Lezbiyen p*rnosundan nasıl zevk alabildim?

Sorum özellikle kızlara buarada.Çünkü bu durumu en iyi anlayabilecek olan onlar diye düşünüyorum.Bugün ruyamda iki lezbiyenin sevişmesini izledim.Ruya bu ama gerçekten farksızdı sanki.Seviştiler falan filann herşeyi yaptılar ama işin garip tarafı ben bunu çok büyük bir zevkle izliyordum.Ben asla lez olayını düşünmediğim halde nasıl oluyorda zevk alarak izlemiş olabilirim sizce bu neyin nesi kızlarr? :P

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• herşeyin bir ilki vardır demek ki bilinçaltında bi ilgi oluşmuş, şimdi üst bilinçle düşün istiyor musun istemiyor musun

istiyorsan ne yapacağın belli, istemiyorsan üstüne düşme unutursun ::::::

şimdi de sana bazı kızlardan arkadaşlık teklifi gelecektir artık kararın neyse ona göre değerlendirirsin ::::::::

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Cinselliğini keşfederken, kadınlığını tanırken sendeki cinsel potansiyel büyük boyutta ise bu türden yanılsamalar olabiliyor. Kadınlar birbirlerine daha çok dokunurlar gündelik hayatta, daha yakındırlar, sarılırlar, saçlarını okşarlar vs. Bu anlamda kendi cinsini sanki onlara karşı farklı bir ilgideymiş gibi algılayabilirsin. Diğer yandan lez p*rnoları da böylesi kişilerin olduğunu, bundan zevk aldıklarını kafamıza işleyip, bunun normal ve olabilecek bir birliktelik olduğu düşüncesi oluşturuyorlar. Bu tür etkenlerden sıyrılıp kadınlığını doğru şekilde keşfetmelisin bence.

0|0
    0|0
  • o kadar kafana takma. sonuçta bu rüya. tercih etmediğiniz bir ilişki türünü seyrederken zevk almanız tercihlerinizi değiştirmez. mesela ben ters ilişkiyi onaylayan biri değilim ama videoda seyrederken hoşuma gider. fakat asla böyle ilişkiyi tercih etmem.

0|0
    0|0
  • Bilinç altında bu olaya takmışsın ve rüyalanmışsın. Çok fazla bir anlam yükleme.

0|0
    0|0
  • merak ettgın bı durummus bu lezlerın sevısmesı. bu sebeple gormussundur..

ayrıca escınsellık dusunulunce olunacak bırsey degıldır zaten..

bı kızla meraktan sevısmekte escınsellık sayılmas.

0|0
    0|0
  • rüyadır olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Bence bir kaç lezbiyen film aç bakalım tepkin ne olacak rüya diye mi erkilendin yoksa içinde bu duygu varmı

0|0
    0|0
  • Genel bir düşünce vardir ruyalar icin... gördüğün rüyayı tersden yorumla... ama soncta bir rüya iste diyip geçebiliyorsun ...

0|0
    0|0
  • iki kadının sevişmesini düşünmek bir erkeğin çadırı dikmesine sebep olur...

0|0
    0|0
  • her kızda biseksüel eğilimi biraz da olsun var sanırım.

çok takılmamak lazım :)

0|0
    0|0
  • Sen muhtemelen erkeksin :)) çakma kız nicki almışsın:))

0|0
    0|0
    • sen de muhtemelen kızsın ve erkek sanıp bir umut bekledin sanırımm...ama maleseff şansına küs erkek değilim!

• Erkek arıyor olsam mavi nick niye alayım? Pembe nicke ragbet cok:))

• peki ben neden mavi nick almayayım erkek olsamm ...neysee yaa hadi işinee...laf kalabalığı etmee

• sen de erkekler gibi rüyalanmışsın işte. sonunda boşaldınmı da?

0|0
    0|0
  • Biseksüelsin bi' degilsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kabus görmekten iyidir.

0|0
    0|0
  • şeytani bir rüya görmüşsüm , zaten rüyada boşalmak şeytanın yanıltmasıdır , siz kafanıza takmayın gusül abdestinizi tazeleyin :))

0|0
    0|1
  • bende adamın biriyle sevişiyordum :D :D

0|0
    0|0
  • bende mast yaparken izliyorum ve bazen duygularım kızlara agır basıyor dusunuyorum sexde nasıllar dıye sakın üzerine gitme g.. açıkta kalmış de geç bir daha olursa o zaman bı besmele cek yat :D

0|0
    0|0
    • ahahaa :))) bu ruya olarak ilk defa gördüğüm bişey,gerçekte gay filmi izlemiştim ve çok etkilenmiştim zevk almıştım karşı cins olduğu içindir diye düşünmüştüm ama bu hemcinsim olup da zevk aldığımı farkedince ruya da olsa bi düşündürdü beni :P ama muhtemelen bir yerler açıkta kalmış olmalı

• malum bu sıtede pembe nıck grduklerınde sarkıyorlar o yuzden dedım ..

• onlarca istek değil binlerce istek de gelse umrumda değil benim..adı üstünde abaza dimi..amaç eklemek olsaydı şimdi benim listemde 1 kişi değil 1000 kişi olurdu

Yükleniyor...