Hamilelik testine güvenebilir miyim?

arkadaşlar anal ilişki yaşamıştım içe boşalma olmadı ama zevk suyu akar diye korktuğum için ertesi gün hapı almıştım haptan ibi hafta sonra kanama oldu ama adet zamanımdan baya önceydi sonra zamanım geldiğinde de hasta olmadım 4-5 gün gecikti bugün eczaneden test aldım negatif çıktı ilişkinin üzerinden de 26 gü. geçti bu teste güvenebilir miyim?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• cok guvenebilirsin diyemem bi arkadasim deflarca negatif cikmasina ragmen 4 ay sonra karni sismeye basladi artik cok gecti aldirmak icin hem de

0|0
    0|0
    • saka yapiyorum ha ciddiye alma

Erkekler Ne Diyor 11

• Adetin giecikince yaptığın için etkili olur test.

0|0
    0|0
  • genelde doğru çıkar. ilişkiden hemen 10 gün içinde yaparsan hatalı çıkabilir. 15 günü geçtikten sonra ve en sağlıklısı ilk adet geçtikten sonra yapılması gerçek çıkar.

ayrıca zevk suyu makattan vajinaya akacak kadar çok olmaz. 1-2 damla. o da içerde kaybolur. akan bağırsağın suyu. vajina üzerinden sürtüneme ile olsa o zaman zevk suyuda riskli içinde sperm içerir.

0|0
    0|0
  • Anal sexte halime kalmazsin ama fazla sik yapma anali.simdi aldigin zevk hayatinin kabusu olur dikkat et bence.

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı aşırı progesteron hormonu içerir ve kanmalarda düzensizliğe sebep olur... bir sonraki dönemde düzenine geri dönersin...

0|0
    0|0
  • kız bı soru sormus cevap verenler hep erkek :) bu soru ile deneyimi olanlar kadınlar diye biliyodum ama

0|0
    0|0
  • yanlış yaptıysan yandın yani iyice öğren nasıl yapılıcağını değilim dersin sonra öyle çıkarsın başın yanar.

0|0
    0|0
  • bir gün pişmannolursun ama şimdi hamile değilsin psikolojik travma yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • guvenebılırsın olmadı dr gıt

0|0
    0|0
  • güvenli olmasa niye satsınlar zaten sen gerekli tedbirleride almişsin...

0|0
    0|0
  • analdan hamile kalmazsn %95 güvenli o testler

0|0
    0|0
  • merak etme bişey olmaz yaa... boşuna koruypsun.. amaa tedbirli olmanda güzel yani... bizim şöle sevgilimiz olmadıki arkadaş yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zevk suyu da hamile mi bırakırmış korkmuşsun...

0|0
    0|0
  • %100 güvenilir değildir arkadaşım kan testi yaptır istersen

0|0
    0|0
  • birşey yoktur bence ya

0|0
    0|0
  • teste güveneceğine keşke zamanında namusuna sahip çıkaydın be gülüm :)

0|2
    0|0
Yükleniyor...