Bakmadan ne olduğunu anlar mı doktor?

Dün akşam fark ettim mememde küçük küçük sivilce gibi bir şeyler var bir tanesini sıktım ve su gibi beyaz sıvı çıktı, iltihaba benzer bir şey değil, böyle güneşte yanarsinda su toplaması olur ya öyle bir şey işte.
Şimdi bunlar için doktora gidersem bakmadan ne olduğunu anlar mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• bende hekimim. rahatsız olduğun yere bakmadan muayne olmaz. fiziksel şikayette bakılır ama yasa ya göre bayan dr tercih edebilirsin

0|0
    0|0
    • Kadınlar kadın doktordan utanamaz diye bir genel yargı var galiba çoğu insanda. Doktor derken her iki cinsı kast etmiştim ben. Ve tabii ki önceligimi kadın doktordan yana kullanacağım. Teşekkürler yine de.

• öyleyse başka çözüm yazayım dedim ama gizlisin. geçmiş olsun. hayrlı geceler

En İyi Kız Görüşü

• Baksa ne olcak saglik bu hem doktor zaten bakmaz eliyle kontrl eder kafasini cevirir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Görülmesi gerekli ciltle ilgili şeylerin mutlaka.

0|0
    0|0
  • Herkese gösterin doktora gelince utanin olur mu

0|0
    1|0
  • Anlaşmada sadece seni eklemek için uzan bir muayene eden der kesin erkek nede olsa asdff :)

0|0
    0|0
    • Neden dalga geçiyorsunuz ki? Erkek doktora gideceğimi nerden biliyorsun hem

• Ben olsam erkek doktora değil kadına giderdim mesela oranı gorecekse biri erkekten cekinirim bayan doktora muayene olmayı secerim

• bakması gerek :D

0|0
    0|0
  • Tahrik edici 👅👅

0|0
    0|0
  • anlamayabılır

0|0
    0|0
  • bakamdan ne olduğunu nasıl anlasın

0|0
    0|0
    • Anlattığım şeyden anlamaz mı ya? O kadar okumuş etmiş.

• Kadın diye ondan utanmamam mi lazım zaten tercihim öncelik kadın doktorlar oluyor bu tür konularda.

• sağlık bu.. sağlığından daha mı önemli?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...