Gebelik testi sonucu?

Gebelik testi sonucu?
Sizce bu sonuçtan ne çıkarabilirim? Hamile miyim değil miyim?

• Hamilesin
    36% (15)44% (12)39% (27)Oy Ver
  • Hamile değilsin
    29% (12)33% (9)30% (21)Oy Ver
  • Ben anlamam
    35% (15)23% (6)31% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Şu an tekrar yaptım. Yine aynısı çıktı. Onun dışında ilişkinin üstünden 3 hafta geçti ve adetim de 8 gün gecikti. Ne diyorsunuz bu duruma?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tek çizgi hamile değilsin. İstiyor musun hamilelik?

1|0
    0|0
    • Diğeri hafif de olsa belli olduğu için sordum. İntermette pozitif diyor ona da. Pek istemiyorum şimdilik açıkçası.

• prezervatif en iyisi.

• Orası öyle işte ben onu görünce bile tüylerim diken diken oluyor

En İyi Kız Görüşü

• İkinci cizgi de olusmaya baslamis emin olmak icin kan testi yaptir veya bu testten iki tane alip ayni anda ikisinide uygula daha emin olabilirsin o seklde

2|0
    0|0
    • Sabah kalkınca yapmak daha doğru sonuç veriyormuş. Bir de öyle deneyeceğim. Duruma göre kan testi düşünüyorum.

• Bir yakininizn olamiyacagi bir hastaneye git diyorm yani ailen surekli kontrolmu ediyor hangi doktora gidiyorsun diye nasl fark edicekler ki hem bu tur seyler pek aciga cikarlmaz diye biliyorm sakli kalir herhalde

• Yakınımız olan pek kişi yok buralarda. Bilmiyorum şans eseri görürler vs çok kötü olur. Bilemiyorum daha önce hiç gitmedim bu konu için.

Erkekler Ne Diyor 5

• ben anlamam

1|0
    0|0
  • yaşın kaç evlimisin

1|0
    0|0
  • Cizgi Cok hafifte belli olsa hamilesin

1|0
    0|0
    • Hmm tamam teşekkürler :)

• Hayirli olsun bebiş evlimiydin :)

• Yok değilim. Ben kendim bakabilirim ya. Babasından bir şey istemem. Kendini zorla kabul ettiren insanlardan nefret ediyorum. Zaten o da istiyorsa gelir bizim başımızda durur, korur bizi :)

• % 99,9 hamilesin

1|0
    0|0
  • Anlamam, bu alet nasıl kullanılır.
    Hangi tarafta olsa, hamiledir.
    Açıklasın biri.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İkinci çizgi az da olsa çıkmış. Bu testler yanlış negatif sonuç verebilir ama yanlış pozitif sonuç verme ihtimali çok çok küçüktür. İlişkiden ne kadar sonra yaptın bu testi?

1|0
    0|0
    • Yaklaşık 3 hafta. Adetim de 1 hafta gecikince bu ihtimali göz ardı etmeyeyim dedim.

• Yüksek ihtimalle hamilesin. Beta hcg testi için beklemene gerek yok hemen yaptırıp kesin sonuç alabilirsin.

• Beklememe gerek olmadığını biliyorum ama bu hamileliği pek istediğim söylenemez. Biraz daha beklemek istiyorum belki adet olurum diye.

• Ben anlamam

1|0
    0|0
  • Kullanma klavuzu yok mu o şeyin

1|0
    0|0
  • Hamilesin canım hayırlı olsun

1|0
    0|1
Yükleniyor...