Genital bölge lazer kaç seansta tamamen geçti?

sekiz seans bitti.. son 4 seanstır seansın bir hafta sonunda tamamen dökülüyor bir ay geçince tekrar tüylenme oluyor bu döngü şeklinde böyle sinirimi bozdu aynı durumda olup ve tamamen kurtulan var mı varsa kaç seans sonra bitti bu süreç

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Konuyla alakali değil ama kusura bakma birşey soracaktim

0|0
    0|0
    • sor bakalım

• Yapan bayan ama cekinmiyor musunuz yaptirirkrn çok merak ediyorum da :)

• ilkinde sıkıntı oluyor ama sonrasında alışıyor yapan bayanın değiştirmemek için çaba harcadım kimle başladıysan onunla devam ettim. güzellik için acıya da buna da değer!

En İyi Kız Görüşü

• Tuylerinde incelme azalma olmadi mi? Ve hormon testi yaptirdin mi

0|0
    0|0
    • incelme oldu ama tamamen dökülüyor sıfır yani sonra bir ay geçince ince tüylenme oluyor seansın bir hafta sonrasında yine sıfır sonra aynı döngü anlam veremiyorum tamamen geçmeyecek olmasından endişeleniyorum

• anladım canım sağol

Erkekler Ne Diyor 1

• bu kadar uzun sürmemesi lazımdı sekiz tane yapmışsın bitmesi gerekirdi başka bir yerde görüşüp fikirlerini al para tuzağı olabilir gittiğin yer

0|0
    0|0
    • iyi bir yer..

• benim hatırladığım kadarıyla bunlar son seanslar olması lazım bir veya iki tane sonra bitmesi gerekiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• 9 seans sonra bitti benim. 4. seanstan sonra komple dökülme oldu, 3 ayda filan çıkıyordu. Şimdi de 5-6 ayda filan çıkıyor da azıcık, sarımsı renkte, ince tüyler. Onda da ağdaya gitmek yerine lazere gidiyorum 1 seans olarak, arada.

0|0
    0|0
    • işte illa azıcık sarımsı tüylenme olacak sanırım :( anlaşmam tamamen bitene kadar aslında

• O sarımsı tüylenme aslına bakarsan gözükmüyor bile. Bölge bölge oluyor zaten, her yerde değil. Bu herkeste farklılık gösterir tabi ki ama benim bahsettiğim tüylenme boyutu parmağın ilk boğumu kadar filan. Aralarda yani. Onu da arada 1 seans olarak giderseniz sorun yaşanmıyor.

• anladım canım...

Yükleniyor...