Bugün idrarimi yaparken bir yanma oldu ve pembemsi bir kan geldi 2-3 damla sizce nedendir?

Birkac gun oncesindede vajinamda kasinti ve sari renkte akinti olmustu :( doktordan randevu aldim ama 2 hafta sonraya alabildim lütfen yardimci olun basina boyle bisey gelen var mi?

Güncellemeler:
Hamile miyim diye sorsam elli kisi damlamisti simdiye. bir yardimci olun biliyorsaniz ya!!
Acile gittik dayanamadim karnimda sislik oldu ve yanmalar artmisti tahlil yaptilar azosilin - uroday -nospazm diye 3 tane ilac verdi yarinda urolojiye gidecegim tas - kum vs olabilir demis kan geldigi icin..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sarı akıntı ve pis kokulu ise enfeksiyon var demektir. işeme esnasında yanma olması da idrar yolu enfeksiyonu olduğunu gösterir. tabi bu testlerle daha çok açığa çıkar. bazı semptomlar bir çok rahatsızlığın işaretçisi olabilir. yanma ayrıca böbreklerde problemin olduğu ihtimalini de düşündürür. kum döküyor olabilirsin. ama hem akıntı hem yanma olunca en kuvvetli ihtimal idrar yolları enfeksiyonu. antibiotik tedavi alacaksın
    ilaç isimleri olarak
    Cefaks 500 mg
    Cec 1000 mg
    Biteral 500 mg
    largopen 1000 mg

sen yine de doktorunu bekle. bizler pratik bilgi veriyoruz doktor değiliz.

1|0
    0|0
    • Aynı şeyleri belirttim bende yorumları okumadan. Biteral 500 mg vajinal ovul mü yoksa film tablet mi? Vajinit tedavisinde ovul olarak verilmesi daha uygundur

• Dediğim gibi kum dökme ihtimalin var demiştim
      Antibiotik vermiş. Umarım çabuk atlatırsın kum dökmek çok zor

• Aynı zamanda karındaki şişlik bağırsaklarında sorun var. Spazm için de ilaç vermiş

En İyi Kız Görüşü

• Azosilin alt üriner sistem enfeksiyonu için verilir. Fakat pembe akıntı her zaman gebelik ile bağdaştırılmamalıdır. Ayrıca iye yani idrar yolu enfeksiyonu vajinada akıntı kaşıntı yapmaz. İye olabilir taş kum vs de düşürüyor olabilirsin ancak kadın doğum uzmanına görün derim ben. Akıntı ve kaşıntı vajinit veya mantar enfeksiyonu belirtisidir. Akıntı sarı/gri köpüklü kötü kokulu ve kaşıntılı ise trichomonas vajinit olabilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• özel hastaneye gıt idrar yolları ıltıhaplanması var

1|0
    0|0
    • Emin misiniz cinsel iliskiden kaynakli bir hastalik olabilir mi acaba?

• yoo bunlar ıdrar yolu enfeksıyonu ama sımdı seks yaptım deyınce ıs degısebılır ben ozel hastanede calısıyorum bu belırtıler ona benzıyor ama ısın ıcıne seks gırınce bılemedım sımdı doktora gıt enyısı bekleme 2 hafta gıt hemen ozel hastaneye

• Kardeş geçmiş olsun. Ama verdiğin bilgiler çok az. Mesela regl günün. Kaç gün sürdüğü bekaret durumun ilişki dırumun. Bunlara biraz açıklık getirde bir fikir yürütelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• idrar yolu enfeksiyonu

0|0
    0|0
Yükleniyor...