Neden bakire olmayan kızlara karşı olan düşünceleriniz olumsuz yönde?

Sadece kızlara sormuyorum kızlar bunu daha çok abartıyor hatta küfretmeye bile varacak kadar.Bakire olmak bir meziyet değil bence olmamakta öyle.Ama kızlar her gün bi soru açıp 'napıyo şimdi bozuklar' gibi iğrenç bi üslupla alay ediyorlar.Erkekler daha çirkin benzetmeler yapabiliyorlar.Çok büyük konuşuluyor.Szin gibi namus bekçisi bir arkadaşım vardı annesi bana gençliğinde çocuk aldırdığını söylemişti.Yani siz bizlere hakaret ederken hiç düşünmüyorsunuz bazen komik duruma düşüyorsunuz.Bakire olmayan ve Allah korkusu olan kızlar zaten pişman ki bu kızı o hale sokanda bir erkek.başka bir insan yani.Bir kız çoğunluklailk ilişkisini unutmaz ve sevmediği bir erkekle birlikte olmaz kandırılan yine biz kızlarız.Siz adaletli davranmadığınız için yalanlar söyleniyor cüzzi bir miktara bekaret satın alınabiliyor.Gösterdiğiniz ikiyüzlülük ve yalancılık size geri dönüyor farkında değilsiniz.Siz derken bütün erkekleri kastetmiyorum sakın böyle anlaşılmasın.ikiyüzlü olan erkekler layığı olan her türlü ilişkiye girmiş fakat zarı kaptırmamış kendi gibi ikiyüzlü kızlarla olacaktır buna inanıyorum.bir erkekle vajinal bir ilişki yaşamamış fakat çoğuyla sevişmiş kızlarda var.şimdi gelip kimse benim zarımın bekçiliğini yapmasın.daha samimi olmak isterdim fakat dalga geçen hayvanlar olacaktır400 sayfaya yakın yazılanı vardı şimdilik bunu buldum erkekler okurlarsa kadınları daha iyi anlayacaklardır link

Güncellemeler:
Soruyu ilk sorduğumda gizli değildim senin cevabından sonra gizledim ben gizli olmadan önce açıkken engellemişsin işte hala burda ikiyüzlülük yapıyorsun ya .s yorum yapanlardan birkaçınada yakalandım zaten şunlarla tatmin sağlayan zavallılarsınız sadece.floyd asıl beyin terk olan sensin iğrençsiniz gerçekten bi erkek böyle yapıp nasıl erkeğim diye geziyor hayret bişey ya şurdan bile yapıyorsunuz yapacağınız pisliği
burda birşeyden bahsetmek istiyorum gerçekte tanıdığım kimse yok sitede.ben erkek arkadaşımlabirlikte olduğumda 15 yaşımdaydım henüz.annem kapalıdır babamda muhafazakardır fakat benimle iletişimleri olmadı dini bile öğretmediler bana o yaşıma kadar güsul abdesti bile bilmedim yani.erkek arkadaşımdan öğrendim herşeyi ilişki yaşadığımda kan geleceğini bile.Onun hoşuna gitsin diye verdim kendimi.yani bunun sıradan bişey olduğunu sanıyordum o zman bn.namus, bekaret gibi kavramlar hiç yoktu kafamda

0|0
10|33

En İyi Kız Görüşü

• bende sana katılıyorum .. herkesin kendi tarzı kendi yaşayışı ama insanlarda nedense bi ön yargı oluşmuş durumda .. belki bi hata yaptı ve pişman .. belki pişman değil cünkü doğru olduğuna inanıyo.. cinsellik bi tabu bizim ülkemizde .. zarı varsa bozuk olmuyo mu.. her türlü şey yapılmış ama zar var aa tamam temiz kız mı ? böyle garipler maalesef var ve bu dar kafalılar için yapılacak birşey yok

5|1
    0|2
    • Zarı varsa ve erkek arkadaşıyla her türlüğü ahlaksızlığı yapmışsa o da bozuk oluyor.

Kötü örnek örnek olmaz. Örnek gösterilmesi gereken kızlar ise 3. gruba giren kızlardır; Eline hiç erkek eli değmemiş , namuslu ve ahlaklı kızlar.

• bravo böyle insanlarda olduğunuda bilmiyordum jerrylevis hayran kaldım sana.

