Adet düzensizliğinden doktora gitsem?

Adet düzensizliğinden doktora gitsem hamile olup olmadığımı söylerler mi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• söylerler

0|0
    0|0
    • Randevular kalktı demi yarın sabah erkenden gitsem olur mu

• acile gidersen muayne ederler randevusuz bakmazlar eczaneden test alsaydın şimdilik :)

• Almaya gitsem burdakiler hep tanıyor ailemi uzak biyerden mi alsam ki

Erkekler Ne Diyor 6

• adet düzensliği ile hamilelik testi ayrı. test istersen söylerler

0|0
    0|0
  • Hamile olup olmadığını beta hcg değerlerine bakıp söylerler. Fakat adet düzensizliği demek, tutmayan tarihlerde adet olman demektir. Eğer adet oluyorsan, gebelik imkansızdır.

0|0
    0|0
    • Elimde ayaklarımda uyuşma oluyor.27 ağustosda ilişkiye girdim 3 gün sonra kesik kesik kahverengi ve kırmızı renk kan geliyor.31 ağustosda ilişkiye girdim yine. Kanama devam etti. Hamile miyim ki boşalmadı da cekti yere boşaldı

• Elinde ve ayaklarında hangi durumlarda uyuşmalar oluyor. Uyuşmalar hamilelik belirtisi değildir.
      Kahverengi akıntı adet öncesi ve sonrası gelmesi normal, 3 günlük adet süresi normal. Fakat kesik kesik gelmesi ve düzensiz olması bazı şüheleri ortaya koyar. Akıntın var mı? İdrar sonrası yanman var mı?
      Polikistik over ve enfeksiyon belirtileri olabilir.

• Bu kanama olmadan önce akıntım vardı ve hep geliyordu beyaz akıntı evet biraz yanma ve acıma var. Başım catlıyordu iki gündür gecti

• belli bir süre gecicek

0|0
    0|0
    • Randevular kalktı demi yarın sabah erkenden gitsem olur mu

• şu an gitsende aliyor olabilrde.
      randevulu işlem oluyor gerci.

• ultrason ya da kan testı olmadan soyleyemez

0|0
    0|0
  • Sana sorar nerden bikecek test lazım

0|0
    0|0
  • evde limon suyu test i yap bunun için dr a gerek yok ya da eczaneden tester al

0|0
    0|0
    • Elimde ayaklarımda uyuşma oluyor.27 ağustosda ilişkiye girdim 3 gün sonra kesik kesik kahverengi ve kırmızı renk kan geliyor.31 ağustosda ilişkiye girdim yine. Kanama devam etti. Hamile miyim ki boşalmadı da cekti yere boşaldı

• anlıyorum ama miktar, tam renk, nekadar ara ile ve sıvısal özellikler, pıhtılaşma vs önemli, hekimim, tam anlatabilsen teşhis ederim ensonki reglin tarih ve miktarı vs? detaylı yaz burdan veya ms den

• En regl 18 temmuzda oldum kanama gayet normaldi.27 ağustosda ilişkiye girdim 2 gün sonra kanama oldu kırmızı kan ve kahverengi akıyor bazenleri. az az geliyor 6 gündür böyle. pıhtılaşma yok. İlişkiden dolayımı acaba biraz zorladı yanma vardı acıdı

Kızlar Ne Diyor 1

• Test isterse soyleyebilir ancak veya ultrasonla gorulebilecekse soyleyebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...