Penisiniz kalkınca ne oluyor? N'apıyorsunuz?

Erkekler penisiniz kalkınca nasıl iner geri? Ne yaparsınız? Çünkü sevgilimle cinsellik konuşunca kalkıyor diyor sonra kalktı diyor, eğer öyle olursa naparsınız da iner geri?

0|0
330

En İyi Erkek Görüşü

• penis heyecanlanınca kalkar eğer kişi boşalmak isterse ya partneriyle yada masturbasyon yaparak boşalır ve rahatlar peniside haliyle iner,eğer penisi kalkar heyecan geçtikten sonrada hiç bir şey yapmasada kendiliğinden iner,kişi heyecanlanınca kalp atışları hızlanır ve hızlı kan pompaladığından,penisde kan basıncıyla kalktığı için haliyle kalkar heyecan geçtikten sonra iner:)

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• cinsel sohbetle kalkan nasıl iner. iki şık var

---ya sevişip orgazm olacak

---ya da cinsel konuşmayı bırakın adam gibi başka şeyler konuşun.

senin sorun soru değil yani.

1|1
    0|0
  • iki el havaya sıkacaksın.

1|1
    0|0
  • Kalkar iner. Münasebetsiz bir yerde kalkmadıysa dert değil.

0|1
    0|0
  • cinsellik ile ilgili kısmın beyinde uyarılması penisin kalkmasına sebep olur diye biliyorum. tabi uyarı geçince iner

0|1
    0|0
  • cinsellik konuşunca kalkarsa kalkar yani. konu kapattıktan sonra ya mastürbasyon yapar ya bekleyince geçer. budur yani.

0|0
    0|0
  • zor durumda kalırsam meditasyon yaparak indiriyorum :P

0|1
    0|0
  • çifte telli oynuyorum hemen eski haline geliyor

3|1
    0|0
  • on off düğmesi var basıyorsun iniyor:) bu nebiçim soru ya kalkar kalkar iner, ben staj yaptığım yerde sabah bi kalkıyodu inmek bilmiyodu su alırken müdürün önünden hafif eilerek geçiyordum farketmişmidir bilmiyorum:)

0|2
    0|0
  • napsın haribim bişey olur belki diye ümitle bekliyor önce dimdik baktı ki omut yok yavaşça kayboluyor.

0|0
    0|0
  • sert bi cisimle kafasına vuruyoruz hemen sönüyor.yılas gibi bişet işte başını ezmedikçe durmaz:D:D:D

1|2
    0|0
  • en yakın havaalanına yönelirim.sonra şu olur

---kule burası 314328

---dinliyorum 314328

---acil durum iniş izni verirmisiniz.

---uygundur 314328.5.pist uygun

---anlaşıldı kule

sonuç mu ?

indi işte

0|1
    0|0
  • samanyolu tv yi izle iner

1|2
    0|2
  • bi bitmediniz... bi tükenmediniz...

2|0
    0|0
  • elinde çitile de

0|1
    0|0
  • bosalsın yada susun bekleyn :)

0|2
    0|0
  • indirmek için bayağı bir uğraşıyorum.. hatta saklıyorum kimse görüpte yanlış anlamasın diye.. düşüncelerimi değiştirmeye çalışıyorum..

0|0
    0|0
  • 1 dk nefesini tutsun hareketsiz dursun hemen iner uğraşmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • senin 100 kilo halini düşünsün :D bida kalkmamaya yemin eder :D

0|0
    0|0
  • senin yanında kalkıyorsa , burnunu karıştır saniyesinde iner , yüzde yüz çalışıyor :D

1|0
    0|0
  • bekliyoruz:)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgilim eliyle kapatıyor anlıyorum ben pantol şişiyor , çok komik ya :D

0|3
    0|0
  • Cinsel ilişkiye girerler, mast. yaparlar. Başka türlü inmez. Kamera nerede ? :D

0|5
    0|0
  • benim kocamınki zamansız bi anda onu tahrik ettiğimde kalkınca boxerının lastiğine sıkıştırıyo :D yukarı kaldırıp kamufle ediyo

0|2
    0|0
Yükleniyor...