• ahlak o kadar yozlaşmışki her iki tarafta da hatalı olanlar var. geçen sokakta daha ortaokulda okuyan iki kız sokağın ortasında öpüştüler hem de kendilerini gizleme ihtiyacında bulunmadılar. Ağızlarındaki küfürler de cabası.

Erkekler Ne Diyor 33

• Bu ülkede bu maalesef hep böyleydi, böyle de devam ediyor.. Babadan oğula gibi.. Nasıl görürse öyle gidiyor.. Şahsi fikrim bekaretin bozulması bir hata olarak görülmemeli insanın en doğal ihtiyacı olarak görülmelidir.. Kızlık zarı açılınca gazı biten ve içilmez hale gelen kolaya benzetilmemelidir!

3|2
    0|0
  • Herkes istediğini yapmakta özgür.

Zarı olsa ne olur olmasa ne olur ,nedir yani.

Zarlı şekilde sana gelipte seninle olduktan sonra başkasıyla olmayacağı ne malum

Ya hiç doğuştan bu zar olayı olmasaydı.

Bırakın insanları rahat yaşasınlar.

Yeter yahu.

4|1
    0|1
  • hayatıma giren hiç bir kıza kıyamadım çünkü yarınımızı bırakın bi saniye sonramız belli degil, bekaretin bu kadar önemli oldugu bi ülkede nasıl ateşe atardım onları, Allaha çok şükür iyikide öyle bişey yapmamışım, hikayeyi okuyunca bi kez daha eferin dedim kendime :)

3|2
    0|0
  • bence bekaret zar demek degil ve bakir olmayanın bakir araması sacmalık ve su var her kez hayatında bir kez hata yapabilir yani sevdiği erkege güvenr bekaretini verebilir ve o serfsz onu bırakır gider işte benim için önmli kısım ondan sonra baslıyr 2.kez aynı hatayı yapar mı

4|1
    0|1
  • Yaptığın işten çok kiminle yaptığın önemli bence. Nicesi vardır ki biz erkeklerden çoktur öylesi sevişmek için yapmayacağı şey yoktur. Şehir şehir bile gezerler. Kimisi vardır kıyamaz. Her insan bir değil. Zaten bir olsa hiç bir anlamı kalmazdı insanlığın. Gün gelir seni sen olduğun için seven birini bulursun. Tek amacı seni sevmek olur. Çeşit çeşit insan var dediğim gibi senin için en iyisi bir yerlerde illaki bekliyordur. İsyanında haklısın ama haksız yönünde var dediğim gibi doğru kişiyi de bulman gerekir bir şeyler yapmak için. Aşktan gözün kör olur her şeyi yaparsın ama karşıdaki en ufak bir aksi görüş hayatını değiştirir böyle. İlk aşklar filan hikaye. Hepsinin sonu var özellikle de ilkinin sonu var. Sırf ilkiniz ünvanı onda diye her şeyi yapmanız gerektiği anlamına gelmez. İlkte olsa yüzüncü de olsa insan en nihayetinde.

1|0
    0|0
    • ilkken bunları düşünemedim ben işte başka birinin fikri bile geçmedi aklımdan.söylediğin gibi olmalıydı tabiki.

• olumlu olması için bişey söylesene ? Onla bunla yatsın kalksın sonrada niye olumsuz düşünyosunuz. Adam gibi namuslu biri olsan evleneceğin insanı beklerisin.

0|2
    4|2
    • Sen kim oluyorsunda namusuna laf ediyorsun ! Benim gibi birini bulursan öpte başına koy

• Hatanı söyleyeyim mi? Buradakilere dert anlatman.Şimdi ne oldu? Çifte standart yapmaktan vazgeçecekler mi sanıyorsun? Hayır tabi.Full time başlık bekleyip altına saydıracaklar.

2|2
    0|0
    • saldırsınlar bi kişide çıkıp doğruyu söyler ben bekliyorum

• doğruyu anlaman lazım önce herkesin doğrusu farklı ama

• bakire olmayan kizlara degil bakireligini satip orda burda namus abideligi yapanlardan igrenilir herkes hata yapar hatasini bilene kimse bisey demez kucaktan kucaga atlayip millete zar beyinli demeyin medeniyeti bacak arasinda aramayin yeter

3|1
    0|0
    • aslında seçecektim çok güzel ve dobra yazmışsın ama biri daha kapsamlı yazmış sanki...

