Belçika'dan selam herkesse ben çok aşık oldum birine ama o beni sevmiyor

belçikada yaşıyorum emirdağlıyım ben birine çok aşık oldum ama o beni sevmiyor çünki daa önce arap bir çocuknan çıktımı ve bakire olmadımı duydu bir arkadaştan ona herşyı anatmış gerizekalı düşmanım oldu resmen intikama alaçam ama nasıl?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım hemşerimsin ama ben anlamadığım şey bakire değilsin ok zaten namus bakirelik ten ibaret değil cahil olma birde avrupada yaşıyorsun . Ama diyelimki aşık olduğun kişi senin bakire olmadığını bilmedi ve çıktınız eğer ona söylemeden bir çözüm bulup hallediceksen senin dürüstlüğünden süphe ederim . O çocuk ta sen bakire değilsin diye senden uzak durmuşsa da sana uygun biiri değilmiş demekki ..

0|0
    0|0
    • oyle bisiy yok hemserim be ya arapnan ciktiim doru ama bsiy yapmadik, en yakin kiz arkadasim gidip solemis bole bole diye sirf cocuk beni sevmesin diye cunku oda onu seviyo en buyuk darbeyi arkadastan yedim gidip sacini basini yolacam gara maymunun basardi pslik sey cocukta inandi ona akilsiz gerizekali cocuk

• kusura bakma ama sen boşuna kendini küçültüyorsun o arkadaşın da o çocukta üzülmene bile değmez bırak erkekmi yok . Emin ol hayırlısı öyleymiş . Emirdağlılar biraz sert gözleri kara olur belli ki sende erkek fatma sın :)) sana tavsiyem şu hayatında böyle ufacık nedenlerden ötürü ne üzül nede kafana tak ..

Erkekler Ne Diyor 20

• Hepimiz birine çok aşık olduk ama o bizi sevmedi... Yani ilk değilsin...

Bekaretin sevgiline değil sana özel birşeydir... Seni bununla yargılayan bir adamla gelecek istemen de enteresan...

0|0
    0|0
  • bir gun benim gibi seversen, bazi seyleri siler gecersin, seven af etmeli ve se digine kol kanat olmali hatalarini yuzune vurmamali, cunki hata yapan yaptigi hatayin farkinda ve pisman, bunlari ona hatirlatmamali, tam aksine unutmasina ve hayata tekrar baglanmasini saglayip yalniz olmadigini ve olesiye sevildini her dayma ona gostermeli, belle ki seviyorsun, ozaman savasma sevis onla boy boy cocuk yetistirin unutun gecenleri, gecmisle yasanmiyor bu bilinmeli

0|0
    0|0
    • sev sev sevmek guzeldir ;)

• hayirlisiii olsunnn

• Valla pek hayırlı değil maalesef, beni değil bize haram bize yasak olanını seçti, buna rağmen ona tek bir hakarete bulunmadım, bana diyordu yabancılar orapı onlarla konuşma zina işleme filan diye, birkaç fransiz bir de brazilyalı vardı bana milli, oda rüyasında görmüş galiba( alkolü bıraktım demiştin içmişin, birde zina yapmış sın galiba) bunları demişti bana, şimdi onun yaptığına bakıyörumda, beni koruyan biri kendine neden yaptı bunu diye soruyorum kendi kendime namaz kıl derdi ne oldu ne de

• allah korkun yokmu senin, birde soruyorsun, nasil intikam alayim diye

allahin adaletine inanmiyormusun, senin allahin yokmu

hem suclu sun hem guclu, bence sen allaha sigin ve af dile

o cocugu da rahata birak, kendi gelirse gelir

avrupanin en buyuk pislikleri ile cikmisin

araplarin ne mal oldugunu herkez biliyor

0|0
    0|0
    • kizdaan iintikam alacam lan sen diyon ne cocuguneden bahsedion deli midir nedir

• olur konusuruz, ama simdiden soiliyeyim basina imam kesile bilirim. insanlari dogru yolda severim

sartim bu baska yok :D

guldugume bakma cok ciddigim , adini soyle ben ekligeyim seni

• ula haciii nerdesinn lan

• oncelıkle sana topragım hosgeldın dıyorum cunku emırdaglılar afyonu degılde eskısehırı kabul ederler.neyse sen nıye bu kadar kızgınsın kı bakıre degılmısın ve bunu baskasından ogrenmıs ve ayrılmıs bır cocuk sana kotu bır sekılde davrandıysa ıntıkam dusunulebılır ancak davranmıyıp ayrılmayı dusunuyorsa saygı duy ve yasmına devam et

0|0
    0|0
  • Çocuk haklı ilk arapla çıktın çocuk şimdi bamya ile seni mutlu etsin kızar tabi :))

0|0
    0|0
  • aşk diye girdin intikam olarak çıktın .

0|0
    0|0
  • bosver bence o çocugu bruxelles den disari cik biraz baskasini bulursun ;)

0|0
    0|0
  • o arap arkadaşın evdeyken elektrikler kesilseydi :S:S:S:S:(:(:(:(:(

0|0
    0|0
  • o seni sevmiyorsa yenisine bakkk

0|0
    0|0
  • ayy yazıkkk saanaaa :(

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm.

0|0
    0|0
  • belçikaya selamlar

0|0
    0|0
  • sevmiyorsa bırak hacı

0|0
    0|0
  • kızma ama çok boş işler bu işler intikam zayıf insanlara göre

0|0
    0|0
  • sevgi tomurcuğu al

0|0
    0|0
  • bende bir belçikada yaşayan türk kızı sevdım hemde bu sıtde sonradan ayrıldık :(

0|0
    0|0
  • Hepîiz ayni siniz evlenmeye gelince de diktirirsiniz

0|0
    0|0
    • Iyi bildin looooo :D

• Burada gonuşamam, bir sürü gabadayı bar, hele biri Kadir inanir'ın dişi versiyonu:D solak godumu götüriyo, zaden büdüm bir canım var elin vandalizminin sol tokadından gitmeyeyim, gel kahve içek çay içek böğrek yeyek karpuz kesek, karpuzu ben kesicim ama sen pek Tekin birine benzemiyon:D

• Gonuşam diyon ortaya çıkmiyon, ya birde ufak bir sorunum var, yeni eve çıkıyorum, ve ev sahibime email atmam gerek, ben sana turkish yazsam, sende bana french donsen, bildiğimkadar buna havari vermem gerekiyormuş 3 ay onceden ne olucak benim Halim şimdi bilmem, bu biraz siyir gibi oldu:D

• sende onu isteme

0|0
    0|0
    • o toplar istesin muahahahhhahaahahahaa

• ver nolacka :D

• neyi verim looooo :D

• onun abuk subuk fotolarını çek ve herkese göster :)

0|0
    0|0
  • Bakire değilsen ben yorum yapmım

0|0
    0|0
    • yap yorum yap

• tobe tobeeee

• He ver türkiyede verenlere ******** diyorlar

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...