Garip bir durumum var?

ben maalesef küçükken çok kötü bi hata yaptım.4. 5. sınıfa gidiyordum. mastürbasyon yapmayı öğrenmiştim oyuncak ayıların ayağını sokmuyordumda üstünde birşeyler yapıyordum..ama kızlık zarı diye birşeyin var olduğunu bilmiyordum..o zamanlar adet olmamıştım. bi gün yine mastürbasyon yaptım. sonra giyindim duş almadan önce baktım külotta kan var. o günden sonra adet oldum. anlıcağnız kızlık gitti. şimdi benim 2,5 yıllık sevgilim var. o bunu biliyor. bu açıdan sorun yok. ve ben önceden çok mastürbasyon yaptığım için çok erken orgazm oluyorum. yani sevgilimle ilk gecede ben hemen orgazm olurm onunla ateşli olamam. ona yetemem diye korkuyorum. napmam lazım?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar erkekleregore daha sanslı o atesı erkek sana verebıkırse ılıskıde sınır tanımazsın cinsellik masturbasyon gıbı degıldır masturbasyonda bosalmaya orgazm olmaya programlandıgınız ıcın bır defa bosalınca cogu ınsan ıcın yetıyor sen basından gecen durumu erkek arkadasına anlatmıssın eger bunu cıkar amaclı kullanmıyor ve senınle bır gelecek dusunuyorsa ne mutlu sana unutma zar bacak aranda degıl beynındedır evlenene kadar kadar koleksıyon yapıp zar dıktırıp bakıreyım dıye kandıranlar var en azından sen durust olmussun

0|0
    0|0
    • haklısın.. dürüst oldum ama sevgilim benim en yakınım. çok uzun zamandır tanıyorm ve ondan başkasıyla evlilik düşünmüyorum. ama hayat bu.. bi gün ayrılırsak ve ben başkasıyla evlenecek olursam o na ne derim? bu anlattığım utanç verici. küçücük yaşta nelerle uğraşıyorsun dicek ama gerçek bu ben ne yapayım

• haklısın ama kimse inanmayabilir de buna

• inanmak veya inanmamak ona kalmıs bıse sen durustsen onun aklına suphe gelmez ama guvenını sarsarsan acaba der

Erkekler Ne Diyor 12

• ben 5 sınıftayken daha kızların ne işe yaradığını bilmiyodum 10 yaşındaydım :/

5|3
    0|0
  • Hep kızların bekaretini iki ayaklı ayılar alacak değil ya seninkini de oyuncağı almış. Kadının yetememesi diye bir durum olmaz korkma.

1|0
    0|0
  • Endişelenmene gerek yok sevgilin boşalana kadar sen ikinciye orgazm olursun bilmem anlatabildimmi...

1|1
    0|0
  • problem olmaz. iki gönül bir olunca derler. önce sen olursun. sonra o. dürüst olmak en iyisi...

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim..cevap için

• seni seviyor ve güveniyorsa sorun olmaz

1|0
    0|0
  • yetememe gibi bi durum yok orgazm olabilirsin tekrar takrar ol o bir olana kadar sen 5 ol bunun neyinden korkuyosun boşalınca istek gidiyo diyosan onada bişey diyemem

0|0
    0|0
  • Erkeklerin ereksiyon olması kadınlardan daha önce olduğu için sen ön sevişmeyi uzun tut akabinde güzel bir oral ile şaha kaldırman sonrasında giriş kısmına gelince ikiniz birlikte boşalırsınız tavsiye bu olabilr.

0|1
    0|0
    • geciktiriciler işe yarar mı

• elbette geciktiriciler de işe yarar ama bence ilk denemeni doğal olarak yap yani erkek arkadaşını zevke getirmeyi dene hem bu sayede yaşayacağınız ve özellikle senin ona yaşatacağın zevk onu daha da çekebilir sana

• peki çok teşekkür ederim

• bu memelektte bu kadar salak var mı gerçekten ya?

kızlık zarı 8-10 cm içerde en az; onu yırtmak zor, çoğu da esnek. kimi sikiyosun diye soran da mı yok size anlamıyorum ki.

0|1
    1|0
  • 2 -3 devam edersin takma.

0|0
    0|0
  • Kadınlar mı adet olur hep?

0|0
    0|0
  • şakamısın ya off bi git işine!

0|1
    1|0
  • Oyuncakla parmakla onla bunla kızlık bozulmalarında erkek ile ilişkiye girdiğinde tekrardan ufak da olsa kanama olur eğer kanama görülmezse kızın anlattığı sadece hikaye olarak kalır. Günahını almak istemem ama dünya yalan dünya inanamam da gel gelelim güvenip sevilecek insansan üzme kendini.

1|0
    0|0
    • yok inanıyor bana. eğer ayrılırsak başkasıyla evlenirsem o nolucak bilmiyorum çünkü bu anlattığım şey utanç verici

• boşanır mı

• Sülalene rezil olursun sadece boşanmakla kalmaz. Evlenmeden önce anlat iş ciddiye bindiği zaman ama. Tanıştınız sevdin evlilik konusu yoksa anlatma kullanılırsın. Ciddiye bindiğinde anlat. Uzun süredir berabersiniz be ilişki yaşamadığınız için seni kötü biri olarak düşünmeyecektir. Anlattın istedi ilişki filan yine yapma. Benden söylemesi.

Kızlar Ne Diyor 6

• Senın kızlıgını ayımı bozdu :) hemde oyuncak ayı vay ayı :):)

2|2
    2|0
  • orgazm olmanın erken yaşta başlamayla hiçbir alakası olduğunu düşünmüyorum :) bende küçük yaşta başladım ama öyle bir problemim yok çok şükür.

0|0
    0|0
    • erken yaşta olmasıyla alakalı değil zaten:) çok yapınca erken boşalıyorsun. sende çok yapma aralıklarla yap böyle bir sorunla karşılaşma

• doğrudur :)

• kızda bi kere olmuyo ki yani bi kaç kere de orgazm olabilirsin bu yüzden takma

0|0
    0|0
  • İliski olmasaydı doiktir derdim sana ..

0|0
    0|0
  • emin misin kızlığıının gittiğine?

doktora kontrol ettirdin mi? hem ne kadar kan geldi?

0|0
    0|0
    • normal kan geldi işte... doktorda kontrol ettirmedim. ama ben kızlığmn gittiğni düşündüğümden sonra çok dikkatsiz davrandım.. o zaman zedelendiyse bile şimdi kesin gitmiştir..

• ya kolay mı kızlığın gitmesi ayıcıkla falan bilmiyorumda sen bene bi kontrol ettir yinede belki esnektir ve gerçek bi ilişkide de kan gelir böylece sıkıntı yaşamazsın

• inş. öyle olur canm teşekkürlr cevap için..

• şeyim işemekten başka işlere yaradığını 8. sınıfta öğrenmiştim. millet neler yapmış ben top oynarken

1|1
    2|1
    • sorduğum soruya cevap ver vermiceksen rencide etmek zorunda değilsin

• Saçmaladın bakire olmayan zevk almıyor mu şakacıktan zevk alır gibi yap demişsin komik.

• hemen orgazm oluyorum yazmış soruda bi soruyu oku bari cevaplara atlamadan önce :D

Yükleniyor...