Yeni tanştığınız biri gay olduğunu söylerse ne yaparsınız?

Sorum erkeklere. Okul, iş ya da herhangi bir ortamdan bir erkekle tanştığınız. Ve sohbet etmeye başladınız. Ve o kişiyle çok iyi anlaştığınızı görüyorsunuz. Sohbetin ilerlemeyisle kız arkadaşın var mı diye sordunuz. O da hayır erkek arkadaşım var ben gayim dedi. Bu durumda ne yaparsınız? Sohbeti bitirir misiniz? Ya da bir soğuma olur mu?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Umursamam. O insanı gözümde yükseltmez ya da alçaltmaz.

Herkesin hayatı kendinedir.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Eğer bir bayan böyle bir durumda kalırsa bozuntuya vermemeli ve sohbetıne devam etmeli bence yanı kız oğlandan hoşlandı ama oğlan gay o zaman arkadaşlığınıo devam ettirmeli bence diye düşünüyorum.

Eğer bir bay böyle bir durumda kalırsa güzergahı değiştirmeli derim.

0|0
    0|0
  • gay ne ya ib*e misin yani onu mu diyon derdim... aktif misin pasif mi? gibi bi kaç oyalayıcı soru sorarken yavaştan uzaklaşırdım :D

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşımın önerdiği kıyafet mağazasına gittim ürünlere bakarken mağaza sahibi geldi yanıma, biraz konuştuktan sonra çay içmeye ofisine girdik. Muhabbet iyiydi önce sonra sevgili mevzusu açıldı ve malum konuya geldik. Adam açık açık beni akşam için davet etti. Bende hiç bozuntuya vermeden kartını alıp çıktım. Bir daha bırak o mağazaya gitmek, sokağına uğramadım. İnsanların tercihlerine saygım vardır, yeterki beni bulaştırmasın.

0|0
    0|0
  • geçmişe giderim bana nasıl baktığını düşünürüm bir sakatlık varsa arkama bakmadan kaçarım

1|0
    0|0
  • Bu tür eğilimleri olan vardır elbette , ama bunun temellerine bakmak lazım. Pasiflik mi ? neden kaynaklanıyor. Aktiflik mi ? neden kaynaklanıyor.Bu eğilimler genellikle tutucu toplum veya oluşumlarda görülüyor , bir nevi kendini anlatamama duru mu desek acaba, bazı yanlışlıklar da bu davranışlara itebiliyor kişiyi , selam.

0|0
    0|0
    • Eşcinsellik her yerde var. Hem genler, hem anne karnında maruz kalınan hormonlar hemde bazı çevresel faktörler etkiliyor.

• Kalk*git derim :D

1|0
    0|0
  • Dost olarak devam ederim..

0|0
    0|0
  • olabilir. sorun yok.

0|0
    0|0
  • kız olsam "hay böyle şansın" derim.

0|0
    0|0
  • tokalaşmam bile bence çok iğrenç ve hasatalık kendi adıma söylüyorum o gay lerle takılmak da hastalık ,zamanın da bir kavim LUT kavmi, sırf o yüzden, helak olmuş .

0|0
    0|0
  • Dildo hediye ederim onu kazanmaya çalışırım :)

0|0
    0|0
  • belkı de senden etkılenmedı ve senden kurtlmak ıcın yapıyor bunu

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki, insanın her kısımdan arkadası olması gerekli diye dusunuyorum...

0|0
    0|0
  • masaya domaltırım gerisini yazmama gerek yok...

0|0
    0|0
  • Tercihlere saygı duyarım arkadaş olarak kalırım

0|0
    0|0
  • anında sohbeti bitirip uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
  • basarım küfürü

0|0
    0|0
  • sen gaymisin açık konuş bilelim

0|0
    0|0
  • napcam beni o ortama sokanı sorada onu döverimmm ne demek la ben gayım :D

0|0
    0|0
    • Kimse seni o ortama sokmadı. Sen onunla tesadüfen sohbet etmeye başladın. Ve e demek onu döverim. Adam kızlara ilgi duymadığı halde sen onu dışlama diye yalan mı söyliycek.

• iyy igrenc :D bak nasl canm skldi.d allah beni onlardan uzak tutsunnn

• .D ne desem ki ,...

0|0
    0|0
  • fiziğini beğendiysem ilişki yaşarım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ahh canıııımm,benim başıma bu sitede iki kez geldi beynmden vuruldum :)))birisi kız ama travestiyim demezmi,biriside yine kız,bende hem cinsimya zarar gelmez diyorum alıyorum kırmamak için,aman bir bakarım demezmi ben lezbiyenim nasıl engelilyeceğmi bilemedim:)))

0|0
    0|0
  • uzaklasırım hemen:)

0|0
    0|0
  • Arkadaş olurum sonuçta kıza bi zararı olmas :)) ama erkekler için aynı şeyi söleyemiceğim

0|0
    0|0
  • yuh ulan ya , daha neler görceğiz :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...