Sevgilimin bir huyu var aşkımın büyüklüğünü ölçmek için bana hassas sorular soruyor.

Erkek arkadaşımla çok ciddi düşünüyorduk bana " evlenince benim bir hastalığım olur da doğal yoldan çocuğumuz olmassa benden ayrılır mısın?" diye sordu. Ben de allah vergisi bir şey kim bilebilir evlenmeden belkide benim yüzümden olmaz vajinismus falan olurum ayrılmam doktora gideriz dedim. O da bana " aşkım ama doktorda çözemeyebilir psikolojik bir durum benden cinsel olarak fazla birşey bekleme" dedi.Şaşırdım günlerdir düşünüyorum.Sizce sadece sevgimi ölçmek için bunu sormuş olabilir mi? Cinsel isteği olmayan bir erkek neden çok hevesli bir şekilde evlenmek ister? Bir erkek neden kendinin iktidarsız olduğunu ima eder ? Gerçekten çok istekli bir şekilde beni öpüyor seviyor iktidarsız olmasına rağmen böyle bişey olabilir mi? Ben biraz utangacım yakınlaşmasına hiç izin vermedim acaba biraz yakınlaşırsa psikolojik sorunu çözülür mü? Ayrılmalı mıyım :(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik oncesi cinsel iliskiye karsi olmanin mahsurlarindan biri iste. evlen hayatin boyunca yatakta bir buzdolabiyla yat sonra

0|0
    0|1
    • evlilik öncesi cinsellik yaşasan aşkının böyle bir problemi olsa ayrılıcak mısın eğer ayrılıyorsan evlendikten sonrada ayrılırsın zaten hayatın boyunca çekmessin

• elbette ayrilacaksin. baskasiyla cikacaksin. o yuzden de bosanma oranlari boyle yukseliyor guzelim.

Erkekler Ne Diyor 3

• ösym ile anlaşsın test hazırlatsın.

0|0
    1|0
  • vol.12646541645 kafayı mı yedin lan :D

0|0
    1|0
  • o huy değil abazalık

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.