Dogum kontrol Hapi?

Dun gece her zamanki ictigim saatte ilacimi almayi unutmusum simdi hatirladim hemen icmeli miyim yoksa aksam hep ictigim saate kadar bekleyeyim mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı haplar unutunca öbür gün iki tane içilebiliyor. Eczaneyi ara eczacıya sor dediğimi bence.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eczacıya danış bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hemen ic.. digerinide alman gerekenin bikac saat sonrasinda ic ve devam et yarindan itibaren normal zamanda

0|0
    0|0
  • hemen iç ve gece bu günkü hapını da iç

0|0
    0|0
  • dün akşamkini hemen içebilirsin bu günkünü de normal saatinden bir kaç saat sonra iç sorun olmaz yarından itibaren normal saatte içmeye devam.

0|0
    0|0
  • Hemen ic bikacgun iliskiye girme

0|0
    0|0
  • yanlis hatirlamiyorsam verilen saate icmelisin

0|0
    0|0
  • Fark etmezz hemen icsen daha iyi olur cinsel iliskiye gireceksenn

0|0
    0|0
  • iç. diğerlerini de önceki saatinden devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• insanlar bilmeden çok yanlış bilgiler yazıyorlar. ve sende bu tür insanlara çok önemli bir ilaç sorusu soruyorsun. bu sağlıkla alakalı bir konu , cinsel fantezi konusu değil. rehberden herhangi bir eczaneye telefon aç ve sor.
    benim bildiğim genel olarak periyodik kullanılan ilaçlarda unutulduğu zaman extradan 1 tane daha almak sakıncalı , bir sonraki ilaç vaktinde rutin şekilde alınmaya devam etmeli ve unutulan ilaç yerine fazladan alınmamalı diye biliyorum :-)

0|0
    0|0
  • akşam ikisini birden iç

0|0
    0|0
    • bu haplar ilişkiden sonra faydalı oluyor mu? diyelim ki içine boşaldık fayda ediyor mu

• sabah içmek gerekmiyor mu onları

0|0
    0|0
Yükleniyor...