• Beyni zarla kapanmadigi sürece bir sorun yok.

4|0
    0|2
  • bekaret bacak arasında zarda tensel dokunmada vücudun doyumunda değildir olay masumiyetdir dokunmakdır kalpde kaybolmasın yeterki

2|1
    1|1
  • soruyu soran arkadaşım şimdi anladın mı albert einstein neden ön yargıları kırmanın atomu parçalamaktan zor olduğunu şimdi soruyu sormamış ol kapa pc yi rahatla...

1|0
    0|2
  • Bakirelik zarla sınırlı birşey değil ama insan sonuçta herkes hayatında geri dönülmez hatalar yapabilir öyle işte kişiye göre değişen bir konu

1|1
    0|0
  • yazdıkların konusunda seni haklı buluyorum. kızların kandırılması ve yoldan çıkarılmasında erkeklerin payı vardır. Ama sen kendini iyi tanıyorsan ve rahatsan kendi inandığın değerler ve inançlar üzerine yolunu çiz. kişilerin ne dediğine bakma.

1|0
    0|0
    • o ergenlik zamanı o yol çizilmiyor öyle kolay demek istiyorum bende.25 yaşında bile ergenliği atlatamamış olanlar var düşün.

• hakikat ve doğrular ne zaman elde ediliyorsa o anda hayata geçmeli ve hayata şekil verilmeli geç de olsa...

• kaybedilen bazı şeyler geri gelmiyor işte.zararın neresinden dönsek kardır yinede söylediğin gibi

• belli ki bu konuyu çok takmışsın, sorduktan sonra gizlenmişsin, çok takılma hele ki burda ; internet dipsiz bir dünya . gercek hayat devam ediyor ve hayatını güzelleştirmek senin elinde

1|0
    0|1
  • - zorla bakireliğini vereceksin bana öldürürüm yoksa seni !

demiyorki erkekler...

1|4
    4|1
  • evlenmeden ilişki yaşayan birilerinin kimseye olumlu gözle bakması beklenemez.. Eğer bu yaptıklarına normal olarak bakıyorlarsa sorun var.

0|0
    0|0
  • saygı yok çünkü

0|0
    0|0
  • zor bir durum

0|0
    0|0
  • "Paralı beylere verme kızım etme eyleme"

1|0
    1|1
    • Üstteki işin gırgırıydı. Şimdi ciddi olayım bakalım.

Evet o bahsettiğiniz şerefsiz karakterler var. Mesela önüne çıksa bi kızı becercek, onun ailesi var mı yok mu hiç sallamaz, sokakta kızlara laf atar, ara sokakta kız sıkıştırır, başkası kendi kardeşine veya ablasına yaptığı zaman takımını toplar kavgaya gider.

• herşeyin farkına vardığımda aileme dayanılmaz bi öfke oluştu içimde.tamamen onların suçu olmasada çoğu onlarındı.ne sarıldığımızı ne oturup konuştuğumuzu bilirim bundan ölünce dahi bedenine sarılamadım yaş akmadı gözümden benim.

• Yaşanmışlıklar. Bazen mecburiyetler. Bazen farkında olmamak. Bazen koca bir hayatı avucunun içine alan tek bir an. Veya tek bir olay. Zor yaşadıklarınız. Kendimden utandım o sözü buraya taşıdığım için.

• hayatın cilveside bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • Ben olumsuz düşünmem bakire olmayan birisiyle tek fark şu eğer bakire değilse onunla bende bişiler yaşamak isterim ama kesinlikle gözümde basit biri ve kolay birisi değildir

0|0
    0|0
  • bakire olmayanlara değil bakireyim diyip her haltı yiyip gizleyenlere bize kazık atmaya çalışanara kızıyoruz hatta onlardan nefret ediyoruz :D

0|0
    1|0
  • öyle birderdim yok.kendi uydurduğumuz kavramlara i,nanıyoruz

0|0
    0|0
  • öyle birşeyim yok

0|0
    0|0
  • sen de bakire olmadığını kimseye söyleme olsun bitsin..git diktir...

0|0
    0|0
  • dudaklarına başka bir erkeğin spermi bulaşmış bir kadını nasıl öpebilirimki. Düşününce bile midem bulanıyor...

