2 yil once cocuk aldirdim?

2 yil once cocuk aldirdim ama aldirdigim kisinin kan grubunu bilmiyorum ve ben aldirken doktor 2 mizinde kan grubunu sormadi arkadasimda aldirmis kan uyusmazligi oldugu icin kiza igne yapmislar ilerki gebeliginde bebekte sorun olmasin diye sizce boyle bisey var mı yardimci olursaniz sevinirim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sana bir şey olmaz olsaydı o çocuğa olurdu.. başka bir şey derdim de demeyeceğim.

0|0
    0|1
    • İyide hic bisey bilmiyosun arkadasim beni biriyle tanistidi kiz irospuymus meger sonra o cocukla biseyler oldu hamile kaldim alkolluyken ve kiz bana evli oldugunu soylemedi evli adamin cocugunu neden dogurim

• 18 yasinda onlarimi dusunuyodum dusunmuyodum tabikide

• Her bişeyi biliyorsunuz bir bunları bilmiyorsunuz zaten.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kan uyuşmazlığı karnında var olan bebeği vücudunun yabancı bir madde gibi algılamasıdır. Karnındaki bebeği etkiler yani.

0|1
    0|0
  • Kan grubundan değil Rh+ Rh- durumundan dolayı uyuşmazlık çıkıyor. Sen Rh- değilsen öyle bir sorun olmaz zaten. İşlem öncesi testlerde bakmışlardır sonuçta ameliyata giriyorsun kan grubunu bilmeden ameliyat yapmazlar.

0|0
    0|0
    • Ya merdiven alti bir yerdi test falan yapmadilar hic bisekilde direk narkoz verip aldilar icim hic rahat degil inanki

• Ya gebelikte zaten kan testi yapıyorlar bir evreden sonra hem senin hem bebeğin kanına bakıyorlar uyuşmazlık durumu varsa doğumdan önce iğne mi yapıyorlardı ne öyle bir şeyleri var. Birde kan uyuşmazlığı için senin Rh- olman lazım diye biliyorum. Yani bir sıkıntı olmaz ileride bebek yapmak istersen.

• İğrenç sin

0|0
    0|1
  • aldırmak katil olmak neden aldırıyosunuz

0|0
    0|0
  • evlımısın bekarmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...