Eskiye geri mi dönsem acaba?

merhabalar arkadaşlar..29 yaşındayım ve bu zamana kadar uzun süreli ilişkim olmadı..birkaç ay önce ''tamam herşey bitti.doğru düzgün bi kız bulcam ve onunla evlenicem'' diyerek hovardalığa son verdim..hakkaten iyi oldugunu düşündüğüm bi kız buldum ve onunla cinsellik namına hiçbişe yaşamadım..ama o kız hayatımda beni hiçkimsenin üzmediği kadar üzdü ve gitti.. böle olmaktansa hovardalığa devam mı ediim yani...kadınlar neden bölesinizz..

Güncellemeler:
ya arkadaşlar ahh falan diip duruyosunuz ama ben kimsenin ahını almadım..buna hayatım boyunca hep dikkat ettim..takıldıgım kızlarla baktım ilerisi yok..iş ilerlemeden bana bağlanmadan ayrıldım..bunu yaparkende kimseyi kırmadım...hemende yapıştırıosunuz etiketi..hovardalık dediysek her takıldıgı kadında yıkıcı yakıcı hayat boyu kalıcı izler bırakan kişilerden değilim ben..

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• daha önce senin baskalarına yasattığını belkide o sana yasatmıs hersey karsılıklı sonucta. hovardalığı geç yasın 30 olmus hala mı doymadın bosver böyle seyleri. mutlaka karşına düzgün istediğin gibi biri çıkar.

0|0
    0|0
    • 29 :P

• 10 ay var daha beaa=) 10 aya evlenirim belkide..hatta erken evlensem çocugum bile olabilir..

• yani artik kismet bu isler hayirlisi olsun sen duzgun bir insan ol ki karsinada duzgun biri ciksin. Ama gecmisin kirli ins. dha baska ah falan yoktur ckmasi gereken

Kızlar Ne Diyor 6

• etme bulma dünyası işte hacı. sen temiz sayfa acınca kırdıgın kalpler yanına kar mı kalacak sanıyorsun? hep düzgün olandan bir farkın olmalı.

0|0
    0|0
    • tamam sende etiketi yapıştırdın..olay çözüldü dimi...kadınlar hep bölesiniz iştee..kendi doğrularınız var başkalarının ne sölediği umurunuzda bile diil..sen ilk çıktıgınlamı evlendiin yada evleniceksin...

• hemen pes etme

0|0
    0|0
  • eğlenceye devam..

0|0
    0|0
  • Bence bundan sonra geçmişe de döçnmemeli insan.sizinki hep sahte aşklar yüzünden gerçek sevgiye kendinizi hazırlamamış olmanızdan kaynaklanmış. Gerçek sevgiyi bulunca da onu nasıl besleyip büyütreceğinizi bilememişsiniz. Gerçek sevgiyi aramaya devam.

0|0
    0|0
    • beendim..yapıcı bi eleştiri oldu..

• 30 yasında hovardalık olmaz. kendınle aynı yasta bırını bulkı evlenmeyı dusunsun genc kızlarda evlenmeyı dusunmuyor senın yasında olursa evde kalıyorum korkusu olur bılmem anlatabıldımmı?

0|0
    0|0
  • geçmişin ahı tutmuş bence... resmen çarpılmışsın..

kötü kız zaman geçireyim cinsellik vs.

iyi kız buldum oleyyy evleneyim .. al sana iyi kız !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadınlar da aynı soruları erkekler için soruyorlar.. Hayat ne tuhaf değil mi?

0|0
    0|0
  • Aramaya devam kardes insallah bulursun

0|0
    0|0
  • Hayır, bu tutumunu devam ettir. Bitten yorgan yakılmaz.

0|0
    0|0
  • Zuhal topala katıl izdivaç.d

0|0
    0|0
Yükleniyor...