0|0
    0|0
  • kadın asil olmalı... Öyle her önüne gelene veren kadınlara kimse saygı göstermez

0|0
    0|0
  • Bekaretini başkasına vermiş bir bayan; diktirip temizim diye evlendiği erkeği kandırıyorsa; aynı şekilde bir erkek de başkasıyla ilişki yaşamış olmasına rağmen, eşine kimseyle yatmadım diyorsa; her ikisi de eşit derecede sahtekardır.

Daha önce ilişki yaşamış ve bunu o an birlikte olduğu erkeğe söyleyen bayanlara lafımız yok. Biz (bekareti bozulmasa dahi) her haltı yeyip de temizim diye kandırmaya çalışan kadınları kınarız-kınıyoruz. Bizim hazzetmediğimiz aslında bu. Yani kandırılmak.

Bayanlar da genellikle, bu tür konularda (evleneceği kişiye) genellikle yalan söylüyorlar. Birşeyler yaşamış kız fikri biz erkeklerde bu fikri (kandırılma düşüncesini) açığa çıkartıyor.

Bunun sonucu olarak da, "bakire olmayan kız" lafı bile olumsuz düşüncelere sahip olmamıza yetiyor.

Bilmem anlatabildim mi...

2|0
    0|0
    • genelde kandıran erkekler.bi kadın erkekler tarafından kandırılmış olmasa bunu da yapmaz.bu zamanda herkes fesat en efendi görüneni p.. çıkıyor.tercihim kimseye kandırmaktan yana olmadı olmazda ama kendi her b.ku yiyp 2.el istemem diyen adama haktır dikilmişi bence kısasa kısas

• Evlenme vaadiyle yatıp ayrılanların yaptığı yanlış tabi ki. Asıl hata ordan başlıyor elbette. O konuya değinmedim ama orda suç erkeğin tabi ki.

Benim yazımda işeret ettiğim kısım; sonrasındaki "kandırma"lar. Yalanı erkek de söylese aynı, bayan da...

• Yazıyı okumadığımı ve sadece başlıktaki soruya yanıt olarak yazdığımı belirtmek istiyorum:

"O bayanla evlenmeyi düşünmüyorsak, olumsuz yönde düşünmeyiz. Hatta aksine çok olumlu düşünür, ona daha ilgili davranırız..."

1|1
    2|0
  • Bahane bahane bahane. Bizede kimse bişey öğretmedi fakat ahlakın namusun önemli kavramlar olduğunu akıl edebiliyorduk; erkek olduğumuz halde.

Kızlığını bozdurmanın verdiği psikolojiyle ve kızgınlıkla , zarın önemsiz olduğunu etrafa yayarak psikolojini rahatlatmaya çalışıyorsun.

Zarını bozdurmadan seks yapmış kızlara karşı da bir düşmanlığın var

Hiç cinsel ilişki yaşamamış namuslu kızların varlığı ise seni çıldırtıyor ve hasetinden çatlatıyor

4|1
    7|1
    • vay be ben neymişim :)hasedimden çatladığım birşey yok çok şükür benim talibim onlardan çok ölçülü davranıyorum.sen böylesin diye herkes öyle olmaz.senin çevreni bilmiyorum ama benim hakkında bu kadar kararı nasıl verdin hayret doğrusu.ben burda kaç sorunun altına yazdım kızlar evlenmeden yapmayın diye kendi tecrübeleimdende örnekler vereek açıkladım üstelik.bu mu düşmanlığım bu mu herşeyi önemsiz göstermem biraz yazdıklarımı takip et bari de öyle konuş

• Bu soruyu sorman senin o ruh halinde olduğunu gösteriyor.

• psikologlar bile bir saatlik seanslar yapıyorlar sen 2 dk da okuduğun sorumdan bu kadar çözümlersin ancak.

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• haklısın. gerçekten 'Adam' olan erkek bırakmıyor bunu bil.şükür öyle biriyle beraberim. herkesin adam gibi sevgilisi olur inş..

3|3
    0|1
  • Ben olaya "Bekaetini Kaybetmek"değil aksine "Kadınlığını Kazanmak" olarak bakıyorum. Evet haklısın canım, kadınlığını kazanamamış, ya da kadın olmaya cesareti olmayan kızların feryatlarına bakma sen.

