Benim bir erkek arkadasim tanga giyiyor! Gay olabilir mi?

benim bir erkek arkadaşım tanga giyiyor!bu gay olabilir mi.

evet diyorsanız: zira tanga bir eş cinsellik sembolü ise tanga giyen kadınlarda lezbiyen olur bu mantığa göre.?

Bu arkadaşım eğer gay çıkarsa allah belasını versin.

Biz hep beraber takılıyoruz kızlarla çıkıyoruz bana hiç belli etmiyor , geçen günlerde bi kız arkadaşımız söyledi tanga giyor diye.

Bu ülkenin hali ne böyle ya kime güvenbileceğiz artık?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• tanga bir kadın giysisidir ama eşcinsellik sembolü değil.erkek giyerse gaydir muh. uzaklaş

0|0
    1|0
    • nediyorsun ! adm ilk okuldanberi dostum nasil anlamam ki ? kizlarla hep iyi anlasiyor kendisi!

• kadınlara ait giyim şeklini ve malzemlerini giyiyorsa bir erkek, gaylik vardır yapısında... bitti...

• Kesinlikle önyargı sizinki... Bende giyiyorum ama biseksüel olmasaydım yine de giyerdim... Benim amacım rahat bir çamaşır giymek...

Kızlar Ne Diyor 7

• kız arkadaşın gördüğüne göre aralarında bir munasebet geçmiş olabilebilmişse gay değildir , pantolonda iz yapmasın diyedir belki ...

0|1
    0|1
  • hahahaha :D sana yavşamıyosa ne giydiği önemsiz :D

0|0
    0|0
    • şimdilık yavaşamıyor yavşasa onu vururum ben !gıtsın kendı gıbı olanlara sulansın yavsak!

• milletin ne giydiğine tercihinn ne olduğuna neden karışıyoruz anlamam sen arkadaşsın sana adam gibi arkadaşlık yapıyomu kötü gününde yanında oluyomu ona bak kimle yattığına değil.

• tabıkı ıstedıgını gıyebilir beni ılgilendirmez iyi yanlarida var kızlar ona güveniyor bu durumdan da ben faydanalıyorum o kızları ayarlıyor ben götrüyorum kızları! bu yönden bakarsam cok faydalı bana..

• kadınlar bile rahat edemezken o nasıl giymiş hayret daha neler duyacaz

0|1
    0|2
  • arkadaşının sözüyle tanga giydiğine mi karar verdin ? aman allahım sen neler yaşıyorsun orda ? :D

0|0
    0|0
  • Erkek adam tanga falan gymez.! oldu olacak destekli sudyenlerimden de vereyim

0|0
    0|1
    • paylaşımcı insan.)

• Ben giyiyorum ve erkeğim... Hadi ver bakalım ordan 2 destekli sütyen! Önyargılı olmak ne kadar kötü bir durum...

• yatakta görselliğe önem veriyordur belki gay olsa anlardın

0|0
    0|1
  • modaya giyime kuşama düşkün mü

0|1
    0|1
    • evet cok düskündür

• modaya düşkün olan erkeklerin de giydiğini duymuştum, dar pantolon vs giyince rahatsız olmamak için.bence sen kafana takma gayse de gay sanane arkadaşım homofobik misin? eksileyene de selamlar

Erkekler Ne Diyor 5

• Sakın diğer yorumlara bakma... Yani abartıya kaçan çok... Her ne kadar gay olduğunu söylemesem de, olma ihtimali de var... Ama karşındaki kişi bir İNSAN! Kanka diyorsunuz birbirinize... Birbirinize destek olmalısınız ki hayat güzel geçsin... Öldürsen ne olacak? Yıllarca hapiste yatmayı göze alabilir misin? Benim bile bu yanımı bilen yakın bir arkadaşım var ve iyi ki var... Arkadaş desteğine çok ihtiyacımız var... Sen sen ol, arkadaşına sahip çık... Günü geldiğinde anlarsın İnsana verdiğin değerin önemini...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle önyargı sizinki... Bende giyiyorum ama biseksüel olmasaydım yine de giyerdim... Benim amacım rahat bir çamaşır giymek...

0|0
    0|0
  • vayyy erkek erkeğe durumları ha, hani tiksinç geliyorda..bi değişiklikte yapası geliyor insanın ...artık mankenler bile tatmin etmiyo..lut kavmine doğru ilerliyoruz.

0|0
    0|0
  • anal sex yaptınız mı?

0|0
    0|0
    • lan sen de mi gaysin allah belanisi versin da

• olabilirsin de bizi ilgilendirmez senin hayatin soruyu okuyup cevap versen daha mantikli olurdu.

• ben benim hyatım demedim...arkadasının ilgi alanı erkekler al soruna cevap.

• sen erkek profilisin, ikinizde erkeksiniz o zaman.erkkek erkeğe mi yapıonuz.tercih sebebi.

0|0
    0|0
    • git lan senin anlayisina ben... erkek arkadasim dedik kankam olarak söyledim ! önce soruyu oku tabi okuma yazman varsa ondan sonra cevap ver!

• bak anal sex yaptınız mı? diye sormuşlar cevap ver hadi.

• lan bu gizli Kullanicilar kesin gay

Yükleniyor...