Çok küçük yaşta kızlık zarım elimde olmadan zedelendi?

benim vajinamda çok küçük yaşta iltahap oluştu ve kızlık zarımdan kaynaklı olduğu için aldılar yani belli bir kısmıyla beraber ve ben ileride ilk ilişki yaşayacağım adam yanlış anlar diye diktirmeyi planlıyorum ama anlatadabilirim siz olsanız anlatırmıydınız ya da eşiniz, nişanlınız bunu size söylese nasıl karşılarsınız?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlık durumu bu ailende biliyor anlatırsın ne var bu kadar büyütecek

6|0
    0|0
    • haklısın, teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Anlatmalisin. Ayrıca çağ internet çağı kızlik zarı diktirmeyi biliyorsunuz ama o kızlik zarı diktirmenin saç saat dayanacagindan haberiniz yok. Boşa çektiğin acı ile kalırsın.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Peki bu yapılan opersayonla ilgili evrak alabilirdiniz niye almadınız_?
    Aynı durumda olan bir kız arkadaşım oldu. İlk başladığında bana durumu anlattı, anlayışla karşıladım. Sonra nasıl olsa açık dedik keyfimize bakalım. Gün geldi ayrıldık. O başka tarafa ben başka tarafa :) Yani aldığı belge onu temize çıkarabilir fakat vicdanı ne olacak. Bence belgeye felan hiç gerek yok. Herşey kafada bitiyor. Yapacak olan her şeyi yapar. Evleneceğin kişi seninle bu zar için evleniyorsa hiç evlenmesin. Ciddi bir ilişkin olursa bunu ona anlat. Anlayışla karşılamıyorsa da değerini sen biç. Böyle küçük şeyler için kendini üzme. Sen doğruları söyle, inanan inanır, inanmayanlada işin olmasın.

1|0
    0|0
  • evleneceğin adam zarınla değil seninle evleniyor bu kadar ezik görme kendini

5|0
    0|0
    • haklısın :D teşekkürler :)

• adam neden yanlış anlasın bunu ailende biliyor zaten? diktirip boşa neden para veriyorsun sacma bana göre

3|0
    0|0
  • Hastalık sonuçta normal karşılarım. Çay kahve ikram ederim...

1|0
    0|0
  • Ben karşımdaki insanın bana tamamen dürüst olmasını isterdim. Ne olup bittiyse geçmişte kalmış yapacak birşey yok.

1|0
    0|0
  • Diktirirsen bu anlaşılır ve daha kötü sonuçla karşılasa bilirsin.. Gerçekleri anlatmak iyidir ve doğru olanda bu

1|0
    0|0
  • diktirdiğini öğrenirse daha büyük sıkıntı ozamanın doktor raporları felan vardır onları gösterebilrisin

1|0
    0|0
  • anlayısla karsılarım

3|0
    0|0
  • sağlık probleminden dolayı bunun olması anlatmana fayda sağlar bunu tabii ki paylaşman gerekir kendisi ile normaldir yani

1|0
    0|0
  • Operasyonun raporu vardır zaten, durumu anlatırsın. Raporu görmek isterse gösterirsin.

0|1
    1|0
  • ınanmam doktor kanıtları olmadıgı surece

0|0
    1|1
  • kimseye birşey kanıtlamak zorunda değilsin

2|0
    0|0
  • Seviyorsam zara bakmam takılma.

0|0
    0|0
  • Doktor raporlarını falan saklasaydın işe yarardı inanmasa gösterirdin ama tabi diktirebilirsindi çünkü temizsin hiç bişey yapmamıssın

0|0
    0|0
  • anlatabılırsın seksmı yatptın sankı raporunu al git adama söyle

0|0
    0|0
  • aslında çok şanslı kızsın :)

0|0
    0|0
  • Anlatırdım.

0|0
    0|0
  • sağlıkla ilgili bir durum olduğu için sıkıntı çıkartacağını düşünmüyorum ama nasıl olsa yerinde yok hadi pompiş pompiş olayınada girme.

0|0
    0|0
  • Raporları falan varsa elinde eşine gösterirsin o da inanır

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Canımın içi, başkasıyla birlikte olsan ve zarın öyle bile kaybolsa kimse seni bu konuda yargılayamaz.
    Toplumda kızlık zarı namus üzerine yoğunlaştırılıyor.
    Kızlık zarının zaten en baştaki nedeni, vajinal enfeksiyonlarından bizi koruması.
    O kadar mikrop, küçük yaştan bu yana koruma olmadan içimize girseydi 12-13 yaşında bir çok kız ölmüş olacaktı
    Toplumun yargısı yanlış ve geri kafa üzerine yoğunlaşan biriyle evlenmeni istemem. İlerde bu senin suçun olmasa dahi lafını eder başına kadar öyle insanlar.
    Ülkede inan bana çok kültürlü ve bu durumu normal karşılayacak erkekler var.
    Hiç üzülmen gerekmiyor, kimseye kanıtlamak zorunda da değilsin.
    Seni sen olduğun için sevenle evlen, kızlık zarın için evlenenler değil.
    ✊😇 Güçlüyüz, güzeliz, biriz biz. Sakın üzülme bir şey falan olursa özelden yazabilirsin, yardımcı olabilmişimdir umarım ...

4|1
    0|0
  • gerek yok diktrmeye insansa anlar. üzülme :) geçmiş olsun

2|0
    0|0
  • Bir problem yasamissin sonucta bunu anlatmalisin ailende biliyordur guvenir heralde bu konuda, gizleme bence

1|0
    0|0
  • anlatırdım bu durumu.. ama bu konuda katı olacak biiri olursa da diktirirdim.. düşün seviyosun onu ve byle bir nedenle benle ayrılmasını istemem

0|0
    0|1
  • Anlatmam ben ya ne geregi var

0|0
    0|0
  • eğer iltihap oluşup alındığına dair bir rapor varsa elinde öyle bişey oldu diye söyle diktirme

0|0
    0|0
  • hiç diktirme küçük yaşta belgeli bişey güvenip inanmıyorsa zaten ömür gitmez

1|0
    0|0
  • ne raporu bilmem nesi. seni seven adam senin sözüne de inanır. asıl rapor isteyenden uzaklaş.

1|0
    0|0
  • bunun için zaten elinde raporun vardır, neden kafana takıyorsun ki , seni sevecek olan biri bir zar yüzünden sevmeyecek :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...