Ne tür bir kızım, nasıl bir insanım?

Merhabalar arkadaşlarBen kendimi bildim bileli hemcinslerimle konuşmaktan onları güldürmekten onlara dokunmaktan ve bana dokunmalarından hoşlanıyorum ancak kendimi lezbiyen olarak tanımlayamıyorum çünkü kızlara karşı cinsel arzularım yok sadece onlarla olmak hoşuma gidiyor. Erkeklere karşı böyle ilgiler duymuyorum. Hayatıma birkaç erkek girdi 1 hafta sonra sıkılıp bıraktım hep yapamadım. Fakat 3 yıl önce hayatıma bir erkek sokup sabırla bir ilişki denemeye karar verdim facebooktan birini ekledim sevgili olduk ilk başlarda yine sıkılıyordum fakat zamanla ona bağlandım hatta kopamaz oldum bir kaç kere benden ayrıldı yapamadım yalvarıp geri döndüm hep onu çok seviyorum ama onla sevişmek ona dokunmak keyif vermiyor bana ama hep hayatımda olmasını istiyorum yine kızlara ilgim var ama o benim için çok farklı ayrılırsak bi daha kimseye ilgi duyamam nasıl biriyim sizce ben sapık mıyım neyim kimseye açamıyorum derdimi :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 5

• Heteroseksüel mi derler? :)

• bende kendimi bildim bileli kızlardan hoşlanıyorum onları güldürmekten bana dokunmalarından benim olara dokunmalarımdan hoşlanıyorum

• lezbiyen olma ya

• ev hanımı olur senden, iyisinden

• Tam bir bu şarkılardaki gibisin link

Kızlar Ne Diyor 4

• canım insanlar sıkılıp bunaldığında anlaşılmak ister.. yaşıtların arkadşların seninle aynı sıkıntıları zorlukları cekiyorsa yada hep yanındaysa onlarla vakit gcrmek hoşuna gdebilir bu ck normal.. bu onlara karşı bişey hissettiqin anlamına glmez ki :) bi cocuğa gururunu silip yalvarmışsın işte bunun adı aşk.. yni gayet normalsin sadece sıkıntılı bi dönem atlatılmayacak bişy değil :)

• bilemiyorum sadece o kadar değil onların bana dokunmaları hoşuma gidiyor ama sevgilim dokunduğunda heyecanlanmıyorum onu çok sevmeme rağmen

• ...Bi'erkekten soğudun diye,böyle düşünmen çok saçma.Zaten insan hemcinsini daha yakın bulur kendine.Gözünde bu kadar büyütmesen iyi olur,duyguların karışmasın.Bu kadar basit:)

• bu yakınlık onları görmek onlarla konuşurken heyecanlanmak dokunmalarını öpmelerine istemek kadar mı :S erkeklerden soğumadım çünkü onlara karşı hiç sıcak olmadım sadece sevgilimi seviyorum ondan ayrılamıyorum

• Öncekileri Göster
    • onsuz yapamam o bu hayatta değer verdiğim tek şey

• Senin yaşam amacın ne...niye bu kadar değerli o?

• Bisexeülsin =) Canım bariz bir şekilde(2 Cinslede yatabilen veya sevişmekten hoşlanan) İlk olarak sevgilinle madem ilişkiye girebiliyorsun 2 kız 1 Erkek deneyin. Eğer kıskanç değilsen. Sonra nasıl desem zaten kızlar hep öyledir ya böyle çok iç içedir, (biri lavaboya gitse hepsi gider) insanlarda bunu kötü karşılamaz. O yüzden sorun yapmana gerek yok.

• yanlış erkeklerle sevişmekten hoşlanmıyorum hiç bi kızla da sevişmedim öyle bir isteğim de yok dokunmaları yetiyor

• Öncekileri Göster
    • Bunu düşünüyorsan eşcinselliğe adımını atıyorsun demektir :(

• konuyu cinsellikte aramayın bence peşin hüküm olur. biseksüellik te çok iddialı bi laf olmşşş::D:D:D:D

• Ben bir yerde bir şey okumuştum erkek çocukları kendi aralarında yapıyorlarmış bunu belirli bir yaşta uzmanlar yazmış.Belki böyle bir şeyde başına gelmiş olabilir.

Yükleniyor...