Hiç bakire olmaktan sıkıldığınız oldu mu?

internete tanıştığım bir çok çık bakire olmaktan rahatsız olduğunu söyledi.belirli bir yaştan sonra bakire olmak sizi rahatsız etti mi ediyor mu ?

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır. Üstümde bir yük gibi taşımıyorum, bu benim tercihim.

Ama açıkcası bazen aklıma şu geliyor, Allah büyük ya sonuçta yarın bir gün ne olacağımız belli değil :) 40 yaşıma kadar evlenmemiş olsam ve bakire kalsam, o zamanda hayatımda birileri olsa o erkeğimi ne kadar mutlu edebilirim acaba diye geçiyor.. :))

0|2
    0|0
    • bilmem sana kalmış ama kırk yaşında bir kadının hala bakire olabileceği heralde kimsenin aklına gelmez

• kesinlikle haklısın.Yaptığın harika bişey

• :D 40 ına kalmazsın ya... Hayırlısı tez zamanda ne diyim...

• Soruna soruyla cevap olcak ama...Tatmadigi seyi biri niye istesin ki..?

Ve dinimiz ve aileeytimide önemli...

Niye rahatsiz olduklarini onlara niye sormadin?

0|5
    1|0
  • yok böyle gayet iyiyim..

yıllarca taşımaya da razıyım =)

0|7
    3|0
  • yok batmıyo bana bakırelık

0|3
    0|0
  • bakirelik bi yük değildir..niye sıkılsınlar allahaşkına...erkekler gibi azıpda ah keşke bi erkek bulsam derdinde değildir kızlar..sizin gibi zannetmeyin onları..evlenene kadar bekleyebilirler...çok isteyende ya evlenir..yada sevgili bulur..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• BAZILARINI ediyor evet bakireyim diye herhalti vajina disindan herhalti yiyor ardindan namuslu ayaklarina yatiyor daha gecen gun burda bakireyim surtunmek istiyorum diye bas bas bagiran kiz kime bakiresin ulann bir halt yiyeceksen tam ye arkasinda dur surtunup surtunup ardindan kocasina bakireyim diye yutturacak ey ahali ister linc edin ister sevin boyle bkireligin tobe tobe neyse anladiniz siz onu

5|6
    0|0
  • Rahatsız olmak değilde... Yaş geçiyor, elinimizi çabuk tutmak gerek düşüncesi gelmiştir.

0|0
    0|0
  • bekaret zarla değil beyinle biterr. namusunu(!) koruduğunu beyan edip her haltı yiyen cok. onemli olan beyindeki zar patlamasın.. bekaretini hakkıyla koruyan mükafatını er yada geç gorecektir..

2|0
    0|0
  • belli bir yaştan sonraa sorun çıkarırı tabii her şeyin yaşanması gereken bir yaş var

0|0
    0|0
  • Yahu şu kızların bi bakireliği var bulaşmadığınız, niye rahatsız etsin namusuyla bekliyor yada beklemiyor, rahatsız olan gitsin versin birine çokta zor değil kadına erkek bulmak anında halleder istekliyse zevkinide alırda yani aklı başında olanlarıda yoldan çıkarmakmı amacınız sizde gidin bozdurun der gibi tövbe tövbeee ya şu cinsellik bölümünü bi kapatsalar sapıttı millet iyice ne sorular geliyor :)))

0|1
    1|0
Yükleniyor...