Birini çok seviyorsunuz fakat bakire değil naparsınız?

ama biriylede yatmamaış küçükken yanlışlıkla bozmuşsa elinde doktor raporuda varsa onunla olur musunuz yoksa bakire değil diye ayrılırmısınız şöyle güzelce bir düşünün. Olay başıma geldi de çünkü kimseyle yatmadım küçüklük işte mutlu olamıcakmıyım?

0|0
4|58

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor raporuna gerek yok şahsım olarak güveniyosam evlenirim dürüst olabilmek çok önemli..

1|0
    0|0
    • senin gibiler yok işte bekarette bekaret diyorlar sanki ben kendi isteğimle şey yaptım töbestagfirillah

• Boşver sen onları seni bekaretin için alanı sen mutluluğun için terket

• böyle saçma şey mi olur? mal mı satın alıyoruz? sende dışarıdaki bu anormalliğin dışında normal olan kısmın için de bir çevre oluştur.

Erkekler Ne Diyor 57

• Umurumda olmaz beraber olurum tabi ki. Rapor falan göstermesine de gerek yok. Sevdiğim kişinin sözü benim için en büyük kanıttır.

3|0
    0|0
  • Peki bu yapılan opersayonla ilgili evrak alabilirdiniz niye almadınız_?
    Aynı durumda olan bir kız arkadaşım oldu. İlk başladığında bana durumu anlattı, anlayışla karşıladım. Sonra nasıl olsa açık dedik keyfimize bakalım. Gün geldi ayrıldık. O başka tarafa ben başka tarafa Yani aldığı belge onu temize çıkarabilir fakat vicdanı ne olacak. Bence belgeye felan hiç gerek yok. Herşey kafada bitiyor. Yapacak olan her şeyi yapar. Evleneceğin kişi seninle bu zar için evleniyorsa hiç evlenmesin. Ciddi bir ilişkin olursa bunu ona anlat. Anlayışla karşılamıyorsa da değerini sen biç. Böyle küçük şeyler için kendini üzme. Sen doğruları söyle, inanan inanır, inanmayanlada işin olmasın.

2|0
    0|0
  • Rapor var ama rapordan sonra "raporum var" deyip önüne gelenle aşna fişne yapacak bir karakterde olmadığına emin olursam sorun etmem.

0|1
    0|0
    • tanıyosun ve iyi kız gerdek gecesinde oldugunu düşün

• Dediğim gibi karakterinden eminsem, raporunu kullanarak böyle bir sapkınlık yapmayacağından eminsem sorun etmem. Konuşarak çözülemeyecek bir sorun yok, yeter ki dinlemeyi bil...

• "Aşkım valla bisikletin selesi grdi. s"

1|1
    0|0
  • Ben bu durumu sorun etmem.

0|0
    0|0
  • Ben hiç sorun etmezdim yani sonuçta ne olduğunu anlatıyorsun dürüstçe
    bunun üstüne şüphe arayan ya da sorun çıkaran bir adamla zaten işin hiç olmasın..

0|0
    0|0
  • Nasıl emin olucam peki?

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya, benden önce istediğiyle yatmış olabilir, ben nasıl başka kızlarla birlikte olabiliyorsam, kız da olabir, bakire değil diye ayrılmak ne büyük saçmalıktır...

Aksine bakireyse soğurum ben, seksten anlamayan kızla ne işim olur...

0|0
    1|1
  • Değilse değil napayım? Bekareti için sevmiyorum ki onu. Sevdiğim için seviyorum benden önce yaşadıkları onu ilgilendirir ne sorgulama ne de hesap sorma hakkım var.

0|0
    0|0
  • Merak etme hiç bir şey olmaz. Seni sevecek birini bulursun illa :)
    https://www.youtube.com/watch?v=0THO274kJc4

0|0
    0|0
  • evlenmem bakire olmaması umurumda değil bunu kafaya takması deli eder beni

2|0
    0|0
    • sorulardan alışkanlık olmuş direkt evliliğe getirdim lafı ne demek istediğim anlaşılmıştır yine de

• ama küçükken olan birşey temiz aile kızıyım ama ne bileyim stresten ölücem galiba

• bakire olmayanlar temiz aile kızı değil mi arkadaş ne kadar saygısızsınız farklı yaşam tarzı olan kişilere herkes sizin gibi olmak zorunda değil ne kızlar biliyorum bakire olup ona buna taciz eden erkekleri hiç söylemiyorum bile temiz aile çocuğu olmak cinsellikle ilgili değildir

• Bekarete değer veren biri değilim zaten...

