İnsan gibi muayene olmak, insan gibi muamele görmek için hangi hastaneye başvuracağım?

Devlete, devlet hastanelerine ve doktorlarına bin tane bela okumamak için kendimi zor tutuyorum... Randevu saatinden 50 dakika sonra ancak muayene olabildim! Sıra numarasını bu kadar sallamayan, birbirinin önüne geçen bu kadar saygısız bu kadar şuursuz insanı bir arada görmedim. Kaldı ki o kadar beklemeye bazı özel problemler için "böyle bir muayene yapamıyoruz, yasak" demezler mi?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• devlet hastanesinde bende çalıştım dediklerine katıldığım kısımları sayayım randevu saatinden 50 dk sonra içeri alınma olayı evet bu oluyor. sonuçta içerideki hastaya neyin var tamam al şu ilacı hadi yallah diyemiyoruz sistem randevu verirken her hasta için 2-3 dk veriyor ama muayenede o süre yetmiyor bu konuda yapabileceğimiz çok birşey yok. öne atlama olayına bende gıcığım eğer acil bir durum yoksa doktor sıradan muayene etmek durumunda. ama bazı arkadaşlarımız neyazıkki belli çıkarlar ya da birilerine yaranmak için dediğini yapıyor.

böyle bir muayene yapamıyoruz yasak olayı ise dokturn keyfine kalmış birşey değil. bunu kanun belirliyor ve kanuna uymak durumundayız. bu arada nasıl bir muayene istedin?

1|0
    0|0
    • Çok haklısınız beşer dakika arayla muayene saati verilmesi çok mantıksız buna bir düzenleme getirilmeli o zaman.. Özel bir konu. Malum. Sadece muayene istedim ama kadınlıkla alakali bir durum. Ahlaka aykırı olma gerekçesi olsa dahi müdahale istemedim muayene bile etmediler. Kaldı ki ahlak bekçiligi bunlara mi kaldi da yasak. Ülkede herkes aynı tabuda yaşamak zorundaymis gibi

• hastanedeki doktor devlet memurudur. yasa ne derse ona uymak durumunda. o doktorun elinde olan birşey değil. ne muayenesi istediğini bilmiyorum ama yasa ne derse doğru veya yanlış bu ülkede öyle yaşamak zorundayız bakma sadece bu bizim ülkemiz için değil dünyanın heryerinde böyle. yasa ne diyorsa orada onu yapmak durumundayız.

En İyi Kız Görüşü

• Evet yasak. Ben daha o dedigin muayeneyi oldum normal muayene 83 liraydi cikista bir 117 daha gomduler. Antalyadaysan sana doktor onereyim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Nasıl bir muayene istiyorsun da yasak diyorlar?

0|0
    1|0
  • Devlet hastaneleri facia.. bakmıyor ilgilenmiyor amcanın teki kalp hastası çarpıntı varmış doktor EKg istedi randevu 6 ay sonraya verildi gelirken duracak pil ve peçete getirin diyorlar yok artık * adam generic 6 aya devlet hastanesi!!!

2|0
    0|0
  • Sorununu anlatırsan hastane bulman da yardımcı olaiblirim. Devlet hastaneleri iyi değil dediğin gibi.

0|0
    0|0
  • Hangi ildesin söyle yardimc iolalim

0|0
    0|0
  • :) küçük bir fark vererek özele gideceksin.

0|0
    0|0
  • Özel hastaneye gidicen hastalığınla ilgili bölüme

0|0
    0|0
  • Numara sırasına göre nasıl almıyorlar yahu? :S
    Yine 50 dakika sonra muayene olduysan iyi eskiden ne zorluklar çekiyorduk bee... Peeehhh... :S
    https://www.youtube.com/watch?v=3SABk5S7oSA

0|0
    0|0
    • bekle alıyolar! tam saatımde gittim sonuçları getirin diye sonuç bekleyen karılar girmeye başladı ! 30 40 dakka boyunca 1 dakıkalık muayeneyı bekledım enayi gibi!. gel simdi küfür etme

• ak partili misin? rica ediyorum kaldır:)

• CHP lilere 50 dakika fazla gelmişte :) 50 günde muayene olamayanları gösteriyor video :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen hastahane lerden nefret ediyorum o yüzden herkes kafasına göre giriyor ondan sonra niye böyle diyorlar doktorlar bide öyle

1|0
    0|0
  • 5 gün önce bende bir tıp merkezine gittim. Anladığım kadarıyla kadın hastalıklarına gitmişsin. Bende ona gittim. Girişte 30 tl verdim ve muayene oldum tahlil falan yaptırdım 15 tl daha verdim toplamda 45 tl. Yarın sonuçlarımı almaya gidicem gayet de memnun kaldım. 9 buçuğa randevu aldım saatimde girdim.

0|0
    0|0
    • kadın hastalıklarından daha özel bir probleme gittim.. sen çok ucuz vermıssın yıne aşağıdakı arkadaşa 200 tl ye patlamış benım sorunumun aynısı

• Hmmmm anladım tatlım. Ama yapacak bir şey yok özeller parayı geçiriyor ama epeyce detaylı inceliyorlar bir sürü test yapıyorlar. Devlette sıran hemen gelse bile üstün körü muayene ediyorlar hasta sırası çok var diye.

• devlet hastanesinde muayne için para veriyor musun? veriyorsan boşver. özel hastane ye git

0|0
    0|0
    • yok kız devlete vermezsın para. ömrünü verirsin sıra bana gelsin diye. benım sorunuma bakan doktor bı arkadastan 200 tl almıs muayenede toplam..:/

• :D biraz fazlaymış. O zaman yapacak birsey yok

• Özel hastane.

0|0
    0|0
    • hiç gitmedim nasıl bir sistem?

Yükleniyor...