Neden ilişkiye girmek isteyen kızlara gelecegini mahvetme derlerde erkeklere demezler?

Oncelikle iliskiye falan girmek istedigim yok sadece neden böyle söyleniyor anlamıyorum erkeklere bir şey denmiyor ama kadınlara gelecegini mahvetme diyorlar geleceğimiz bir zar üzerine mi kurulu biz kadınların?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benimde cok sinirimi bozuyor boyle denince ya kime sorsan erkekler herseyi yapa bilir ama kadinlara gelince onu yapamaz yok bunu yapamaz kadinlar hic bisey yapamaz yok boyle olursun yok namusun gider sanki sadece kadinlarin namusi var erkeklerinde var

3|0
    0|0
    • burada görüyorum erkekler 5 dakikalık zevk icin gelecegini mahvetme falan yazıyorlar kızlara acaba kendileri 5 dakikalık zevk icin baska bir kizin gelecegini mahvettiginin farkinda degiller mi neden kadını zardan ibaret görüyorlar anlamıyorum

• Bu ülkede evet. Tecavüze uğrayan bile haksız sayılirken bu yaşa kazasız belasız gelmemiz ne büyük bir şans

• 👍👍👍👍👍👍

Erkekler Ne Diyor 15

• sen bilirsin. sen en başta erkek ve kadını karşılaştırma yaparak hatadasın. erkek ve kadın ayrıo yaratılmış farklı görev ve sorumlulukta yaratılmış. karşılaştırmak kadar saçma bir şey yoktur. iyi o zaman erkeler de doğursun mu diyelim ya da kadınlar da inşaatta sırtında çimento mu çeksin diyelim

0|0
    1|0
  • Günah sevap olayından farklı fiziksel bir değişim oluyor

erkekte değişim olmazken kadının zarı patlatılıyor ya da kalçaları genişliyor o yüzden belli oluyor

0|0
    1|0
  • Bir erkek bir kıza ilişkiye girip geleceğini mahvetme diyosa % 90 sadece benle zeviş demek istiyordur

0|0
    0|0
  • Bizim patalayacak ve ilerde eşimiz3 karsı mahcup olacak zarımiz mı var. Görünürde diyelim. Yoksa biilzim yaptigimizda dogru bisey degil.

0|0
    2|0
  • Sen yine de Türkiye'yi bu siteden ibaret sanma. Bu işi ölüm meselesine dönüştürecek erkekler hala çoğunlukta.

1|0
    0|0
    • Evet burada geniş takılanların bile reelde bunu taktıgını düşünüyorum

• Burada sözde öyledirler, maksat işleri görülsün.

• Evlilik öncesi girilen her ilişki hem kadın hem erkek için evleneceğin insana ihanet hakarettir bence.

0|0
    0|0
  • çünkü iğrenç tabuları olan iğrenç bir toplumda yaşıyoruz

1|0
    0|0
  • 5 sene sonra artik heralde herkes birbiruyle sevistiginden zar mar problemi olmayacak

0|0
    0|0
  • Cunku kizlar terkidiliyor ve bakire degil diye erkekler evlenmiyor erkek bakirim dese zar yok anlayamazsin

0|0
    1|0
  • Erkeğe giren çıkan mi var?

0|0
    1|0
  • Bir söz var erkegin elinin kiri kadinin alninin lekesi diye

0|0
    1|0
    • Ne kadar iğrenç bir tabir

• İgrenc ama soylenmis sonucta ve ben bu lafi ilk kadindan duymustum..

• kızlık zarı sizde olduğu için olabilirmi

0|0
    1|0
  • Evet zardan ibaretsiniz , yeter yahu anlasanıza maksat zar değil

0|0
    1|0
  • Bence çok güzel bir soru insan bazen bir anlık bir zevk için hayatını mahfedebiliyor mesela birini çok seviyosun ama gidip başkasıylada birlikte oluyosun kız bunu öğreniyor ve terk ediyor noldu sevdiğinden olsun veya hamile bıraktın birini ama evlenecek kadar sevmiyosun nolacak yine hayatın mahvolcak

0|0
    1|0
  • kız izin vermese ötekisi tecavüz zaten iş daha çok kıza düşüyo. erkekte ahlak yoksunu olunca sonuç öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...