Kizlik zari muayenesi yaptirmak istiyorum?

Arkadaslar sevgilimle bazi seyler yasadik ve kizlik zarima zarar gelip gelmedigini bilmiyorum. Cok arastirdim ama kesin cozum kadin doguma gidip muayene olmak. Ama korktugum sey benim orda ismimi soyismimi veya tc mi aldiklarinda onun benim bir hesabima islemesi. şu an cidden anlatamadim ama kisaca ailem benim kadin doguma gittigimi, bekaret raporunu aldigimi bir yerden ogrenebilir mi?

Güncellemeler:
Reşitim

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Öğrenemez. Ailenden korkuyor musun, yoksa onlara bunu yaşatmak mı istemiyorsun?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aile hekimliginde cikiyor. Benim adetim duzensizdi bunum icin gitmistim, ne zaman gittigim hangi doktora gittigim koydugu teshis gelis nedeni verdigi ilac her bir halt cikiyor. Bunuda bizzat gecen gun saglik ocagina saglik raporu almaya gittigimde ogrendim.

0|0
    0|0
    • Haklisin aile hekimliginde oyledir. Ben ozele giderim gerekirse

Erkekler Ne Diyor 19

• Sadece kadın doğuma muayene olacan gitme nedenin adet düzensizliği olsun zaten rapor da vermez adli olay yoksa... Durumu anlat muayenesi bir dakika bile sürmez kimse senin ne diye muayene olduğunu bilmeyecek reşit olman yeterli

0|0
    0|0
  • Rapor alamayacaksın muayene olacaksın sadece.

0|0
    0|0
  • Kadın doğum uzmanına gittiğini öğrenir ama bekaret raporu aldığını öğrenemezler bildiğim kadarıyla sonuç olarak doktor hasta gizliliği denen bir durum var

0|0
    0|0
  • Başka konuda git akıntım var gibi sonrada bunu arada soruyormuş gibi sor yani kayıta öyle geçsin

1|0
    0|0
  • Babanın sgksinda olduğun için muayene ücreti falan yansıyor babana maaş kesintisi olarak eğer onları inceliyorsa görür. Ne kadar ayrıntılı yazıyor bilmiyorum ama kadın doğuma gittiğin gözükür sanırım

0|0
    0|0
  • özel hastaneye git kayıtta nufus isteyecekler ama
    18 den büyüksen sorun yok ve ailene de söylemezler

0|0
    0|0
  • seks yapabılenın cesaretı var ise sonuclarına katlanmayı bılmelı ve hastaneyede gıtmeyı cesaret edebılmeli

0|0
    0|0
  • Kayıtlara geçiyor, öğrenir.

0|0
    0|0
    • E baska biri ogrenemez demis kime inanayim simdi

• sorarlarsa öğrenirler ama sormazlarsa bilmezler uzak bir hastaneye git her hastanenin sitemi farklı hemen göremezler ama aynı hastaneye gidiyorsan hangi bölüme gidersen git her branş birbirini görebilir

0|0
    0|0
  • Offf Of demiyozmu. Evlenemden yapmayın. Bişey olmamıştır !!!

0|0
    2|0
  • bişiy olmamıştır endişe etme

0|0
    0|0
  • kesinlikle gizlidir ve mahremiyet vardir savci emri olmasi lazim bilgi alabilmek icin rahat ol.

0|0
    0|0
  • araştırırlarsa öğrenirler başka türlü öğrenemezler..

0|0
    0|0
  • sacmalama utfen sadece muayene olcaksın bakıre dıye yazılı belge vermycek

0|0
    0|0
  • Aaaa lütfen.. siz birbirinizi cok s3viyonuz. Evlenc3ksiniz demi ne testi yaa saçmalama

0|0
    0|0
    • Biseyi bilip bilmeden konusma oyle bir dusuncem hic olmadı bile. Olay benim istegimle bile gelismedi

• Ogrensin nolcak bosver rahat ol

0|0
    0|0
  • zateb zarın kalmamış ordaki olsa nolur

0|0
    1|0
  • Ben yaparim sana o muayeneyi

0|0
    2|0
  • e nabız dıye bısı var artık sen hangı hastanede ne olduysa hepsı e devlt sıfresıyle ogrenılebılıyor ama senın tc ve sıfrenle gırılmesı lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ogrenebilir

0|0
    0|0
  • Ogrenemezler icin rahat olsun

0|0
    0|0
  • Ne yaşadınız ki şüpheye düştün

0|0
    0|0
    • Ya orasi sizi ilgilendirmez bir sey soruyorum şurda

• Bu beyinle...

• Soruyu guncelledim resitim yazdim oraya nal kadar mesaj gidiyo mesaj gidiyo diyip durma bak da konus

• yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Özel muayenehaneye git çıkmaz o zaman.

0|0
    0|0
  • Reşit değilsen ve devlet hastanesine gideceksen mesaj gidebilir.

0|0
    0|0
    • Resitim gerekirse ozele gider para da veririm

• O zaman hiçbir şey olmaz. Yine de muayene edene bir sor derim.

Yükleniyor...