Bizler bakireliğin nasıl bir şey olduğunu biliyoruz, çünkü biz de bir zamanlar bakire idik. Amaonlar gerçek bir kadın olmaı nasıl bir şey olduğunu bilmiyorlar. O yüzden boşuna nefesini tüketme. Çünkü anlayamazlar. Bilemezler. İşte zaten o hırsla ağızlarına geleni söylüyorlar.

2|1
    1|1
    • güzel bir tanım olmuş.kadınlığını kazanmak...dünyayı itici ve yaşanmaz biryer yapmak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. maalesef.genelde de başkalarını itham ediyoruz.başkasının bacak arasında ne işin var neden ilgileniyorsun.dünya bu kadar küçük ve anlamsız mı.o sebeple +1

• Umursamamak en güzeli belki de lolita.. Umursaynca bir şeylere birilerine çok değer yükleyince üzülüyor insan.

3|1
    0|2
    • öylede bu adaletsizlik niye ben bi ameliyat olup kimseyi kandırmak istemem buna zorlanıyor kadınlar

• Ama mecbur kalcaz büyük olasılıkla.Beklentileri bu

• Bir erkek için bedenimi değiştirmem bıçak altına yatmam kim olursa olsun.

1|1
    0|0
  • dinin etkisi?

2|0
    0|0
    • bu çok geniş bir konu dalarsak çıkamayız

• yadırgamaktan ziyade ailesle ve toplumsal yapuıdan yapıya değişir , pişman olan var , olmyan var , ama olupta birini kandırmakta şerefsizliktir... keni yaşar kendi bilir , evlenemeden yapılmasın diyenlerdenim kız olsun erkek olsun zina haramdır ...

1|0
    0|0
  • Erkeklerin kafası ellenip ellenmediğine bakmaz tek bildikleri "o kan akacak aga"

o kandır seni değerli yapan "anne" "evimın kadını" sıfatlarına nail eden.

Madalyonun bu yüzü böyle.

Ya diğer yüzü.

Tamam erkekler ikiyüzlü ki kızlarda öğrendi artık çok yapıyolar bu ikiyüzlülüğü.

Mesela "sevgilim ile seviştim ama, bekaretine dokunmadım" diyen bir sürü erkek var.

Alayı böyle.

Pekiii siz erkekler neyin derdindesiniz hala?

Pekiii siz kızlar neyin acziyetindesiniz?

Olay ne?

Senin bedenin senin aklın değil mi bu?

Yaptın arkasında dur..

Yapmadın hiç yapma.

Yok öyle hem karnım doysun, hem pastam dursun.

Hem her kıza herkeğe elliiim hem de bekaretim dursun yok yaa.

Saçmalıklar abidesi bir millet olduk çıktık.

Toplumsal kuralınıza tüküriim sizin böyle mi olur bakir/bakire!

Tamam kızlar da zar var ya erkeklerde nasıl anlayacağız, nerden bileceğiz.

Kendinizi bilin önce toplumun içine etti böyleleri sadece namus değil bu yozlaşmadan nasiplenen...

Bu ikiyüzlülük her yere sirayet etmişken sen kendi önüne bak soran insanlar çıkarı olunca eyvallah, çıkarı çakışınca yallah diyor..

Önüne işine gücüne bak kendini kabullen.

Tövebini pişmanlığını yaşa bakire olmasan bile kimse ile birlikte olma Allah yolunu açık etsin.

1|1
    0|0
  • bir arkadaş kızlar evlenmeden cinsel birliktelik düşünmezse bunların hiçbirine gerek kalmaz demiş. erkekler düşününce sorun değilde kızlar düşününce mi sorun oluyor? saçma saçma yorumlar.

3|0
    0|0
    • bende söyledim öyle birşey. erkekte kadında evlendiğinde yaşarsa ilk ilişkisini en güzeli o olur bence bana tabi bazıları deneyimli ister ya da yorumu yoktur farketmez der

• o zaman erkekte kızda diye belirtirseniz daha iyi olur. çünkü direk böyle dendiğinde erkek serbestmiş gibi anlaşılıyor.

• orda biçok kişi söyledi aslında konu netliğe kavuştu yani hepsini okursan yorumların görürsün :)erkekler serbest değil olamaz ! :)

• çok soruldu ama bu:(

1|3
    2|3
    • ben görmedim hiç 1 aydır buralardayım benzer soruda çıkmadı sormak istediğimde

• soruyu açtım bile artık çok yazıldıysa zaten cevap vermez burdakiler.

• Yani

Yükleniyor...