0|0
    0|0
  • bakire olan beynimi s*ktiririm once esitlenmis oluruz :) sacmalamayin ya ne raporu, oyle
    insanlardan uzak durun milyonlarca gulucugum olsa parayla bile vermem bu kafadakilere 😈

0|0
    0|0
  • Bence sorun etme yeterki dürüst ol mutlaka durmunu anlayacak birisi karşına çıkacaktır. Ben olsam eğer karşı taraft dürüstse sorun etmezdim.

0|0
    0|0
  • Raporda kucukken yanlislikla bozdu mu yaziyor

0|0
    0|0
  • Rapor Başhekim onaylıysa tamam 😁

0|1
    0|0
  • doktor raporu ne ya birlikte olurum umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • sevdikten sonra rapora gerek yok, normal yolalrdan bozulmuş olsa bile sorun etmem

2|0
    0|0
  • Ayrılmam asla

0|0
    0|0
  • Olursen elbet. Senide herseyinle kabul eden seven cikar sabret. Bende senin durumunda olan birini sevdim zamaninda

0|0
    0|0
  • ya bekaretinizin allah belasını versin artık

2|0
    0|0
    • Bütün bekaretini koruyamayan lar siteye toplanmis kardeş :)

• 1- sen bana kardeş diyecek yaşta değilsin
      2- bekaretin kutsallığının aşağılık birinanç oldugunu savunuyorum. Yanlış okumussun

• ya tabiki onunla olurum ama aklımın bir köşesinde nasıl olsa elinde rapor var diye free takılıp rahat rahat birileriyle yatmış olabilir diyede düşünürüm.

0|0
    2|0
    • ama güveniyosan iyi biri diye düşün?

• elbetteki güven meselesi bu zaten o güveni bana verdiyse ve tanıyorsam asla aklıma böyle birşey gelmez içim rahat gözüm kapalı onunla olurum.

• Canim sacmalama ha illede kiz olsun diyenler var elbet ama benim icin gereksiz bir detay insan olsun guvsnilir olsun gerisi teferruat canini sikma elbet birgun bulursun kendi aradigini o yuzden salla gitsin

0|0
    0|0
  • Doktor raporu isteyecek kadar düşmedim karşımdakinide aşağılamak olur bu herkes hata yapabilir eger seviyorsam bu benim için sorun teşkil etmez.

0|0
    0|0
  • ne s. ktiğim bekaretiymiş binlerce yıldır kızlarınn başına bela oldu.. bekareti önemseyen erkekle işin olmasın..

0|0
    0|0
  • geçmişi umrumda olmaz seversem evlenirim yani ama tabi bakire olmaması yollu olması anlamına gelmesin çağdaş bakış açısı onemli

0|0
    0|0
  • Ne zarmış arkadaş ya

0|0
    0|0
  • Evlilik içinmi yoksa aşk için mi soruyon.

0|0
    0|0
  • Bunu bana doğruca anlattıysa en başta tamam ama sonradan duyduysam sıkıntı işte

0|0
    0|0
  • Sevdigim kiza guveniyorsam rapora bile gerek yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 4

• Rapor varsa tamam erkek olsam sevsem alirdim seni:) ama rapor yoksa ve sende su bisiklikten dustum banyoda ayagim kaydi cart curt diyenlerdensen almazdim☺☺

0|0
    0|0
  • gerçekten oyleyse ve inanirsa hic sorun olcagini sanmam. sorun edicekse de , sen oyle biri icin kendini üzme

0|0
    0|0
    • saol canım yani diktiredebilirim ama bunu yapmak istemiyorum sonuçta 2 damla kan aksa ne olur akmasa ne olur hem ben biriyle yatmadım

• küçüklük işte meraktan elim oraya gidince olanlar oldu yapacak bişeyim yok

• sağlık olsun uzulme. insallh bir sey olmaz

• Bekaret için birlikteyse defolsun gitsin zaten

0|0
    0|0
  • E o zaman bakire oluyor be kuzum.

Bakire olmak biriyle yatmamış olmak demektir, zarı olmamak değil.

Gerçi tabi buna da inanması için aranızda o samimiyet olması lazım. O samimiyet varsa sözüne inanır, gönlünü ferah tut.

1|0
    0|0
Yükleniyor...