Size göre bekaret nedir?

size göre bekaret nedir?örneğin benim için çok önemli

Güncellemeler:
sizin bu yazdıklarınızı okuduktan sonra sağ elim benim için daha kıymetli hale geldi.birincisi bana sadık ikincisi kaybedecek bi bekareti yok.benim gözümde kızın bi değeri vardır.yani kızın elinde bi elmas vardır.o elması hakedecek değeri veren kişi görmedilir.5000 lira değerindeki bi elması 5 lira veren bi adama elindeki o elması veren kızdan bi hayır beklemem.erkekler yapıyo biz neden yapmayalım diyen kızdan da bi hayır beklemem.
bekaret kızın beyninde biter diyen bi adamdan da bi hayır beklemem.bunu diyen bi erkek kendi kız kardeşi için de aynısını der.derse de o onun genişliğidir.herkes yapay bi olgunluk düşüncesiyle hayatın gerçeklerinden bi haber kendilerince bişeyler yazmışlar...

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• namusdur , bazıları nikahsız bozabilir , görüşü ne olursa olsun bilmem ; ... ama bakire geçinip de yemediği halt kalmamışlar gözümde bakire değildir...

1|4
    3|1

Kızlar Ne Diyor 8

• hiç bir kızla cinsel anlamda bişey yaşamamış kızları meta olarak görmemiş erkeğin hakettiği kızın sahip olması gereken özellik. beyinde olması bedende olmasından çok daha önemlidir.

2|3
    0|1
  • Ansiklopedik bilgi ; hiç cinsel ilişkiye girmeyene denir ...

Senin için değerlidir önemlidir , diğeri için önemli değildir .Ama bu seninle aynı fikirleri paylaşmayana hakaret hakkını vermez ...

1|1
    0|0
  • bir saniyede gitti...görüp sevip okşayamadım bile...yani hayatımızda yeri olmayan saçma bir yapı galiba...elim bile daha değerli...en azından ölene kadar bana hizmet ediyor..

2|0
    0|0
  • Benim icin herseyden cok önemli,

1|1
    1|1
  • vajina girisindeki zarimsi yapi.

3|1
    0|3
  • Edeptir edep.

1|3
    3|2
  • İki türlüsü vardır. 1.Bedende bekaret. 2.Beyinde bekaret. İkinci türü, en önemlisidir ve genellikle her türlü cinsel deneyimi yaşamış olan hatta bu sebeple bir ton ah alan, kızlara zarar, akla ziyan erkeklerin asla hak etmediği insanlarda bulunur.

0|0
    0|0
  • sermayedir , verin kurtulun , özgürlük diyenlere kapak olsun !

0|0
    3|4

Erkekler Ne Diyor 15

• Şahsen ben daha once 2-3 kere ılıskıye gırdım bekar bır kızda aramıyorum. Bende olmayanı baskasında aramam. Eger ben temız olsaydım karsımdakınınde temız olmasını ısterdım. Aslında bedensel bır durumdan cok duygusal bır durum oldugunu herkezın kabul etmesı gereken bırsey BEKARET

2|0
    0|0
  • kızların kaybetmemek uğruna türlü saçmalıklar yaptığı bir zar parçası. ( oral , anal , sürtünme , diktirme )

zara inanan kaybeder bana göre

ve maalesef ki bu devirde artık önemsenmemesi gereken birşey , nedenmi çünkü artık kelimenin anlamına uygun bakire yok. genelleme gibi oldu ama çok düşük bir istisna vardır tahminimce.

1|0
    0|0
  • Bir kız eğer gerçekten aşk yaşamışsa ve bekaretini kaybetmişse ve haklı sebeplerle ayrılmışsa o kız hala bakiredir kabul edilir , diger türlü olan kızlar beyin bekaretlerini kaybedenlerdir bunlar ise*çekilecekler kategorisinde yer alır.

1|1
    0|0
  • bekaret bir ilüzyondur, namus kavramının aslında ne olduğunu görmememiz için gözümüzün önüne inmiş bir perdedir. bazıları ağzı açık izler bu gösteriyi, bazıları da öff çok sıkıcı diyerek yeni gösteriler arar :)

0|0
    0|0
  • ben bel altı bekaretine değil de beyin bekaretine takıntılı bir insanım. benim için bekaret Beyindedir. yoksa bacak arasından akacak 2 damla yaş için tasalanan Bir TAŞ değilim, olamamda...

0|0
    0|0
  • aklıma cok kötu bı benzetme geldı ama yazarsam aforoz olurum:)

0|0
    0|0
  • Hicbir onemi olmayan bir zar parcasi

1|0
    1|1
  • örneğin benim için çok önemsiz

2|0
    3|0
  • saçma salak bir kan hastalığı. kadaşlığa duyulan gereksiz ve iğrenç bağlılık gibi bişey

1|0
    0|0
  • Kendimce önemli ancak başkasına göre önemsiz bir durumdur.

0|0
    0|0
  • bekarete önem vermeyen erkek bilemiyorum artık , zina etmiş kadından ne hayır gelcekse artık ona...

0|0
    0|0
  • Bekareti çok karıştırdılar. Aralarında bi fark galdı, o farkınan çok güzel oldu.

0|0
    1|0
  • Babasının namusu...

0|0
    1|0
  • bekaret namus değildir bakir olan kızlarda ne haltlar duyuyoruz bu sonuca göre namus beyinde bitiyor

0|0
    0|0
  • anal oral vajinal ilişki yaşamayan sürtünmeyen kafasına bile başka birini düşünmeyen kız bakiredir

2|0
    1|0
Yükleniyor...