Kürtaj için haplar?

Kürtaj için hap gibi şeyler mi var artık nasıl bir şey biliyor musunuz?

Güncellemeler:

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• RU-486 adı verilen bir ilaç, başta Fransa olmak üzere Avrupa ülkelerinde kullanılan tablet şeklinde bir ilaç ve gebeliğin en erken dönemlerinde etki ederek gebeliğin sonlanmasını sağlamaktadır. Aslında ilacın düşük yaptığını söylemek biraz hatalı olur. Zira RU-486 ya da diğer adıyla mifepriston (etken maddenin adı), gebeliğin en erken aşamasına etki ederek yumurta hücresiyle spermin birleşmesinden oluşan embriyonun rahim içinde yerleşmesini önlemektedir. Embriyo yerleştikten sonra ise gebelik daha ileri aşamalara geldiğinde düşüğü gerçekleştirmek için mizoprostol adı verilen başka bir ilaçla kombine etmek gerekmektedir. Bu kombinasyon sonucunda erken gebelik döneminde kürtaj gerekmeksizin düşük gerçekleşebilmektedir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kesin hamile misin?

0|0
    0|0
  • google amca da senin için aradım varmış ama eczaneler de yok http://www.dusukhaplari.net/cytotec-dusuk-hapi/

0|0
    0|0
  • Soda içince eriyormuş bebek.

0|0
    0|0
  • kürtaj hapı nedir hamiysen ya düşük yaparsın ya kürtaj

0|0
    0|0
    • ben de bilmediğim için sordum zaten.

• ok kürtaj çocuk aldırmaya deniliyor düşük istiyosan da bazı bitkisel yollar ve ilçalr var

• dusuk yaptırıyor mecburen doktor tarafından mudahele ıle ıcınden cocuk alınıyor

0|0
    0|0
  • doğur o çocuğu. yaşayacağın tartışma vs. ler onun günahından daha büyük olamaz.

0|0
    0|0
  • Murat bardakçı kaz tüğü öneriyor :)

0|0
    0|0
  • bazı haplar ama türkiyede yok bunlar. yurt dışından getirtmeye kalkma sakın genelde o diye o hap gibi ambalajlanmış asprin filan yollarlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayir yok. Bilincsiz alinan haplar bebegi sakat eder. Hastanelerde bebegi kazarak alirlar o canli parcasini param parca ederek rahminden parca parca cikartirlar. O yuzden ertesi gunu haplari var 72 saat icinde alinan. Onda olasi hamilelikte bile parca parca et gelir rahimdenn.

0|0
    1|0
  • ertesi gün hapı kullanırsan hamile kalmazsın he sen kürtaj boyutuna getirdiysen işi üzgünüm bilsemde tavsiye vermem.

0|0
    1|0
    • o zaman boşuna görüş atmana gerek yok.

• sen ergen misin, kendim bir soruda denk geldim haplar varmış diye ve merak edip sordum gerçekten böyle bişey mümkün mü diye, fazla gereksiz bir kişiliksin, şikayet ettim seni umarım yerini bulur.

• şikayet et çok umrumdaydı :D ergen değilim bebeğim merak etme soruyu kendi başına gelmiş gibi sormuşsun edebiyat dersinize okulun hademesi girdi ise o ayrı mevzu :))

Yükleniyor...