Kadın doğuma hiç gittiniz mi?

Genital bölgemde birşey çıkmıştı. kadın baktı. sonra dedi içine bakmamız lazım bakire msin dedi. korktum. hayır ben yaptırmam dedim.koskoca şeyi içime sokçak salak karı ya. bakire değilsen bozulabilir diyo bide .s evlendiğimde kocama ne dicem doktor şeyime bise soktu bozuldum mu dicem :D

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Doktordan kızlığının tedavi süreci nedeniyle bozulduğu hakkında rapor alabilirsin evleneceğin adam odun değilse raporu görürse sorun çıkarmaz

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• doktor o nedenle soruyor bakiremisin diye. kendi kendine yorum yapmana gerek yok. bakire olduğunu söylediğinde kocaman alet dediğin spekulum la muayene yapmaz. doktor bu cahilliği yapar mı?

bakire olup olmayışına göre spekulum ile muayene yapıp yapmayacağına karar verecek.

1|1
    0|0
  • salak karı dedıgın kışi doktor .. bu ısın uzmanı..! sana uygun tedavı yontemı belılrlemekıcın sorulmus sorulardan korkmana gerek yok.. ve ust sınırda cıdden buyuk sorunlar acacak bı sorun gormus ve bunu ıcın sana soru sunmus tur..

ayrıca cıdeden buyuk bı sorunda zaten sana soyler, buyuk bı rahatsılık oldugunu bı seılde alıması gerektıgını ve beakeretını kaybetmenın olası olacagını.belırtır.. ve cıdden olmaz ssa olmaz tedavı yontemı ıse , sen ılerdekı kocanımı dusuncen yoksa genıtal bolgenın curuyup gıtmesınımı?

0|0
    0|0
  • "koskoca şeyi içime sokcak"

en çok buna güldüm ki o kadar büyük birşey değil.

bu kızımız gerçek anlamda bakire galiba. görmemiş bile.

0|0
    0|0
  • o zaman az bekleyin ben bozdurup geliyim deseydin

1|1
    0|0
  • Eğer sağlığın için gerekli olduğu takdirde evet öyle diyeceksin.

0|0
    0|0
  • yemezlerrrrr :)

0|2
    0|0
  • Doğum fotohrafcılığı yapıyorum

:)

0|0
    0|0
    • benmde profosyonel kamera var ama o bolumu okumadgn surece yapamıyosn :)

• sana dıyım mı yemin ederım hayalim o. mesela sımdıden sevgılıme derım.evlenınce fotografcı tutcam dıye :))

• O gün gelince hepsi oluyor merak etme

:)

• Ahahha koptum bee ahahah

0|0
    0|0
  • öyle deme kadın doğumdaki doktorlar birşeyle sokup çıkarma konusunda 7 yıl eğitim alıyorlar

0|0
    0|0
  • hadi ya ne socaktı öyle kuru kuru

0|0
    0|1
  • Kimi kandırıyorsun ?

1|1
    0|0
  • hahahahahahahaha koskoca şeyi sadsdfgsafüfdafqüü haykırdım ya :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doktor sana bakire misin diye sormuş , senin onayın olmadan bunu yapacağını düşünmen saçma zaten , bakireyim demen halinde ya başka bir tedavi yöntemi dener ya da ertelersin şettirene kadar , evlenene...

2|1
    0|0
    • zaten muayene tipini seçmek için soruyor. spekulum yada ultrasonla bakacak. tedavisi de eğer kist myom yada polipse doğum kontrol hapı içiriyor

• Doktor sana bakire misin diye bosuna sormamis zaten, yoksa sormadan etmeden bodoslama dalardi:) Oyle oldugun takdir de baska tedavi yontemleri uygulaniyor genelin de, ilac vs..

0|0
    0|0
  • evet nolcak sağlığından önemli mi sanki

0|0
    0|0
  • yanılıyorsun bakireysen sen istesende birşey sokmazlar oraya

0|0
    1|0
  • sorun yok bakireysen başka tedavisi vardır , çok yakalananlar var öyle ailesine :D

0|0
    0|0
  • bende pazt gidiorum benim kinede bakacaklar :S sözlüyüm ama ne diyim ki annemin yanında yok bakire değilim desem kadın sokacak kamerayı bakacak ama annem beni nereye sokar bilemem, sözlüm de askerde pisi pisine kolum bacağım kırılacak şimdi :S

1|0
    0|0
    • annenı almıyolar ıcerı tek gırıyosun benim annemı almadılar

• 2 yıldır evliyim ve 2 3 defa alttan muayene oldum eğer bakireyse alttan muayene olmaz ama bakire değilsen yaptırmalısın eğer bi rahatsızlığın varsa ve bakire değilsen muayene olmalısın yoksa rahatsızlığın ilerleyebilir bende çok korktum ilk muayenede halada korkuyorum kötü bişi değil can yakmıyor ama korkuyorum ama gerektiğinde alttan muayenede yaptırıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...