Neden böyle oldu ki?

ben dün gece ışık kapalıyken mast yaptım ve baya sert sert sürtünerek yaptım gece bişey geldiğini hissettim ama zevk suyu olduğunu düşündüm ve bakmadım uyudum sabah baktım iç çamaşırımda kurumuş koyu renkte kan vardı adet olcam bi kaç gün sonra acaba bu adet kanımı yoksa kızlık zarımmı bozuldu artık hiç mast yapmıcam ya çok pişmanım :/ kızlar sizde böle bişey oldumu hiç regl olmadan bi kaç gün önce mast yaptınızda

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• ufak bir el aynası ile bakabılırsın bıraz zahmetlı ama görebilirsin birde farzetki zar yırtıldı dünyanın sonumu ! değil sana değer veren biri çıktığında durumu anlatırsın ama en baştan söylemende fayda var yada söyleme konu biz erkekler olunca zar atmak en faydalısı dıye düüşünüyorum sonuçta erkeklerin bazı konularda kafalar ilkel taş çağındakilerle aynı oluyor ama bununda kendine göre bazı sebepleri var neyse arkadaşım geçmiş olsun ama arkadaşların dediği gibi belkıde senın kuruntundur bırşeyın yoktur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sıkıntı yok canım merak etme, reng öncesi yaşadığın için içeride oluşan kanaman doğal olarak senin boşalmanla dışarıya çıktı. Öyle basit değil yani millet matkapla uğraşıyor zor deliyor.. :) Aman rimel den falan sen uzak dur da kazaya kurban gitme :))

0|0
    0|0
  • Gaza gelip kolonu sokmadıysan kendi kızlığını bozman güç ama başardıysan bundan sonrada yapmanın bir zararı olmaz.

0|0
    0|0
  • sert sürtünmüş olsan da kızlığın bozulması imkansız. çünkü kızlık zarı, vajinanın 3-4 cm içerisinde yer alır. adet gününden bir kaç gün önce kan gelmesi doğaldır, çünkü masturbasyon anından vajina uyarılıyor ve bu da adeti öne çekebilir.

2|0
    0|0
  • kızlık zrı yırtılsa kanama açık renkli olur. adetin erken başlamıştır

0|0
    0|0
  • haydi sende katıldın yanlışlıkla kendini patlatanlar trenine :)

kimse inanmaz artık sana :)

0|0
    1|0
  • ooo bizimkiler yine Doktor kesilmişler :)

0|0
    0|0
  • canım arkadaşım sürtünme yoluyla zar yırtılmaz. zarın yırtılması için vajinanın içine birşey girmesi lazım. eğer vajinanın içine hiç bişey sokmadıysan ve vajinanın üzerinden beri sürtünme yoluyla mast. yaptıysan merak etme

0|0
    0|0
  • her ikiside olabilir bir doktora göster derim ayrıca mastürbasyon yaparken de daha dikkatli olursan sevgilin varsa telde seks konuşun bu yardımcı olur daha çok zevk alırsın.

0|0
    0|0
  • belli ki azmışsın belli ki zorlamışsın sonuçta vajina hassas bir organ ve zorlamaya gelmez, zannetmiyorum zara zarar gelmiş olacağını ama daha dikkatli ve şehvetini bu kadar sert şekilde zorlamamaya dikkat et..

0|0
    0|0
  • çok garip bi durum allah sonunu hayır etsin.

1|0
    0|0
  • adetttir oo koyu renkse

0|0
    0|0
  • o yaşlarda olabilir

0|0
    0|0
  • tahminimce bu adet kanın baya sert abandın demek ki :) zarın yırtılsa o kadar hissetmezdin kan geldiğini ve azda olsa acı hissederdin + kızlığın bozulduğunda zaten hissedeceğin miktarda oluk oluk kan gelmiyor

son bir not : mast. yaptıktan sonra ellerini ve vajinanı yıka mikrop kaparsın vajinada enfeksiyon oluşur ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• adet kanidir ama karanlikta yapma günüz yap sürtmeyle bise olmaz parmakla yapma

1|0
    1|2
  • sonu diktirmeye varcak bunun...

0|0
    0|0
  • o kadar kolay bozulmaz ve bozulmuş olsa bir miktarda olsa acı hissedersin korkmaya gerek yok kızlık zarı 2-3 cm içeride.

0|0
    0|0
    • Düzeltme = Kızlık zarı vajina (dölyolu) girişinde yaklaşık 1-2 cm. içeridedir

• 1 cm olduğuna inanmıyorum ben 2-3 var.

• kızlık zarı yırtılınca daha sarımsı bi kan gelir.hem yırtılsa acısını anlardın o kadar da değil

0|0
    0|0
  • adet kanıyla o kan farklı olur.adet kanı koyu renktir ve yumurtalar gözle görünür.hiç yumurta yoksa üzgünüm zarı yırtmışsın.doktora görün bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...