Sevgilimi hep aldatıyorum sevgilim ne yanlış yapıyor aldatıyorum?

merhaba ben Ukraynada yasiyorum ve sevgilimi hep aldatiyorum buradaki rus kizlarla.

sevgilim Bakire ve evlilikten önce iliskiye karsi ..

Aldatmak istemiyorum fakat yinede aldatiyorum..

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Yanlışı sen yapıyorsun gibime geldi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• şere*siz diyolar senin gibilere!

1|0
    0|0
    • şere*siz diyolar senin gibilere!

nederlerse desinler ben kizlari götrüyom ya, kiz arkadasim da mal gibi bekliyo evinde !

• hanginizin mal olduğu ortada. senin gibi kalitesiz birinin gerçek yüzünü görür umarım!

• mal gibi evde bekliyor demişsin , ne çok değer veriyorsun sevdiğine , aferin ...

0|0
    0|0
  • başına gelmeni istemediğin şeyleri yapmak istemezsin dimi.ne diyim sana yazık olmuş kıza senin gibi birine güvenip sevdiği için

0|0
    0|0
  • Bunun farkiindaysan birak o kizi allah askina diyorum bak allah askina . git aldattiklarinla svgili ol. o kiz seni baska baska erkeklerle aldatsa hosuna gder mi ya ? hersey bel aaltimi kardsm ayipp ayipp !

0|0
    0|0
    • ben birakiyorum ayrilmak istiyorum o birakmiyor ben mi söyledim ona beni bekle diye kiz kendi kendine gelin güvey oluyor.!

• kendisi biliyor ki , ona acikca söyledim ben erkekdir yapar diyor neyapalim onun icin mal dedik ya!

• biz napalim ozaman ? ayrilmiyorsa iliski dgldr o zaten adam olan svglisi hakknda boyle konusmaZ şu an derdine deva degil.bos yere ah aldin .

• Nerde yanlis yapiyor ben hemen söyleyeyim. Senin gibi dingili adam yerine koyunca yapiyor yanlisi.

0|0
    0|0
  • o yanlış yapmıyor senin kişiliğin bozuk.

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun.

0|0
    0|0
  • İyi halt ediyorsun aferin.

0|0
    0|0
  • Tebrik mi edelim?

0|0
    0|0
  • allah cezanı versin o zaman

0|0
    0|0
  • hll spr dvm

0|0
    0|0
  • hep kadınlara or...pu derler erkeğin or...pusu da böyle olunuyor demekkı. inşşallah onlardan hastalık geçerde kımseyle yapamaz hale gelirsın

0|2
    0|0
    • neden hastalik gecsin ki ben otür baynlarala birlikte olmuyorum gayet temiz kizlar benim iseryimden tansiyoruz , not: isyerim insaat baska yer degil!

• ben de yakisikli oldugum icin aldatiyorum ne yapalim yapacak birsey yok bu rus kizlari adami yoldan cikariyo !

Erkekler Ne Diyor 7

• Madem onlara ilgin var o zaman sevgilinide onlardan seç, kıza yazık değilmi?

0|0
    0|0
  • Kendine sövülmesi için soru soranı da ilk defa görüyorum. +5 :D

0|0
    0|0
    • kardesim bana kimse sövemez ancak kendileri yapamayanlar ve KIzkananlar yapar bu söylediklerini

• allah yoldan cikarmasin kardesim nedeyim senin hayatin saygi duyarim buda benimki ;) her koyun kendi bacagindan asilir.!

• aminnnnn... mother russiaaaaa :D

• Hello World.

0|0
    0|0
  • Bırak kızı bari namuslu biriyle evlensin sen erkek or...pu olmuşsun k bakma ...

0|0
    0|0
  • kanka senınki şey gibi atestim ama namazlarımı kaçırmam , böyle bişey olmus :D

0|0
    0|0
  • aldat bos ver rrrrrrr her gün bi çiçeğe.. böle daha güzel oluo..bende senin kafadanım. sktred

0|0
    0|0
  • Yalnış yoldasın ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...