İlk gece hakkinda?

Ciddi ciddi merak edip arastirdim bazi kizlarin asiri kanamasi olurken bazisinin yirtildigi halde kanamasi olmuyormus hatta bazi kizlarin kizlik zari hic olmuyormus bu durumda evledigimiz zaman kan gelmesse suclanacaz ya da oncesinde muayene ettirilip asigilanacaz ya dogustan hic yoksa ne olcak ya kiz masturbasyon esnasinda yirttiysa zaten zar 1-1.5 santim icerdeymis en iyisi hic masturbasyon yapmayin kizlar ya hic masturbasyon yapmayipda dogustan zari olmayan kiz napcak onu merak konusu

Güncellemeler:
İnsanların bazi şeyleri ilerde sorun olmaması için iyi arastirmalari gerekiyor bence çünkü geri kalan cinsel hayatini etkileyebiliyormus

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• mastürbasyon yapmak kızlık zarına bir zarar vermez 2cm bişey sokmadıkça
    ayrıca doğuştan kızlık zarı yoksa bir kızın ve o kız iyi bir aile kızı ise sorun olmaz yalan söylemeyecek ve yalan sevmeyen ise
    tabi bunun aile ile de ilgisi var
    aile nasılsa kız da o huydadır

eger iyi bir aileden gelen bir kız bana doğuştan kızlık zarım yok hiç ilişkiye girmedim derse inanırım

3|0
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ya benimde korkulu rüyam oldu sırf bu yüzden yakinda muayene olmaya gidecem düşünebiliyo musun

0|0
    0|0
    • Ay ciddimisin baskasinin zorlamasıyla muayene olmada çok sarsici bir şeymiş çünkü tahmin edebiliyorm

• anladm

• Ne oldu ya canım o sorun ben de de var nasıl dayaniyosun merak ediyorum. Ben çok bunaliyorum konuşabilmek seninle keşke

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• İlk gece kimileri adına çok kolay kimileri adına zordur. Kiminde hiç kanama olmazken kimilerinde de ilk bir kaç gün her ilişki boyunda kanama olur. Bu biraz vücut yapısı ve dna şifresi ile ilgili. Yani piyango. Ama mastürbasyonla kızlığı kaybetmek apayrı bir mevzu.

1|0
    0|0
  • Evliligin temelinde kizlik zari degil guven vardir..

1|1
    0|0
  • İlk zaman kan gelmemesi normaldir.

Bunu bilmesi gerekene söylersiniz.

Ve ne kadar rahat, gevşek olursanız o kadar az kanama olur.

Gerilir, kendinizi kasar, sıkarsanız kanama o kadar artar.

Kız zarı 4de ayrılır.

Çeşitlere göre kanama türü değişir.

2|0
    0|0
    • Masallah kizlardan daha iyi biliyor :D

• Baya adet donemi kadinda birçok hormonu etkiliyor neşeli bir insanda birden durgulasiyor daha çok ilgi istiyor vs sen bilmessen buna noluyor boyle diyebilirsin :))

• Özelden mesaj atar mısın?

• ilk gece tanımı tarih oluyor merak etme

5|1
    0|0
  • Eskiden karpuzcuların dediki gibi apla. Kan çıkmazsa para yok.

1|2
    3|0
  • Be zarmış arkadaş birde muayene mi edilecek kız yok yapmadım diyorsa yapmamıştır. Güven yoksa pikeyim öyle evliliği

1|0
    0|0
  • Abi rahatına bak dünyanın sonu değilya korkma hiç bişey olmaz kendinide sıkma akışına bırak sakına korkma kanarsa durur elbet kanamazsada yapıcak bişey yok akışına bırak

1|0
    0|0
  • Size mastürbasyonu kısıtlayan yok parmagını icine sokma klitoris var 1 numaralı uyarı noktası uyar orayı nirvanaya cıkarsın zaten daha ne istiyorsun. 2. Si dogustan kizlik zarı olmyanlar evlenince doktora gorunurler artik onuda biliyorlar dogustan zarı olmayaninda belli oluyormus kizda evlenene kadar yok diye bilecek 2 si beraber hastaneye gider doktorda dogustan olmasidini onaylar rahat ederler bu kadar basit

0|0
    0|0
  • en iyisi hiç evlenmeyin kesin çözüm:)

0|0
    0|0
  • tuhaf

0|0
    0|0
  • eşi öyle brşy derse doktora gider birlikte o söyler sıkıntı kalmaz

0|0
    0|0
  • Oyle birsey cok nadirdir kizlik zari olmamasi

0|0
    0|0
  • bu durumda yapacak bir şey yok ama ben şahsen sevdiğim kıza güvenirim kanaması olsun ya da olmasın ben o kızın hal ve tavırlarından ilk ilişkimizden bakire veya b. olmadığını anlayabilirim diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Aynen merak ediyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende merak ettim simdi
    Bende duymustum cigu kizin yokmus zari yani olsa bile kan gelmiyormus ozmn bize inanmazlarki gercketen de

1|0
    0|0
    • Zihniyet iste hep düz mantiklar önce bildiğin bir şeyi sorgulamak gerek demi zarin kaç cesiti varmis

• Aynen nedir bu kizlarin cektigi yaa olsa bir deeert olmasa bir dert

• Aynenn

Yükleniyor...