır sende inanmışsın ama artık bak seni bırakıyor işini gorup bu sana yaptığı saygızılık senin bir gururın var bunu lutfen hatırla ve kendine ne oldu bana de şu an hala sevdiğini anladım ama bu sevgi artık sana zarar vermeye başlamış lutfen bırak gitsin kendini toparla

0|0
    0|0
    • Oyle valla ss aldim bunlari tekrar donerse okucam :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Bantolonun yırtıldı ve yama yaptını düşün hiç ilk hali gibi güzel ve sorunsuz olurmu artık o yamalı yani kusurlu ilişkiler böyledir kopan ipi bağlarsan o düğüm elbet bir gün gözüne takılır o yüzden ilişkilerde sorunlarınızı tatlılıkla çözmeye ve birbirinizi incitmemeye dikkat etmeliler insanlar ama sorunun çözülür gibi görünmüyor tatlım

0|0
    0|0
  • kaşarlığın bedeli.

0|0
    1|0
    • Geldi namus bekcileri sen kasar gormemissin güzel kardesim uza simdi

• Seni sevmiyorum uzucu bir durum ama sadece cinsellik icin seninle konusuyor tavsiyem uzak durmandir cunki yemek spguduktan sonra ayni tadi vermez

0|0
    0|0
  • Tamamda dönüp dönüp sana yanaşması senden faydalanmaya çalışmaktan başka bişey değil

0|0
    0|0
    • Haklisin. İlk basta boyle değildi olay nasil buraya geldi gerçekten anlayamiyorum

• Olabilir tesekkurler

• Rica ederim

• sevince insan mantığıyla düşünemiyormuş

1|0
    0|0
  • amacı belli be güzel kardeşim wazgeç bırak gtsin

0|0
    0|0
    • İlk basta suanki gibi olsa hic sevmezdim bile. Ama basta o asik halleri, bakislarini dusundukce mahvoluyorum :(

• En son kendimden o kadar emindim ki bulusmucagima. Sevince insan salaklasiyo. Karşı koyamiyorum o kadar gozum kor olmus napicam ben boyle

• hiç takma kafana elbet biri çıkar karsına

• Sen akıllanmamışsın

0|0
    0|0
  • olay basıt sadece seks ıcn gelıyo

0|0
    0|0
    • Seks yapmiyoruz ki ilk ileri gittigimozde ona yakin bisey yaptık en son gorustugumuzde kıyafet bile cikmadi

• bı erkk ıcın yokluktaysa elını tutman bıle yeter canm

• Cocukla netletir durumu akli basindayken konus sadece seks icin konusursada tersle

0|0
    0|0
  • Sen akıllanmazsin.. illaki sikilip terk edileceksiniz.. az akilli olun a. mk.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cevabını bildiğin sorular sorma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...