Sevgilinizin ya da eşinizin sizden önce başka bedenlerle yattığını bilmek kendinizi nasıl hissettirir?

Arkadaşlar sevgilinizin yada eşinizin bakire olup olmaması önemli değil ama sizden önce bir çok kişiyle yatması bir şeyler yaşaması oral yada anal bu tür şeyleri düşündüğünüzde kendinizi nasıl hissedersiniz sizce doğru mu yanlışmı ? Bunları düşünmek sizin moralinizi bozarmı ? Kızlar Ve Erkekler Cevaplarınız İçin Teşekkürler

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç yakmadığım bir sorundur,yani benim eşim yada sevgilim diyelim benden öncesi benim için önemli değildir,benim için önemmli olan benimle olan anlarıdır,bana ait olmasıdır geçmişinde ben yoktum o yüzde3n yargılayamam

1|0
    0|0
  • kızlara yüklenmeyin, kendinize bakın. siz evlenene kadar bakir mi kalıyosunuz sanki.

0|0
    0|0
    • Ben 19 yaşındayım ve hala bakirim.

• Gıcıksın sen bir numaralı gıcıkkkkkkkkkkkkk :)))

• :P

Erkekler Ne Diyor 6

• öncelikle bunları düşünmem. bana göre bunları düşünmek sağlıklı bir kafanın ürünü değil. sevismek insanaları kirletmez. tevavüzünde de kirletmeyeceği gibi. çok daha önemli şeyler var. bedenleri mal olarak görmektir bunları kafaya takmak. kızlığın *bozulması*, kaç kiş *üstünden geçmiş* vs. bu gibi laflar. bunlar insanlık onuruna aykırı şeyler.

2|0
    0|0
  • İşin ciddiyetine bağlı bir şey. Yalnız ilk yazılana takıldım ben "eşinizin bakire olup olmaması önemli değil ama sizden önce bir çok kişiyle yatması bir şeyler yaşaması " bu ne demek? Yani burda bir tezatlık var. Bir kişi olmuşsa kendimi iyi hissedeceğim 3-4 kişi olmuşsa orta halli, 5'i geçtiyse psikolojim bozulacak diye bir şey mi var? Siyah ya da beyaz burda durum. Ya biri/birileri olmuştur ya olmamıştır, olduktan sonra sayı ve tarz çok önemli değil hepsi aynı kötülükte. Moral bozulur mu? Evet tabi ki bozulur ama bir süre sonra robotlaşıyor galiba insan fakat başka yerden çıkıyor acısı öfkesi.

0|0
    0|0
  • kimse kimsenin mazisini deşmeyecek, deştiğinde sen üzülürsün.. ya da o..

1|0
    0|0
  • hayatın gerçeği bu. buna takılmak hayattan tad almayı engeller.

0|0
    0|0
  • Ahlaksızca, zina yaparak, böyle şeyler yapması, tabiki kötü hissettirir. sonucta, bu işi meslek edinenlerden pek bir farkı yok, sadece onlar para için yapıyor.

0|1
    0|0
  • Benim için önemli olan benden öncesi değil beni tanıdıktan sonra yaptıklarıdır

0|0
    0|0
    • Bir çok kişiyle sevişen öpüşen oral anal yaşayan tenine herkesi dokunduran birini kabul edermisin sen

• Sen o kızla yat bunla kalk sonra evleniceğim kız aman bakıre olsun derdıne düş bumu yanı ?

Bekaret bacak arasında değil kulakların arasındadır canım bunu bır yere not et !

• Ben bakirim zaten

Yükleniyor...